Jul 04, 2024, 05:40:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: kako do ogromnih velikih masivnih zastrashujucih ruku ???  (Pročitano 3173 puta)

Van mreže be big?

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
kako do ogromnih velikih masivnih zastrashujucih ruku ???
« poslato: Decembar 28, 2008, 09:36:36 posle podne »
prvo da se zahvalim svima koji su mi do sada pomogli svojim odgovorima i veliko hvala.
drugo odgovor na pitanje koje vezhbe,koliko puta nedeljno i u koliko serija sa koliko ponavljanja?do sad sam ih radio po tri vezhbe za triceps i biceps u po 3 serije jednom nedeljno.hoce li mi dva puta nedeljno dati bolji rezultat?

Van mreže N i X

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
  • There Is No Easy Way !!!
Odg: kako do ogromnih velikih masivnih zastrashujucih ruku ???
« Odgovor #1 poslato: Decembar 29, 2008, 12:26:54 pre podne »
Moje misljenje je da neces nista postici radeci ruke 2 puta nedeljno... Ako ides tom logikom onda bi sve partije trebao raditi 2 puta nedeljno, zar ne>???
Samo radi vezbe bez varanja, i dobices lepsi oblik misca, a ne samo napumpane ruke koje jesu velike, ali ne lice na nista...
Radi pregib dvorucnim tegom, pregib bucicama na kosoj klupi, pregib na skotovoj klupi, koncentraciju, uski bendz, potisak sa cela, potisak na latu, kickback... U sustini radi sve, kombinuj, ali na jednom treningu radi samo po 3 vezbe za 1 misicnu partiju...
“Where there’s a will there’s a way.”

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: kako do ogromnih velikih masivnih zastrashujucih ruku ???
« Odgovor #2 poslato: Decembar 29, 2008, 12:35:51 pre podne »
prvo da se zahvalim svima koji su mi do sada pomogli svojim odgovorima i veliko hvala.
drugo odgovor na pitanje koje vezhbe,koliko puta nedeljno i u koliko serija sa koliko ponavljanja?do sad sam ih radio po tri vezhbe za triceps i biceps u po 3 serije jednom nedeljno.hoce li mi dva puta nedeljno dati bolji rezultat?


sintol ;D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: kako do ogromnih velikih masivnih zastrashujucih ruku ???
« Odgovor #3 poslato: Decembar 29, 2008, 01:15:23 pre podne »
Najbolje ti je da eksperimentises dok sam ne osetis sta ti najvise odgovara. Imas po netu raznih programa za ruke... A vazno ti ja da na primer za biceps ne radis vise od 3 vezbe. Mnogi ljudi prepumpavaju biceps do besvesti, pa im dolazi do pretreniranosti i nemaju napredka. A i ruke dosat povlace sa genima, pa nemoj da se opterecujes "masivnim" rukama.

Spartak

  • Gost
Odg: kako do ogromnih velikih masivnih zastrashujucih ruku ???
« Odgovor #4 poslato: Decembar 29, 2008, 09:11:38 pre podne »
Najbolje ti je da eksperimentises dok sam ne osetis sta ti najvise odgovara. Imas po netu raznih programa za ruke... A vazno ti ja da na primer za biceps ne radis vise od 3 vezbe. Mnogi ljudi prepumpavaju biceps do besvesti, pa im dolazi do pretreniranosti i nemaju napredka. A i ruke dosat povlace sa genima, pa nemoj da se opterecujes "masivnim" rukama.
upravo tako!

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: kako do ogromnih velikih masivnih zastrashujucih ruku ???
« Odgovor #5 poslato: Decembar 29, 2008, 04:29:40 posle podne »
Hrani se da valja pa ce i ruke rast  :)