Septembar 23, 2024, 04:35:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: NOVA TV: Klitschko vs Rahman  (Pročitano 2018 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
NOVA TV: Klitschko vs Rahman
« poslato: Decembar 11, 2008, 01:02:11 posle podne »
Još pet dana do okršaja Vladimira Klička i Hasima Rahmana

UKRAJINSKI boksač Vladimir Kličko (32) , svjetski prvak u superteškoj kategoriji prema IBF, IBO i WBO verziji, branit će svoje naslove 13. prosinca u Mannheimu protiv Amerikanca Hasima Rahmana.

Tamnoputi 35-godišnji Hasim Rahman iza sebe ima preko 50 borbi a više od polovice je okončao nokautom u svoju korist također ga prati i šest poraza. Samouvijereni Amerikanac pod nadimkom The Rock (stijena) izjavljuje da će nokautirati Klička kao što je učinio s Lewisom 2001.godine te uzeti pojaseve doma.

Meč će se moći pratiti na Novoj TV.

Izvor: Croring
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: NOVA TV: Klitschko vs Rahman
« Odgovor #1 poslato: Decembar 11, 2008, 02:30:13 posle podne »
uuu bit ce vatreno :D

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: NOVA TV: Klitschko vs Rahman
« Odgovor #2 poslato: Decembar 11, 2008, 03:12:53 posle podne »
Bice zanimljivo.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: NOVA TV: Klitschko vs Rahman
« Odgovor #3 poslato: Decembar 14, 2008, 02:01:07 posle podne »
Ukrajinac Wlad Klitschko je odbranio sampionske pojaseve vladara svijeta u teskoj kategoriji po WBO, IBF i IBO verziji, posto je sinoc u Manheimu prekidom u sedmoj rundi savladao Hasima Rahmana.

Mladji od brace Klitschko se od starta borbe poigravao sa amerikancem, koji nije zadao ni jedan udarac sampionu. Lijevim direktom Wlad je neprestano prolazio kroz gard rivala, koji po pravilima amaterskog boksa sigurno nebi docekao trecu rundu, jer bi Olimpijski pobjednik iz Atlante imao 20 poena prednosti.

Odluka 36-godisnjeg Rahmana da krene naprijed u cetvrtoj rundi vratila mu se kao bumerang, jer ga je visociji Klitschko kaznjavao iz kontre. Neprekidni udarci Klitschka su dali rezultat u sestoj rundi, kada se Hasim nasao na patosu nakon serije ukrajinca zapocete preciznim lijevim kroseom. I u finisu te runde po Rahmana je umalo bilo kobno otvaranje, jer je Klitschko savrseno precizno plasirao lijeve direkte u glavu rivala.

Pocetkom sedme runde serija Klitschkovih udaraca je primorala sudiju da prekine neravnopravni duel. Klitschku je ovo 52. pobjeda uz 3 poraza u profi ringu, dok je Rahman, bivsi prvak cuven po pobjedi nad Lewisom, upisao i 7. neuspjeh, uz 42 trijumfa i 2 remija u karijeri.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: NOVA TV: Klitschko vs Rahman
« Odgovor #4 poslato: Decembar 14, 2008, 02:13:44 posle podne »
gledo sam borbu.. mec je bio cist i mislim da nije zasluzio da se bori za titulu vakim nacinom boksanja bez ispaljenog metka...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NOVA TV: Klitschko vs Rahman
« Odgovor #5 poslato: Decembar 14, 2008, 03:08:46 posle podne »
Sta sam rekao ;D ;D ;D

Ukrainian killer ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: NOVA TV: Klitschko vs Rahman
« Odgovor #6 poslato: Decembar 14, 2008, 06:17:39 posle podne »
SVAKA CAST KLITCHKU ODLICAN PERFORMANS ;)