Septembar 24, 2024, 12:19:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Luis se ne vraća  (Pročitano 1365 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Luis se ne vraća
« poslato: Novembar 25, 2008, 09:11:34 pre podne »


Bivši prvak sveta u teškoj kategoriji Lenoks Luis demantovao je da je spreman da se vrati u ring ako mu neko ponudi 100 miliona dolara za borbu. Mediji na ostrvu su "prozvali" 43-godišnjeg Luisa, prenevši vest da navodno razmišlja o tome da prekine petogodišnju penziju i prihvati izazov Vladimira Klička.
- Mislim da ne postoji ponuda koja bi me vratila u ring. Ostvario sam sve svoje ciljeve i novac me više ne inspiriše. Očigledno da Kličko još uvek razmišlja o meni, i to je sjajno, ali ja ne vidim sebe ponovo u ringu - poručio je Luis.
Lenoks Luis je u profesionalnoj karijeri imao skor od 41 pobede (32 nokautom), dva poraza i jedne nerešene borbe. Pobeđivao je velike rivale, poput Majka Tajsona i Ivandera Holifilda, a povukao se 2003. godine, posle pobede nad Vitalijem Kličkom.


Sisica :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Luis se ne vraća
« Odgovor #1 poslato: Novembar 25, 2008, 01:58:35 posle podne »
tvrdi pazar, svi se vracaju pa ce se i on
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Luis se ne vraća
« Odgovor #2 poslato: Novembar 25, 2008, 03:09:05 posle podne »
Po agencijama su izasle infomacije da se kao Lewisova plata u slucaju povratka pominje 100 miliona dolara.

Realno, ne vjerujem da on sa 43 godine i sa pauzom od zadnjih 5-6 treba da se vrace na ring, ili da moze da bude na nivou na kojem je bio, ali kada su ovakve cifre u pitanju sve je moguce.

Steta sto da bi se uopste pricalo o HW boksu moraju da se pokrecu price o ovim veteranima i njihovim povratcima, a ne o nekim mladim dobrim borcima.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Luis se ne vraća
« Odgovor #3 poslato: Novembar 25, 2008, 08:51:07 posle podne »
idioti dobijaju po borbi 100 milijuna a u ultiate fightu vrhinski borce jedva milion okrenu ako i okrenu.. uvjek me je to zivciralo...

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Luis se ne vraća
« Odgovor #4 poslato: Novembar 27, 2008, 08:35:11 posle podne »
ovo mi prilicno lici na njega. covek je, iako jedan od najboljih teskasa ikada, rekao bih prilicno skroman lik.
odusevio me je sto utakmice charlton atletika gleda sa tribina, u drustvu ostalih navijaca.