Septembar 19, 2024, 08:23:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: smem li?  (Pročitano 1947 puta)

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
smem li?
« poslato: Novembar 19, 2008, 02:09:29 posle podne »
pre nekoliko godina sam bolovao od morbus cushinga, kao posledice tumora na hipofizi.
sad sam prilicno ok, i hteo bih da se malo stesem, posto sam zahvaljujuci zdranju i nekretanju dobio dobar zastitni sloj.

smem li, s obzirom na bolest koju sam imao, da koristim neki sgorevac masti, tj. ima li neki slican preparat koji apsolutno nije na hormonskoj bazi?

inace, pre toga sam bio prilicno aktivan, bavio sam se i boksom, imao sam 106 kila na 193 cm u top formi, i mogao sam da prevrnem tranvaj, bar tako mislim :)

hvala unapred na savetima.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: smem li?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 19, 2008, 02:59:12 posle podne »
Regularni "sagorjevaci" su q... tako da ne vidim razloga zbog cega ti uopste trebaju.

Disciplina, dijeta i trening ce dovesti do zeljenog.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: smem li?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 19, 2008, 03:04:34 posle podne »
heh, dijeta,  toga sam se i plasio :)
al ako, valja pristedeti usled nadolazece krize :)

hvala ti puno na odgovoru!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: smem li?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 19, 2008, 03:08:49 posle podne »
Nazalost neces "ustedjeti" pravilnom dijetom. Treba ti puno toga sto kosta prilicno - recimo kvalitetni proteini iz hrane, neki saplementi koji rade... etc, etc...

Nema nista jeftino kada se zeli izgraditi respektabilno tijelo, mada sve ovo opet zavisi od tvojih ambicija. Ali zdranje junka sigurno nije jedna od opcija, a mnogo je nezdravija nego li koriscenje bilo kojeg regularnog "sagorjevaca."
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: smem li?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 19, 2008, 03:18:56 posle podne »
ma znam, nasalio sam se malo apropo 'nejela'.

ma nije mi u  sustini problem pravilno se hraniti, bas posle bolesti sam bio uzasno otezao pa sam se obratio nutricionisti, i za dva meseca sam skinuo 10tak kila. to, naravno tesko da mogu da ponovim, posto su te kile bile rezultat hormonskog disbalansa, a sad sam se nagojio iskljucivo zbog prirode posla koji zahteva 8 sati sedenja, i zbog zdranja kojekakvih grickalica i gluposti.
nego, nekidan sam prolazio pored radnje za suplimente i video neke fat burnerse, pa rekoh, da pitam...

u sustini sam i ocekivao takav savet.

hvala ti puno, u svakom slucaju!