Oktobar 06, 2024, 07:13:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: bodybuilding instruktor  (Pročitano 9704 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #15 poslato: April 21, 2006, 09:17:05 pre podne »
Citat: laracroft
ma slazem se...zato sam navela mane i prednosti i za jedne i za druge.al zar se ne desava k puta d aneki takmicar koji je vrh ne ume jednostavno da poduci druge,mislim cesto dok furas tu karijeru najmanje t einteresuju pocetnici i teretana u tom smislu ,i kad bi hteo poducavas druge potencijjalne takmicare naravno bolje su i parice
...MA LARRA./...SVAKO KO HOCE MOZE DA PRENESE ZNANJE..NEMA TOGA KO NEZNA....SAMO NECE....GOVORIM O VRHUNSKIM TAKICARIMA......ETO....JA ZNAM BAR 10 LJUID IZ KOJIH NE MOZES DA IZVUCES NI JEDNU JEDINU REC..A VRHUNKSI US TAKMICARI..JEDNSOTAVNO NECE...ALI TO NE ZNACI DA ONI NE ZNAJU....NEGO ENCE..

O JEDNOM JE BILO RECI OVDE..COVEK I DAN DANAS ZALUDJUJE DECU DA JE NATURAL.....STA DA TI DRGUO KAZEM....JEDNOSTAVNO..TO SE ZOVU SMRADOVI....

\PAZI..DA OVDE ODMAH RAZGRANICIMO NESTO..DRUGO JE SAVETOVANJE UZ NOVACNU NADOKNADU..TJ PERSONALNI TRENIZNI ITD..NIKO DO NAS NIEJ STEKAO ZNANJE RODJENJEM..SVI SMO MI UCLILI I KRVAVO PALCALI...NEKI I ZDRAVLJEM :cry:  :cry: ..I ZASTO RECIMO DA JA TO SADA NE NAPALTIM...????.....

DALJE.OVO STO JA RADIM OVDE NA FORUMU I SAMA ZNAS DA NEMAM NSITA OD TOGA...OVO JE CISTO MOJA DOBRA VOLJA DA NEKOME POMOGNEM...TAKO I SVIH OSTALIH MOMAKA KOJI UCESTUVUJU OVDE....

ALI OPET TI AKZEM..IMAS LJUDI KOJI JEDNOSTAVNO VISE BI VOLELI DA IM NEKO ZUBE3 VADI ENGO DA KAZZE STA SU UZELI U ZADNJOJ KURI ILI NE DAJ BOZE DA DAJU NEKI SAVET KLINCIMA.....E TU JE RAZLIKA....

isto..dobro..mozda isto...ali u svakom sluccaju....istog smo znanja i ja i taj koji govri da je natural i vara decu okolo ..

e sada...ko je u rpavu..ja koji kazem klincu da ja uzmam hemiju jer sam takmcar ali njemu ne preprucujem nikako do najmanje 21 godine da se igra sa tim i pri tome sve lepo obrazlozim nego taj koji se njima kune u pse i amcke da je natural i onda to dete cuje negde.one koji akzu..ma jok...on uzima metan i ovaj sam pocme da prasi po metanu jer je cuo da to taj isti guta.....???..zalosno ali ej tako..

znaci....on moze larra....ali nece...to je kljucna stvar

laracroft

  • Gost
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #16 poslato: April 21, 2006, 10:04:28 pre podne »
u pravu si

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #17 poslato: April 21, 2006, 11:18:12 pre podne »
BODYBUILDING JE SAMO JEDAN SEGMENT KOJI SE NUDI U FITNESSU!!!!!
u FITNESSU MORAŠ DA ZNAŠ I O SPECIFIĆNOJ I BAZIĆNOJ PRIPREMI SPORTAŠA A NE SAMO O BODYBUILDINGU!!!!
BODYBUILDING INSTRUKTOR JE SAMO KORISNO AKO RADIŠ KAO OSOBNI TRENER !!!!!!!
A ZA TO TI NETREBA NIKAKVA LICENCA !!!!!
EVO MOJ PRIMJER JA JOŠ NISAM DIPLOMIRA A RADIM U NAJVEĆEM FITNESS CENTRU U SPLITU I IMAM PUNO KLIJENATA S KOJIMA RADI NA POBOLJŠANJU FIZIĆKE SPREME A KAD IMAŠ S NEKIM REZULTAT ONDA TI NI DOKTORAT NE TRIBA!!!
A MOJ KOLEGA KOJI JE DIPLOMIRA I KOJI PUNO FILOZOFIRA NE RADI NIŠTA PRIVATNO
A ZAŠTO??????
JER S KIM JE GOD RADIO NEMA REZULTAT A SVE ZNA!!!!!
U DRŽAVI DIPLOMA VRIJEDI PUNO A PRIVATNIKU MALO!!!!!!
 :idea:  :idea:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #18 poslato: April 21, 2006, 12:33:46 posle podne »
tacno tako josko...ali ja sam samo jso hteo da dodam...dakle..ti ces zavrsiti faks i dobiti tu diplomu..na klijetnima je da olduce jel ce tebi da veruju...TJ...TI CES TO DA DOAKZES REZULATIMA..TJ VEC JESI....

na zaopadu..neko ko je vrhunski takmcar..nema potrebe da trazi licencu putem palcanja nekih glupih privatinih skola....dakle,,..on ima pravo da obucava...ali oept doalzimo do toga..jel ce on da vredi ili ne.....razumes..

ja sam samo to hteo da kzem...da ovd u nasoj drzavi..dzaba da si neznam kakav sprotista..to se ne prizna...

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #19 poslato: April 21, 2006, 03:39:44 posle podne »
kod nas u njemackoj se ide jedno 2 do 3 godine u skolu, i onda moze da se radi u fitnessu, sada ima citav sijaset zanimanja vezanih uz fitness, ja i dalje tvrdim i potpisacu da su nase skole na vrlo dobrom nivou, samo nas neke druge stvari ubise(veza za posao , veze za ovo ili ono...)
vi  sigurno znate jako puno , nazalost ono sto je bitno su diplome, to je i ovdje isto, nesto je bolje u usa, oni ti daju sansu da se dokazes, pa posle radi skolu, moji ortak je u njemackoj 6 godino vozio transporter sa  novcem, i onda morao da napusti zemlju, otisao u boston, i tamo nakon 3 godine snalazenja dobio sansu da prodaje kuce i sreduje ljudima kredite za iste, sada je sebi kupio vec drugu kucu
pouka , u jebenoj smo sredini
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #20 poslato: April 21, 2006, 05:22:18 posle podne »
evo ja priznajem ja cu sad za par mjeseci diplomirat i bit cu prof tjelesnog sa užom specijalizacijom kondicjoni trener i mogu raditi u bilo kojem fitnessu i sporskoj ustanovi u svijetu ali gosp Peđa ima veće teorecko i praktićno znanje iz bodybuildinga i nemože da radi u svim ustanovama (zakonski propis)u kojima ja mogu ima  više znanja pa sad vi procijenite !!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #21 poslato: April 21, 2006, 06:08:05 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
evo ja priznajem ja cu sad za par mjeseci diplomirat i bit cu prof tjelesnog sa užom specijalizacijom kondicjoni trener i mogu raditi u bilo kojem fitnessu i sporskoj ustanovi u svijetu ali gosp Peđa ima veće teorecko i praktićno znanje iz bodybuildinga i nemože da radi u svim ustanovama (zakonski propis)u kojima ja mogu ima  više znanja pa sad vi procijenite !!!!!
....ma to i rpicam..dakle.....u normalnim zemljama bi neko ko je vrhunski sprotista dobio pravo da radi us truci..jeli..jel je to njegov psoao....

a to oko znanja....ma necemo o tome...to sada nije bitno..ja samo hocu da kzem da ni ejdnog vrhusnkog sprotistu se ne ceni kao nekoga ko zna..nego kao roblje koje nekome radi prfit..nsita vise...

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #22 poslato: April 22, 2006, 08:51:35 pre podne »
Slažem se diploma je samo mjerilo za državu i za glupe ljude koji djele ljude jer imaju i nemaju diplomu !!!!
Akoliko ko zna to društvo ne cjeni!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #23 poslato: April 23, 2006, 11:02:48 pre podne »
Citat: fitness_instruktor
Slažem se diploma je samo mjerilo za državu i za glupe ljude koji djele ljude jer imaju i nemaju diplomu !!!!
Akoliko ko zna to društvo ne cjeni!!!!
..bravo

Van mreže ROSTA

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 110
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #24 poslato: April 26, 2006, 08:55:05 posle podne »
Mene interesuje kolike su prosecno plate fitnes instruktora u boljim fitnes/bodibilding centrima u Srbiji (ako nije nekulturno sto to pitam)

Van mreže Ante

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #25 poslato: April 27, 2006, 12:49:38 posle podne »
e kad smo vec kod bb instruktora moj prijatelj trazi jednoga u Zagrebu pa ako neko zna???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: bodybuilding instruktor
« Odgovor #26 poslato: April 27, 2006, 12:56:39 posle podne »
Citat: Ante
e kad smo vec kod bb instruktora moj prijatelj trazi jednoga u Zagrebu pa ako neko zna???
..danas sam u zagrebu..moga bi i da ostanem pa da se zaposlim :roll:  :roll:  8)  8)