Septembar 25, 2024, 08:21:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D  (Pročitano 156241 puta)

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #510 poslato: Septembar 28, 2012, 05:39:06 posle podne »
Fico samo gazi, pedal to the metal  :)
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2012, 05:46:03 posle podne Mico Bradina »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #511 poslato: Septembar 28, 2012, 11:12:33 posle podne »
do sada nikada nisam CUO da neko izlazi na takmicenje iz HOBIJA, daj covece jesi li ti normalan bre??? ljdi se muce kao svetci da se spreme i oderu kao zivotinje i na kraju HOBI.... posteno si trenirao sada dokazi se i vidi gde ti je mesto za pocetak u b.b.
kazes da si i trener? e ti si uzor kao 1 nekom pa sve ostalo!
kako ces nekog da spremas ako nisi osetio to na svojoj kozi kao sto pedja rece u nekom postu skorasnjem ali nebitno...i to u srbiji, covece pa jedan toza, bakic,milovanovic i kup dobrih takmicara su napravili vrhunskih rezultata na amaterskim takmicenjima!
dalje,rekao si da nisi davao hiljde eur. ti mili moj kada stanes na binu tebe niko nepita dali si  imao,nemao to sudije ne zanima!!! ili imas punocu misica ,simetriju,odranost,genetiku,lep pozing to njih zanima a ne koliko si ti novca dao :)
gotivim te i to ti drugarski govorim. i iskoristi ova takmicenja usput do drzavnog,izostrices formu do tada. zelim ti puno uspeha




1.Iz hobija buraz,i ne izlazim na TAKMICENJA,izlazim na takmicenje,kao sto si rekao kako cu nekog spremati ako sam ne prodjem to,to je i meni na umu.A doduse i ne treniram takmicare,vecinom su mi sdrugi sportisti klijenti atletika,fudbal,rukomet itd. Da se spremam ozbiljno i sda cu ja nesto da pokazem nekom,eee pa sigurno ne bih 90% dijete radio na tri solo depoa i 200gr proteina vec bi tu bilo mnogo vise ulaganja i djakonija i mnogo boljih rezultata.O tome ti rpicam.
Verovao ti meni ili ne ja stvarno nemam nameru da se takmicim nesto dugorocno,ne kazem da mozda opet sl. godine ne izadjem na nesto ako bude dijeta pala tad ili opet za dve i slicno,ali da zivim za takmicenje ne bas. Ja jesam u odnosu na 99% rekreativaca stvarno akd gledas jako predan i jako pazim ali takmicarski zivot je druga stvar,opet ponavljam U SRBIJI.


p.s. Ne bi verovao koliko su nekad ljudi spremni da se zbog obicnog hobija odreknu raznoraznih stvari,pa ne znam sto te cudi da ima i ovakvih koji iz hobija prolaze torturu jer ih zanima kako je to.Zaista je tako,mislim ne znam kako da te uverim sta cu.

2.Milanovic je meni vrh gradja,verovatno se skoro nece pojaviti slican,ali evo covek bas ne zivi od takmicenja zar ne?NI Bakic ne zivi od takmicenja kao ni Toza,takmicenje je tu bilo odlicna reklama za neke druge poduhvate,ali mislim da je Pedja lepo rekao da se od takmicenja ovde ne moze ziveti.

3.To sa hiljade eur nisam hteo da se hvalim,vec bas naprotiv ti govorim koliko lezerno na neki nacin ulazim u ovo,da naravno,gledacu da se oderem i izdehidriram maks i sve,ali buraz ja nijednog trenutka to takmicenje nisam stavio ispred faksa,devojaka,prijatelja ili posla.Takav sam nekad bio kad sma jos natural celjade bio fanatik pa sma pre sexa pio bcaa i u dikoteke nosio pirinac i slicno :D Sad malo uzivam u zivotu za promenu uz BB ulaganja koliko mi vreme dopusta.Tako da mi nije bas no.1 na umu. Sudije ce naravno i gledati samo ono sto je na sceni,drugo i ne ocekujem,nije to takmicenje ko je potrosio najmanje ili najvise :D

4.Hvala na kritici,ali kazem ti zbog raznih obaveza precih samo to 20og mogu ispostovati.Tako da ona forma koja bude bila 20og ce i meni biti iznenadjenje,pa mogu smao da se nadam da ce iz prve biti to to :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #512 poslato: Oktobar 03, 2012, 02:21:56 pre podne »
Ete mali update,sto se mene tice dijeta koju sam planirao je uspela,sad ovo sto sledi je samo dodatak pa sta bude od tog drzavnog bude :) Jos uvek sam malo iznad 100kg ,jos uvek ne izbacujem natrijum

UH jedem sporadicno,nekad kada sam na nogama po 20 sati pojedem nesto dodatno jer iovako ne znam ko je lud da ustaje u 6 ujutru jer ima dva ispita pa juri na personalne pa juri na posao i doci kuci u ponoc :D but its fun coz its hard :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #513 poslato: Oktobar 03, 2012, 02:24:55 pre podne »
ovo je stvarno super,svaka cast Filipe! :))

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #514 poslato: Oktobar 03, 2012, 05:14:35 pre podne »
Svakako forma koja zasluzuje da se pokaze na bini, SRETNO!!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #515 poslato: Oktobar 03, 2012, 09:50:14 pre podne »



Fiki
za sada ovo izlgeda odlicno.
ima par dobirh kritika gore od momka ZELEZO,ali posto i sam kazes da je ovo neka vrsta expermienta,onda te realno boli tuki ( ne za krtike-jer su stvarno ok i poztivine) vec dali ce to uticati na plasaman ili ne..

i prica o tome dali moze da se zivi od ovog sporta (medalja,pehara,prvih mest) u ovoj drzavi-moze,ali jucer :'(
dalje ne bih o tome
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2012, 09:45:40 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #516 poslato: Oktobar 03, 2012, 11:38:22 pre podne »
ovo zverski izgleda, do sad najbolje slike!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #517 poslato: Oktobar 03, 2012, 12:55:28 posle podne »

Fiki
za sada ovo izlgeda odlicno.
ima par dobirh kritika gore od momka ZELEZO,ali posto i sam kazes da je ovo neka vrsta expermienta,onda te realno boli tuki ( ne za krtike-jer su stvarno ok i poztivine) vec dali ce to uticati na plasaman ili ne..

i prica o tome dali moze da se zivi od ovog sporta (medalja,pehara,prvih mest) u ovoj drzavi-moze,ali jucer :'(
dalje ne bih o tome
[/quote]

naravno,kritike oko priprema uvek dobro dosle :) za takmicenje jednostavno rekoh,vecina ljudi tog dana na sceni ce biti oni koje sam gledao jos kao bildersko nedonosche ;D Tako da samo gledam da prezentujem to sto se suvlje moze da ne obrukam sebe i ljude koji me podrzavaju,i posle pravac Maxi na quatro :D
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2012, 09:45:59 posle podne Pedja_Petrovic »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #518 poslato: Oktobar 03, 2012, 01:16:17 posle podne »
Bravo filipe,ovo je odlicno!
puno srece.
 

Van mreže Srki022

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 322
  • FLEX Gym
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #519 poslato: Oktobar 03, 2012, 01:56:03 posle podne »
Vidi se da znas sta radis... BRAVO!
imas moju punu podrsku!

nego u koju kategoriju ides? izvini ako si vec o tome pisao,nigde nisam video...

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #520 poslato: Oktobar 03, 2012, 02:38:04 posle podne »
posle pravac Maxi na quatro :D

Imaš onaj "Quatro +1".... 8)

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #521 poslato: Oktobar 03, 2012, 04:05:45 posle podne »
Svaka cast Filipe! to je pravi sportisa :) i dobar covek za primer drugima.

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #522 poslato: Oktobar 03, 2012, 05:48:27 posle podne »
Filipe bravo ,Nismo ni sumnjali u tebe,znas sta radi. Bravo i srecno ;)
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #523 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:26:22 posle podne »
kidas brate. dolazim u dom sindikata da navijam
samo nemoj da ispalis pa ne izadjes :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #524 poslato: Oktobar 04, 2012, 11:36:03 posle podne »
haha hvala svima bice i kvatro i sve :D Teska kat ako s ene promeni nesto slucajno sto sumljam,evo recimo zandja dva dana sma nabio nekih 7L vode :D malo se slanije sve unosilo i opa,izgledam kao da imam 15%bf vise :D ali kontam 92-3 kg verovatno na kraju
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure