Jun 28, 2024, 08:17:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Nemam napretka!!!  (Pročitano 14532 puta)

Van mreže Selim_Black

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 184
  • Daamn
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 28, 2008, 08:25:28 posle podne »
s
Hahaha! Pa dobro nisi rekao:"Mogu tunjevina i pilece belo, ali ja vise volim picu, pa sam zato tako napisao."
sta pricas????

Van mreže Selim_Black

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 184
  • Daamn
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 28, 2008, 08:27:15 posle podne »
narandza ne bash,grejpfrut je ok,ovo gore nisam bzvz naveo to voce se bas preporucuje(tamna,tanka kora)
ej interesuje me da li postoji neki drugi nacin treniranja za povecavanje snage?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 28, 2008, 08:32:10 posle podne »
narandza ne bash,grejpfrut je ok,ovo gore nisam bzvz naveo to voce se bas preporucuje(tamna,tanka kora)
ej interesuje me da li postoji neki drugi nacin treniranja za povecavanje snage?

ako te zanima powerlifting imas ceo podforum,tamo je snaga no 1
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Selim_Black

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 184
  • Daamn
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 28, 2008, 08:38:48 posle podne »
narandza ne bash,grejpfrut je ok,ovo gore nisam bzvz naveo to voce se bas preporucuje(tamna,tanka kora)
ej interesuje me da li postoji neki drugi nacin treniranja za povecavanje snage?
ok ;)
ako te zanima powerlifting imas ceo podforum,tamo je snaga no 1

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 29, 2008, 01:18:33 posle podne »
Citat
Citat: Fat Abbott  Oktobar 28, 2008, 11:51:29 am
Hahaha! Pa dobro nisi rekao:"Mogu tunjevina i pilece belo, ali ja vise volim picu, pa sam zato tako napisao."
sta pricas?Molim?

Napisao sam to kao odgovor na ovo:
Citat
Moze i povrce ali ja vise volim voce pa sam zato i napisao.

Da ne bih opet detaljisao, pogledaj ove dve teme:Banana u PWM?   i    VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Poslednja izmena: Oktobar 29, 2008, 01:24:12 posle podne Fat Abbott »

Van mreže Selim_Black

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 184
  • Daamn
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 29, 2008, 02:52:20 posle podne »
Citat
Citat: Fat Abbott  Oktobar 28, 2008, 11:51:29 am
Hahaha! Pa dobro nisi rekao:"Mogu tunjevina i pilece belo, ali ja vise volim picu, pa sam zato tako napisao."
sta pricas?Molim?

Napisao sam to kao odgovor na ovo:
Citat
Moze i povrce ali ja vise volim voce pa sam zato i napisao.

Da ne bih opet detaljisao, pogledaj ove dve teme:Banana u PWM?   i    VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA

aha ok!

Van mreže GORAN78

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #36 poslato: Novembar 01, 2008, 09:49:02 pre podne »
zdravo narode.ja sam prvi put ovde i imam puno pitanja.imam 116kg na 185cm ima tu dosta misicne mase ali ima bas dosta i masnih naslaga jendo 15 16 kila viska.zelim raditi jos na masi,jeli pametno da to radim pri ovoj kilazi ili prvo da skidam masti pa onda da teram misic?

Spartak

  • Gost
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #37 poslato: Novembar 01, 2008, 11:15:20 pre podne »
naravno prvo ces da skines masne naslage.Znaci udari po dijeti nekih 2mjeseca i onda na lean mass fazu, ako budes ispostovao ishranu i suplementaciju u toj fazi pakovanja mase zadivices se rezultatima jer upravo je tijelo najvise podlozno rastu posle teskih dijeta gdje je metabolizam lud ko struja.

Van mreže GORAN78

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #38 poslato: Novembar 01, 2008, 01:12:15 posle podne »
e bas ti puno hvala,sad samo moram da napravim dobar program za dijetu.na koliko trebam da smanjim unos uh

Spartak

  • Gost
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #39 poslato: Novembar 01, 2008, 01:59:16 posle podne »
mozes da krenes prvo sa ketonskom dijetom nekih 5-6sedmica, da "stabilizujes" insulin, pa nakon toga klasicnu dijetu sa rotiranjem UH

Van mreže GORAN78

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #40 poslato: Novembar 01, 2008, 04:21:30 posle podne »
e bas sam o tome citao malo pre  sto je pedja pisao i bas mi se dopalo,tako cu i da krenem.sve sam spremio sto si tice suplemenata i za hranu nije problem,nesto imam vec a nesto cu casak da nabavim pa cu posle videti rezultate.od ponedeljka krecem.trebace mi sako kasnije samo malo saveta kako da nastavim dijetu sa posto bas nisam iskusan u tome,nikad do sada  nisam bio na dijeti,vecito masa

Van mreže GORAN78

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #41 poslato: Novembar 01, 2008, 04:26:33 posle podne »
a i sto se tice ove ketonske dijete,posle treninga u pwm bih koristio maltodextrin samo neznam koju kolicinu smem da uzmem a da nije puno i trebam li maltodextrin sa wheyom uzimati i posle kardija i koliko?

Spartak

  • Gost
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #42 poslato: Novembar 01, 2008, 06:55:45 posle podne »
maximalno 25g u pwm i to je to..samo gledaj da onda u toku dana ne uneses vise ni grama UH, jer ces poremetit ketozu i onda trt

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #43 poslato: Novembar 01, 2008, 09:13:57 posle podne »
moguce je i da se pretrenirao
ne vjerujem... jer ako pravim jos vece pauze onda gubim kontinuitet i jos vise gubim na snazi...

mozda, ja sam zbog pretreniranosti imao nesanicu 2-3 meseca  ne veliku ali nesanicu.

kad sam napravio mesec dana pauzu + malo kardia i sklekova, pa posle udario po teretani mnogo bolje sam se osecao snaga veca bila, a i san je bio OK.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže GORAN78

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Nemam napretka!!!
« Odgovor #44 poslato: Novembar 01, 2008, 09:44:18 posle podne »
ok hvala ti puno.taman posla da unosim uh,samo ono malo danima punnjenja.a recimo vlaknaste uh mogu jesti i u kojim kolicinama i koliko sam video pedja je tamo naveo zelenu salatu,moze li neko drugo povce.