Jun 26, 2024, 01:12:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoć!!!!  (Pročitano 32170 puta)

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Pomoć!!!!
« poslato: Oktobar 24, 2008, 11:58:34 pre podne »
Veliki pozdrav svima na forumu!
Potreban mi je savet,sada da ne dužim priču,od decembra prošle godine počela sam da uzimam testosteron u kombinaciji sa deca-durabolinom...e sad zadnjih 4 meseca mi je izostala menstruacija,bila sam uzela pregnil,međutim ništa,zatim lutestrol i opet ništa,pa bih Vas zamolila da mi pmognete šta da radim,totalno sam očajna
Hvala unapred!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2008, 12:16:27 posle podne »
Bavis se takmicarskim zenskim bb? Koliko dugo si uzimala testosteron? Koliko ciklusa si imala do sad. Pojasni malo situaciju?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 24, 2008, 03:45:15 posle podne »
Da li si sad na nekom ciklusu? I kad ti je zavrsio zadnji...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 24, 2008, 07:02:44 posle podne »
JAO COVECE..NE MOGU DA VERUJEM...

ZENSKO...TESTOSTREON+DECA....

da mi je samo znati ko ti je ovo preprpucio

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 25, 2008, 12:29:13 pre podne »
Veliki pozdrav svima na forumu!
Potreban mi je savet,sada da ne dužim priču,od decembra prošle godine počela sam da uzimam testosteron u kombinaciji sa deca-durabolinom...e sad zadnjih 4 meseca mi je izostala menstruacija,bila sam uzela pregnil,međutim ništa,zatim lutestrol i opet ništa,pa bih Vas zamolila da mi pmognete šta da radim,totalno sam očajna
Hvala unapred!
aj napiisi i koje si doze uzimala...garant test500-deca400
al se nekad dobro jelo

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 25, 2008, 12:08:50 posle podne »
Veliki pozdrav svima na forumu!
Potreban mi je savet,sada da ne dužim priču,od decembra prošle godine počela sam da uzimam testosteron u kombinaciji sa deca-durabolinom...e sad zadnjih 4 meseca mi je izostala menstruacija,bila sam uzela pregnil,međutim ništa,zatim lutestrol i opet ništa,pa bih Vas zamolila da mi pmognete šta da radim,totalno sam očajna
Hvala unapred!
aj napiisi i koje si doze uzimala...garant test500-deca400

Koliko vidim ona se uplasila i pobegla cim je nema da pise. Inace sam protivnik da zene koriste steroide osim ako nemaju bas debele razloge za to ili se takmice zenskim bb

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 25, 2008, 12:35:26 posle podne »
Evo ovako uzimala sam 9 meseci sa pauzama... išla sam ciklus od 6 nedelja,krenula sam sa 50mg testosterona + 25mg deca-durabolina,onda sam povećavala na 100mg Test+50mg Dece,zatim treća nedelj 125mg Tes.+75mg Dece...četvrta nedelja 160mgTest.+100mg Dece,peta nedelja 200mg Test+150mg Dece i šesta nedelja 50mg Test.+25mg Dece...Nebavim se nikakvim takmičarskim ženskim bb imam svoju ličnu teretanu,a steroide sam počela da uzimam da bih bolje izgledal i brže napredovala,što sam i postigla...Trenutno sam u pauzi,uzimam proteine i aminokiseline.

PS.Peđa zašto tako kažeš ne znam u čemu je tolika frka ženko testosteron+Deca...i zašo ne možeš da veruješ,kada je to danas sasvim normalno... ;)

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 25, 2008, 12:39:23 posle podne »
Veliki pozdrav svima na forumu!
Potreban mi je savet,sada da ne dužim priču,od decembra prošle godine počela sam da uzimam testosteron u kombinaciji sa deca-durabolinom...e sad zadnjih 4 meseca mi je izostala menstruacija,bila sam uzela pregnil,međutim ništa,zatim lutestrol i opet ništa,pa bih Vas zamolila da mi pmognete šta da radim,totalno sam očajna
Hvala unapred!
aj napiisi i koje si doze uzimala...garant test500-deca400

Koliko vidim ona se uplasila i pobegla cim je nema da pise. Inace sam protivnik da zene koriste steroide osim ako nemaju bas debele razloge za to ili se takmice zenskim bb
Veliki pozdrav svima na forumu!
Potreban mi je savet,sada da ne dužim priču,od decembra prošle godine počela sam da uzimam testosteron u kombinaciji sa deca-durabolinom...e sad zadnjih 4 meseca mi je izostala menstruacija,bila sam uzela pregnil,međutim ništa,zatim lutestrol i opet ništa,pa bih Vas zamolila da mi pmognete šta da radim,totalno sam očajna
Hvala unapred!
aj napiisi i koje si doze uzimala...garant test500-deca400

Koliko vidim ona se uplasila i pobegla cim je nema da pise. Inace sam protivnik da zene koriste steroide osim ako nemaju bas debele razloge za to ili se takmice zenskim bb
A ne nisam ja nigde pobegla,a što se tiče uzimannja steroida,to bi ja tebe isto mogla da pitam...btw. otkud ti znaš da ja nemam razlog...
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2008, 12:41:26 posle podne Dioniza »

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 25, 2008, 01:27:57 posle podne »

PS.Peđa zašto tako kažeš ne znam u čemu je tolika frka ženko testosteron+Deca...i zašo ne možeš da veruješ,kada je to danas sasvim normalno... ;)


ma verovatno nisi trebala da uzimas tu kombinaciju steroida jer si zensko, ja mislim da je Pedja to hteo da kaze
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 25, 2008, 01:38:48 posle podne »
Dobro je da si se ovdje obratila za pomoc jer ima ljudi koji dosta znaju a oni ce ti sigurno dat svjete kako ces sta dalje

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 25, 2008, 02:15:22 posle podne »
Dobro je da si se ovdje obratila za pomoc jer ima ljudi koji dosta znaju a oni ce ti sigurno dat svjete kako ces sta dalje
A znaš li ti koji savet

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 25, 2008, 02:18:21 posle podne »

PS.Peđa zašto tako kažeš ne znam u čemu je tolika frka ženko testosteron+Deca...i zašo ne možeš da veruješ,kada je to danas sasvim normalno... ;)


ma verovatno nisi trebala da uzimas tu kombinaciju steroida jer si zensko, ja mislim da je Pedja to hteo da kaze
A šta sam trebala tablete pa da mi se jetra raspadne

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 25, 2008, 02:27:47 posle podne »
pa s obzirom da uzimas prvi put mogla si neku blazu kombinaciju andriol,anavar nesto od toga...ajde okaci slike da vidimo da li je razlog tako debeo kao sto kazes  ;D
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 25, 2008, 02:38:07 posle podne »
Ala se udaljismo od teme...i nisam ja rekla da je razlog debeo nego da sam samo htela da popravim svoj fizički izgled,ima li što loše u tome,pa i svi vi težite prvenstveno tome(naravno čast izuzecima)...što se slike tiče nemam je i ne volim da se exponiram

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 25, 2008, 02:41:35 posle podne »
Ne ja ti necu savjetovati jer nemam iskustvo zeni savjetovati oko hemije,ali ono sto sam gledo kod zena koji su uzimale testosteron vjerujem da se ni tebi nebi svidjelo,da je neznam koji izgled u pitanju ima mnogo drugi varijanti.