Septembar 27, 2024, 12:49:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Steroidni ciklusi za bodibildere  (Pročitano 25284 puta)

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Steroidni ciklusi za bodibildere
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 24, 2008, 03:43:08 posle podne »
postideces me :-*

Da verujem u to vec bih juche probao tako nesto ;D

ma ja kazem jedno AAS su katalizator najobicniji...izuzmi jedno od sledecih,samo jedno-GENETIKA,HRANA,TRENING-i nema sampiona...mos se toviti hemijom,imati ekstra trening,ekstra hranu,ali ako imas gene kao Palumbo jbg nista od toga...al kad imas sve to i jos gene Heatha e to je kombina za uspeh...al opet,jos mnogo mnogo njih ce proci kroz te kombine 10 grama hemije nedeljno da bi svatili koliko su neke druge stvari bitne...mislim jbt ortak iz osnovne skole je uzimao 2000mg galenike sa 400mg deke NEDELJNO  za prvi ciklus...a evo ostao je na 75kila na 185cm :(  ali takvim ljudima je tesko objasniti...onda krene da se svodi na ono sto si ti rekao "Ako ja uzimam 2 grama testa i slabo ide,onaj lik sto je veci od mene 100% uzima duplo vise bar"...

i ko je ovaj Jason Mueller?neki poznati?Posto nigde ne nadjoh jos nesto od njega




Ima tu neke istine,ali sta ako neko isto zna o prehrani i trenigu ko ovaj drugi i imaju vrlo slicnu genetiku,a jedan od njih uzima recimo za bezvezni primjer 1g test GH i insulin  a ovaj drugi 500mg test i samo GH, a doze GH su im iste,sta mislis koji od te dvojice je veci.Valjda ce te skuzit sta sam htio reci

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Steroidni ciklusi za bodibildere
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 24, 2008, 03:46:34 posle podne »
Filipe, siguran sam da si i ti sam zrtva napada tipa, " puko si se nechim pa si toliki  " ili "malo metan,a ??".
Dok drugi uzmu brdo hemije pa ostanu duplo manji od tebe.

Svestan si da si krenuo dobrim putem i da kad se ti budes puko nechim da ce to lichiti na neshto i sa malim dozama.
Ili mozda jesi, a da ja to josh neznam ;)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Steroidni ciklusi za bodibildere
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 24, 2008, 03:48:17 posle podne »
ako je jedina razlika kolicina hemije,da ovaj drugi....ali to su vec ok doze,al sad recimo jedan uzima gram a drugi 8grama! to je druga prica o tom preterivanju je rech
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Steroidni ciklusi za bodibildere
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 24, 2008, 03:51:28 posle podne »
Filipe, siguran sam da si i ti sam zrtva napada tipa, " puko si se nechim pa si toliki  " ili "malo metan,a ??".
Dok drugi uzmu brdo hemije pa ostanu duplo manji od tebe.

Svestan si da si krenuo dobrim putem i da kad se ti budes puko nechim da ce to lichiti na neshto i sa malim dozama.
Ili mozda jesi, a da ja to josh neznam ;)

ma brate i sam si svestan kakvih likova ima u teretanama...ja sam se zaprepastio kad sam doznao da 90% ljudi koji su onako neredovni u teretani uzimaju sve i svasta a ne bi rekao da dizu ista teze od k...a :D i onda fala bogu,dal ces pre posumljati na lika koji nema promena iz godine u godinu,ili budalu koja ne primecuje da joj krv izasla na ochi od god-damn gigantskih serija :D

predrasude,to je srz svih problema po meni...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Steroidni ciklusi za bodibildere
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 24, 2008, 03:53:42 posle podne »
To treba da ti imponuje, meni da :)

osecam se tako vanzemaljski, a kazu da se rokam zamisli efedrinom :) lollll

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroidni ciklusi za bodibildere
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 24, 2008, 07:01:02 posle podne »
Citat
Ima tu neke istine,ali sta ako neko isto zna o prehrani i trenigu ko ovaj drugi i imaju vrlo slicnu genetiku,a jedan od njih uzima recimo za bezvezni primjer 1g test GH i insulin  a ovaj drugi 500mg test i samo GH, a doze GH su im iste,sta mislis koji od te dvojice je veci.Valjda ce te skuzit sta sam htio reci

a uzimati inuslin se moze bez i malo znanja o preharni,hipretrofiji,hiprelaziji,hipoglikimiji,nivioima secera u krvi,potrebi orgnizma za UH,o pwm i kada sto kako gde?????

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroidni ciklusi za bodibildere
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 24, 2008, 07:01:37 posle podne »
Citat
i ko je ovaj Jason Mueller?neki poznati?Posto nigde ne nadjoh jos nesto od njega

vozac F1

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Steroidni ciklusi za bodibildere
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 24, 2008, 07:38:13 posle podne »
Citat
i ko je ovaj Jason Mueller?neki poznati?Posto nigde ne nadjoh jos nesto od njega

vozac F1

dada nasao sam ga,ja sam idiot upisao sa jednim L u pretragu ;D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure