Septembar 23, 2024, 12:29:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Dajte neki predlog  (Pročitano 23164 puta)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #60 poslato: Novembar 12, 2008, 06:07:58 posle podne »
mozda bi ti poneki sprint lezao, slusj svoje telo.

You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #61 poslato: Novembar 12, 2008, 09:01:56 posle podne »
Citat
Opet iz tog vaseg odbrambenog stava, da je sve to prirodno i zdravo i tako dalje, neko ce izvuci zaljucak da se t moze jesti kasikom, pa ce najebati kao klinac iz kraja.

DA! TO JESTE PRIRODNO I ZDRAVO (protein)! Da si se malo potrudio da proucis kako se i od cega on pravi, ne bi pricao ovakve stvari.

Citat
Znam da necu izgubiti bubrege, da ne znam ne bih ni uzima proteine, ali je valjda cinjenica da treba povecati unos vode?

Unos vode ne zavisi posebno od unosa proteina i on treba biti optimalan u svakom trenutku, bez obzira na to da li pijes proteinski prah ili ne.
Optimalan - u zavisnosti od telesne mase i fizickih aktivnosti u toku dana, tj. koliko se izluci preko znoja i mokrace.

Citat
Decko koga licno znam iz kraja je uzimao ovakve stvari kasikom (ne proteine nego topljace masti ali ...), nije uopste pio vodu uz taj preparat i uzimao ga je kada bi se god iznervirao svojom debljinom ... kad je posao kod doktora jetra otisla u ku....

"Topljaci" ili "sagorevaci" su prilicno razliciti od proteina i pri njihovoj upotrebi treba unositi vise vode, ali ti mesas babe i zabe - frogs and grandmothers.

Citat
valjda je bitnije da me upozorite na moguce stetne posledice

Naravno da ce te svako sa ovog foruma upozoriti na moguce stetne posledice ako postoje, ali pri koriscenju proteinskih praskova i slicnih proizvoda NEGATIVNIH POSLEDICA NEMA! I to bi znao, samo da si se potrudio da "prelistas" ovaj forum, ili procitas neku relevantnu knjigu ili studiju koja se bavi ovom tematikom. Ali nikad nije kasno...

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #62 poslato: Novembar 12, 2008, 10:13:48 posle podne »
negativne posledice su ako uzmes mnoooogo vise nego  sto je propisano ili mnooogo male, znaci nadji neku sredinu.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #63 poslato: Novembar 12, 2008, 11:24:54 posle podne »
Kako mislis negativne posledice od malih doza?  ???

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #64 poslato: Novembar 13, 2008, 01:19:42 pre podne »
Kako mislis negativne posledice od malih doza?  ???
Ne obaziri se brate...

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #65 poslato: Novembar 13, 2008, 11:45:59 pre podne »
Citat
Ne obaziri se brate...
  ;D


Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #66 poslato: Novembar 13, 2008, 11:47:07 pre podne »
lksndr,
taj tvoj ortakov ortak koji je dobar prijatelj sa tvojim ortakom je uzimao ko zna sta, i ko zna gde je to nabavio, u regularnoj prodavnici suplemenata nije...
ako je ipak bio regularni topljac masti tesko da mu je unistio jetru kako ti kazes. a posto kazes da ga je uzimao kasikom , pada mi napamet L-carnitine tecni, ne znam da li si znao
ali L-carnitine se upotrebljava bas u lecenju nekih bolesti jetre.


Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #67 poslato: Novembar 13, 2008, 12:05:31 posle podne »
crknuce od gladi onda ;D
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže dekibilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #68 poslato: Januar 26, 2009, 10:16:03 posle podne »
pedjo pa jel dovoljno onda 25 min HIT kardia na biciklu,posto u teretani drugih kardio sprava nemamo,sem simulatora skijanja al to je za devojcice
i zamolioh bi te da mi malo objasnis ako moze
opsirnije
posto na tvoje odgovore cekam duze vreme i nikako da mi se posreci

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #69 poslato: Januar 26, 2009, 10:34:12 posle podne »
,sem simulatora skijanja al to je za devojcice



;D  nije to samo za devojcice,kod mene u teretani podjednako i momci vezbaju na njemu....
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže dekibilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #70 poslato: Januar 26, 2009, 10:38:35 posle podne »
da al samo sto je ovaj nas za 80-90 kg
vec dva puta su ga lomili
to je onaj amaterski od 100 evrica
gazda je jevrein

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #71 poslato: Januar 26, 2009, 10:48:09 posle podne »
da al samo sto je ovaj nas za 80-90 kg
vec dva puta su ga lomili
to je onaj amaterski od 100 evrica
gazda je jevrein


e jbg onda...ne znam sta da ti kazem...pici bajs ;D  u svakom slucaju kardio je kardio,svaki je efektan...
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #72 poslato: Mart 15, 2009, 04:32:27 posle podne »
sto se tice kardio treninga,trcanje je najbolje jer dosta sagoreva i mozes da ga izvodis bilo gde...nebitno dal je na pokretnim trakama ili u prirodi..nije mi jasno sto se neko ne slaze sa trcanjem napolju nego se samo trpaju po zagusljivim salama i ako trce na trakama....veruj da ne postoji nista lepse i bolje od trcanja na svezem vazduhu..jos ako je to ujutro rano jos ce biti bolje...
ako zelis da postignes kondiciju trcanjem drzi se menjanja tempa,brzih sprinteva i povremenih sporijih sesija...kondicija ce doci svakako...polako samo!!

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #73 poslato: Mart 15, 2009, 06:30:36 posle podne »
sto se tice kardio treninga,trcanje je najbolje jer dosta sagoreva i mozes da ga izvodis bilo gde...nebitno dal je na pokretnim trakama ili u prirodi..nije mi jasno sto se neko ne slaze sa trcanjem napolju nego se samo trpaju po zagusljivim salama i ako trce na trakama....veruj da ne postoji nista lepse i bolje od trcanja na svezem vazduhu..jos ako je to ujutro rano jos ce biti bolje...ako zelis da postignes kondiciju trcanjem drzi se menjanja tempa,brzih sprinteva i povremenih sporijih sesija...kondicija ce doci svakako...polako samo!!
Sagoreva  kcal a ne sala tome sl. :D Kako nebitno gde je ? Traka je dosta tvrda podloga i moze doci do povreda. A i ne mozes zimi ili na hladnom vazduhu da trcis napolju jbt tako da moras da koristis traku... A sto se tice tempa, sprinteva i tome sl. sve zavisi koji je cilj... A sa pulsom vecim od 135 utices direktno na misicnu masu... Sve je ovo vec ispisano i do detalja objasnjeno kad,kako i sta .

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #74 poslato: Mart 15, 2009, 08:33:27 posle podne »
sto ne mozes da trcis kada je hladno napolju...ja sam brate jbt trcao na -17 stepeni...pa sta mi fali...???oko tih nebuloza vise nema smisla raspravljati ::)..svako ko ima volju moze da trci bilo kada i bilo gde...u ovom slucaju da bi dobio kondiciju....