Septembar 29, 2024, 04:15:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ishrane, nemoguce/moguce?!  (Pročitano 9824 puta)

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Pomoc oko ishrane, nemoguce/moguce?!
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 14, 2008, 02:45:19 posle podne »
Pa nisam ja rekao da je kardio losa stvar i da ga ne treba raditi..samo mi je muka od price zimi masa-leti definicija...i ta nepisana pravila...ko prvi put udje u teretanu sa zeljom da ozbiljno napreduje bez hemije i samo sa jakom hranom i treningom i po nekim suplementom, jednostavno masu mora da radi bar 2-3 godine...da bi onda odradio malo kvalitetniju definiciju...kardio nije losa stvar i moze da se radi non stop..ujutru,posle treninga,ali naravno mora da se unosi dosta kvalitetne hrane kako ne bi doslo do katabolizma ili da se desi da trosi vise kalorija nego sto unosi,znaci onaj ko zeli da nabaci misic a u isto vreme radi kardio svaki dan mora da ubaci jos 2 kvalitetnija obroka kako bi prebacio tu kalorijsku granicu za dobijanje tezine...znaci da pojednostavimo OK kardio,ali osnovno je mnogo jaka ishrana i rad iskljucivo na masi i dobijanju snage naredne 2-3 godine ako neko hoce da uradi nesto od sebe...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: Pomoc oko ishrane, nemoguce/moguce?!
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 14, 2008, 03:26:02 posle podne »
Citat
DOBRO, DOBRO ODLICNO FATT ABBOOT, iGORE ,  i ostali  ... DECKO(onaj ko je postavio temu) , CUO SI STA TREBA , ZAPNI PUNOM PAROM KIDAJ TEZINE I RAZVALI SE OD HRANE , MOJNE SLUCAJNO DA SI RADIO KARDIO , KOJI CE TI TO KURAC JER DEFINICIJA I ZADRVALJE SRCA JE ZA PICKE, GO MAN HARDCORE FOR LIFE- ZNACI MESO ZNACI KROMPIR...
Prvo, nema potrebe za ljutnjom i vikanjem, neki od nas su vrlo emotivni i po prirodi lako uvredljivi :'( Drugo, ti izgleda ne razumes moje postove ili ih samo selektivno citas, posto mi nameces nesto sto nisam rekao. Procitaj moj prvi post pa ce ti sve biti jasno.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Pomoc oko ishrane, nemoguce/moguce?!
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 14, 2008, 03:38:00 posle podne »
Citat
DOBRO, DOBRO ODLICNO FATT ABBOOT, iGORE ,  i ostali  ... DECKO(onaj ko je postavio temu) , CUO SI STA TREBA , ZAPNI PUNOM PAROM KIDAJ TEZINE I RAZVALI SE OD HRANE , MOJNE SLUCAJNO DA SI RADIO KARDIO , KOJI CE TI TO KURAC JER DEFINICIJA I ZADRVALJE SRCA JE ZA PICKE, GO MAN HARDCORE FOR LIFE- ZNACI MESO ZNACI KROMPIR...
Prvo, nema potrebe za ljutnjom i vikanjem, neki od nas su vrlo emotivni i po prirodi lako uvredljivi :'( Drugo, ti izgleda ne razumes moje postove ili ih samo selektivno citas, posto mi nameces nesto sto nisam rekao. Procitaj moj prvi post pa ce ti sve biti jasno.
u redu je matori , sve je u redu nemoj si plakat...