Jul 07, 2024, 10:33:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.252 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: PROFESIONALNI CIKLUS  (Pročitano 25559 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
PROFESIONALNI CIKLUS
« poslato: Oktobar 11, 2008, 09:18:22 posle podne »
OVO JE JEDAN OD TEXTOVA KOJI SU PLASIRANI PROTEKLIH GODINA NA RAZNIM SVETSKIM FORUMIMA!
JEDAN OD TEXTOVA KOJI JE POVUKAO KOD MNOGIH LOGIKU-KAD MOZE ON MOGU I JA ,I STO VISE TO BOLJE...
MNOGI SU IZGUBSI RAZUM I POJAM REALNOSTI IZGUBILI I ZDRAVLJE KRENUVSI STOPAMA TAMO NEKOG??!!
PA EVO JEDNOG OD TIH CLANAKA...................


PROFESIONALNI CIKLUS

Kao sto dobro znate postoje legalna ogranicenja pri priznavanju upotrebe steroida, pa cak i samo naznake da koristite steroide pokazuju nelegalne namere, a ovaj momak krsi gomilu zakona, pa iz postovanja prema njemu nemojte pitati ko je on jer bi to prouzrokovalo gomile problema koje niko od nas ne zeli (vecina vas svaki dan pravi neke prekrsaje).
Ovaj bilder je VELIK i svima je poznat, takmicio se kao profesionalac i pobedio na mnogo takmicenja i puno puta se plasirao vrlo visoko na Olimpiji.
Sreo sam ga prosle godine i od tada smo u kontaktu, pa sam ja preko njega naucio gomilu stvari, kao sto je npr. zasto u praksi neke stvari izgradjuju misice, vecina njih (u stvari, svi) ima veze sa steroidima, pa kada sam ga pitao da li bi i ja mogao da probam nesto takvo on je zeleo da mi pomogne iako ima ograniceno slobodno vreme.
Ispod je lista steroida koje on upotrebljava i razlozi zasto ih koristi u split sistemu pre takmicenja i van sezone

PRE TAKMICENJA:
10-7 nedelja do takmicenja
250 mg sustanona dnevno
250 mg testopana (enantat) dnevno
1000 Deca Durabolina
Humatrope Hormon rasta, 6 jedinica po 6 puta dnevno!! (5 puta nedeljno)
dugodelujuci insulin 100 jedinica ujutro
brzodelujuci insulin 25 jedinica po obroku (on je sada previse uplasen da bi jeo bez insulina)
Oxzmetelon (bilo koju vrstu koju moze nabaviti) 5x50mg tablete
300 mcg T3 dnevno
200 mcg Clenbuterol (5 dana uzima, 2 dana pauza)
Nubain 5 ml dnevno, 3 puta nedeljno (verovatno da bi smanjio navlacenje na Nubain)
Glucophag, uzima ga pre treninga, 4000 mg
Uzima IGF-1 ali ga ogranicava na cikluse od 4 nedelje jer veruje da vecina istrazivanja pokazuje vremenski ogranicenu duzinu efektivnosti. Nakon toga mu sledi pauza od 4 nedelje.
80 mg fluxoetin (prozac) da bi pomogao hemijskoj neravnotezi i da bi smanjio stres od uzimanja steroida.
180 mg Ephedrine Hydrochlorid, pre treninga.

6-2 nedelje do takmicenja:
4,000 mg Testosteron Propionata
2 bocice Masterona
2 bocice Parabolana
10 tableta halotestina dnevno, pre treninga
DNP cele nedelje u 6. 4. i 2. nedelji
Clenbuterol svake druge nedelje 400 mcg dnevno
T3 400 mcg dnevno
Nubain kao gore
Insulin kao gore
Hormon rasta 6 jedinica po 6 puta dnevno
IGF-1 tokom 4 nedelje sve do 2.nedelje 100 mcg dnevno.
100 mg fluxoetin (prozac)
Ephedrin kao gore
Procenjujem da je to oko 6500 to 7000 mg nedeljno

Nedelja 2 i prva polovina nedelje 1 do takmicenja:
Isto kao gore osim sto se izostavlja Nubain jer je nepotreban, kao i IGF-1.
Jos dodaje po jednu ampulu Parabolana i Masterona dnevno.

POSLEDNJA TRI DANA:
Uzima neoton 500, creatine phosphate (verujem da je injekcioni) u njegovom praznjenju/punjenju ugljenih hidrata, nije precizirao doze.
Dva poslednja dana uzima Lasix (i dalje favorit) 80 mg 4 puta dnevno, 2 dana.
Najnovija stvar je plasma expander (prosirivac plazme), zove se Groenaut, iz Evrope je, deluje na isti nacin kao i Glicerol i to tako sto izvlaci vodu ispod koze i misicima i venama daje vrlo suv izgled ako se upotrebi pravilno, naravno sa visokim ulozima u bodibildingu postoji uvek jedan stepen rizika, rizik ovde je mesanje diuretika koji izbacuje vodu iz sistema i steroida koji pokusava da uvuce vodu, ako je efekat prevelik, najmanje sto se moze desiti je to da se ne osecate napumpano i izgledate ravno, suvo ali ravno, najgore je to sto steroid tezi da favorizuje skeletalne misice u odnosu na lake srcane misice, zbog toga ste u govnima jer vam srce dehidrira, i dolazi do srcanog udara.
Postoji jos puno steroida koje koristi kao sto su amfetamini da bi mu smanjili apetit i dali mu energiju za nastup, posto mu telesne masti padnu na manje od 5%, on se oseca vrlo slabo i umorno, takodje koristi puno imunostimulisucih dodataka da se ne bi razboleo, naravno ako je vezan za amfetamine mora koristiti i xanax, halicon i valijum (najverovatnije se smenjuju da bi smanjili zavisnost od jednog steroida).
Na sam dan takmicenja uzima insulin pre izlaska na scenu da bi dobio poslednju mrvu punoce i da bi otkrio vaskularnost (iz blizine ovaj momak ima vene na kojima bi mu pozavidela i hobotnica). Uzima 10 jedinica insulina pre izlaska na scenu ali posle pumpanja.

Znam da sam trebao pokriti i ostala sranja i posto cete verovatno imati pitanja pozivam vas da ih posaljete i ja cu pokusati da odgovorim na njih, i da on je velik i on je jedan od najvecih i svako ko je ikada otvorio neki magazin zna ko je to.

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 11, 2008, 10:16:51 posle podne »
mesec ti jebem...pa kada sve ovo pomesas dobijes cirkus u glavi...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže MarioG

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 11, 2008, 11:24:52 posle podne »
mesec ti jebem...pa kada sve ovo pomesas dobijes cirkus u glavi...
Ja mislim da ne samo u glavi.....to ti je ciklus..uff

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 11, 2008, 11:26:55 posle podne »
Sta je bre ovo jbt, pa njemu treba dnevno sat i po vremena samo da pootvara, pripremi i uzme sve bocice, ampule, inekcije...  :)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 12, 2008, 12:01:07 pre podne »
A postoji mogucnost da ovo nije tacno. Ove doze su nezamislive. Meni deluje neverovatno. Mozda i gresim.

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 12, 2008, 01:15:15 pre podne »
pa ako koristi anabolike 20 god. ja mislim da su doze sasvim normalne...jer logicno je da pojacava kure iz godine u godinu....doduse taj se verovatno ne skida sa ciklusa po 6 meseci do 1 god...kao ni svi oni na olimpiji...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Spartak

  • Gost
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 12, 2008, 10:32:26 pre podne »
jbm ti zivot!!
jel rece neko da je Dex na istoj hemiji kao i Ronnie?
hehehe

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 12, 2008, 05:42:50 posle podne »
Ja ne vidim razloga zasto ne bi bio....to ako je malo laksi od njega ne znaci da ne koristi slicnu vrstu hemije...mozda nesto manje doze a i ne mora da znaci da su manje...to je sve individualno ali za vrhunski rezultat kao sto je osvajanje olimpije jednostavno ovo je obavezan spisak ''namirnica''...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 13, 2008, 12:09:12 pre podne »
uplasio sam se jako...

predpostavljam da je taj momak zdravstveno jako bolestan...??

 

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 13, 2008, 04:57:39 pre podne »
heheh..pravi stofer....
jel napisao da se ne pokusava kod kuce....
garantujem smrtni ishod svakom ko proba....Kako se ubiti za 10 nedelja,za samo 99999 dolara???

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 13, 2008, 06:42:55 pre podne »
e da ga hebes 4 grama propi uz sve to...ma daj,ko je taj pitam se ja?nezamislivo mi je da neko ko ima extra genetiku mora ovoliko lekova da koristi...vise mi zvuci kao neko ko bas nije genetski obdaren pa koristi sve moguce da se privuche  ostalima...neko tipa Gunter...mada po ovome taj neko bi trebalo da lici na rusevinu sto se raspolozenja tiche...to izbacuje Guntera,heatha,henrija i Melvina radosnice male :D sala mala...ko zna jbt bas bedak,a stalno citam kako Sharcev pise da su sve to zablude,da profi koriste manje no sto se misli,da cak ni on sam( cini mi se )nije nikada presao 2 grama testa nedeljno...a ovaj lik navodno 250 i sust i enth DNEVNO,kad se sve sabere 2+ grama hemije  dnevno...neznam...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 13, 2008, 06:43:37 pre podne »
Pedjos daj pisi ako imas neke info traceve vezane za temu,ne moraju imena samo daj nesto gorim :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 13, 2008, 10:03:02 pre podne »
Filipe, mislim da imas na forumu Milosev ciklus pred olimpiju

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 13, 2008, 10:40:19 pre podne »
Pedjos daj pisi ako imas neke info traceve vezane za temu,ne moraju imena samo daj nesto gorim :D

znas kako..
ovi i ovakvi textovi su uvek pisani zbog jednog cilja..da oni koji sada uzimaju hemiju ODUSTANU i da vide da nema smisla...
jer ako sada neko uzima recimo 1gr enatahta..i ixlgeda kao veca govana..i procita ovo...i onda u stvari shvati da nikada nece biti ono sta hoce..i odustaje....
na zalost...postoje i oni koji citajuci ovaj text krecu ovim stopama i naravno da su posledice katastrofalne.
ali eto..to je american job....to je rizik kojeg su oni spremni da se dhovate sve u cilju kurvine politike...
mnogi hvala bogu odsutaju..ali uvek postoje budale koje ovo probaju...ali to ti je njihov zivto..bez zrtava nema ni ostvarenja zadatog cilja i kao nacija su spremni na to...preko leseva ako treba....

sve u svemu..zanimljiv text....medjutim...stvari koje se ovde spomineju onome ko se i malo razume s i vsie nego smesne,a pogtovo ako znas i neke stvari koje su pozudane sto veliki momci uzimaju...a to sigruno nije ovako nesto...

da ne ulazim u dublje analzie.....recimo....a znam pozudano..

100 IU LONG LASTING ISNULINA....+ 25 iu FAST ACTING INS x 6 obroka-150 IU ukupno...odnosno...

100 SLOW and 150 FAST.....ili da prevedem i da ne ulazim u dubloje analize...OVO JE NEMOGUCE KONTROLISATI..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ili.....

400mcg T3...ako uzmemo u ozbir da t3 obicno dolazi u dozama od 0.2 ili 0.25 mcg..vama ostavljam da sracunte koliko je to tableta t3..sto bi u prevodu znacilo da bi SPRZIO TIROIDU pri ovim dozama u roku od 7 dana...a ne duze....

itd..itd..tid..

da sada ne ulazim u daljenje analize.....

veliki momci koriste velike stvari..ali ovo je propelicno OUT OF  TIME cak i za velike momke...

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 13, 2008, 10:48:53 pre podne »
Ko zeli da bude ljep,mlad i mrtav neka proba.