Avgust 01, 2024, 12:27:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.758 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc pri organizaciji!  (Pročitano 1417 puta)

Van mreže Stalone88

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Pomoc pri organizaciji!
« poslato: Oktobar 10, 2008, 09:24:48 posle podne »
Nisam bas siguran da li je ovo za sekciju treninga,tice se i treninga i ishrane pa zato!Stvar je u tome sto za par dana treba da pocnem da radim a radi se po ovom sistemu:1)dan,2)noc,pa 2 dana pauza pa ispocetka,dakle radi se 12 sati,frka mi je kako sada da organizujem trening i ishranu,a radim i nocu,znaci nema spavanja!!!Ako je iko radio na ovaj nacin i uspeo da se organizuje molim ga za pomoc!Unapred hvala
!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Pomoc pri organizaciji!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2008, 10:00:57 posle podne »
I ja sam bio u istoj situaciji :)
Ma nikakav problem, gledaj prema osećaju u prvoj nedelji (umor, klopa..) pa vidi kako fda organizuješ.
Možeš npr 2dana kad neradiš da treniraš a druga 2dana pauza...
Moraš to ti da vidiš i da uklopiš sa svojim tempom života, možemo mi sad da se raspišemo do mile volje ali neznamo druge pojedinosti npr. koliko ti je sna dovoljno, imaš li još nekuih obaveza, spremanje klope...najviše zavisi od tebe ali kad se nešto želi UVEK se nađe vremena.
Ja kad sam išao u srednju školu išao sam u školu + teretana + rvanje + karate + devojka i društvo :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!