Jun 30, 2024, 06:34:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Prolecne salate  (Pročitano 10619 puta)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Prolecne salate
« poslato: April 19, 2006, 08:35:01 posle podne »
zivo me interesuje koliko imaju kalorija zelena salata,maldi luk rotkvica i ostale prolecno lenje salate koje nam stizu .unapred hvala
PS. bez potpisa:)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Prolecne salate
« Odgovor #1 poslato: April 19, 2006, 08:35:49 posle podne »
ma jedi koliko hoces toga

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prolecne salate
« Odgovor #2 poslato: April 19, 2006, 08:36:31 posle podne »
da...nema potrebe da se sa tim opterecujes..samo navali

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Prolecne salate
« Odgovor #3 poslato: April 20, 2006, 01:01:01 posle podne »
Ima u Mc Donald's-u da se kupe veoma lepe salate (sezonska je najlepsa).Ukunije nisam probao + dobijes neke prelive,cuda,ma extra su posle treninga-osvezavaju (pogotovo sad leti) a i zdrave su sto je najbitnije.. :silly:
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Prolecne salate
« Odgovor #4 poslato: April 20, 2006, 08:26:21 posle podne »
Zdrave? u MC Donald's-u? Ma daj molim te.. Pored toliko naše zdrave i jeftine hrane po pijacama treba da kupujemo taj američki junk za tov? Na pijac sa 300 dinara ima da se nakupuješ salata i povrća da se usereš

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Prolecne salate
« Odgovor #5 poslato: April 21, 2006, 05:31:46 pre podne »
Za 30 dinaraA salate za citav mesec:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Prolecne salate
« Odgovor #6 poslato: April 21, 2006, 09:43:57 pre podne »
Citat: Lonsdale
Zdrave? u MC Donald's-u? Ma daj molim te.. Pored toliko naše zdrave i jeftine hrane po pijacama treba da kupujemo taj američki junk za tov? Na pijac sa 300 dinara ima da se nakupuješ salata i povrća da se usereš

Pa znas kako,delimicno je tacno to sto si rekao.A ti ako imas vremena da ides na pijacu posle treninga da kupujes salatu,(veci broj vrsta),i da je spremas za sebe,pa neka bude i svaki TRECI dan,onda je ok.Ovako ja volim da svratim u Mc Donald's i za nekih 150 kinti se zadovoljim...
Pa nije ta salata u Mc Donald'su od plastike ili ne znam vec od cega-salata k'o  salata samo sto je u Mc-u.
Sa druge strane,ako imas nekog kod kuce ko je voljan da svaki dan to kupuje,secka,pere...onda se odluci za tvoju varijantu posto ja nekih 70% zivota zivim solo.
Pozdrav
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Prolecne salate
« Odgovor #7 poslato: April 21, 2006, 12:03:08 posle podne »
Citat: t1000
Citat: Lonsdale
Zdrave? u MC Donald's-u? Ma daj molim te.. Pored toliko naše zdrave i jeftine hrane po pijacama treba da kupujemo taj američki junk za tov? Na pijac sa 300 dinara ima da se nakupuješ salata i povrća da se usereš

Pa znas kako,delimicno je tacno to sto si rekao.A ti ako imas vremena da ides na pijacu posle treninga da kupujes salatu,(veci broj vrsta),i da je spremas za sebe,pa neka bude i svaki TRECI dan,onda je ok.Ovako ja volim da svratim u Mc Donald's i za nekih 150 kinti se zadovoljim...
Pa nije ta salata u Mc Donald'su od plastike ili ne znam vec od cega-salata k'o  salata samo sto je u Mc-u.
Sa druge strane,ako imas nekog kod kuce ko je voljan da svaki dan to kupuje,secka,pere...onda se odluci za tvoju varijantu posto ja nekih 70% zivota zivim solo.
Pozdrav


Nisam imao nameru da ti pametujem, ali izgleda cim kazes nesto sto nekome ne odgovara eto sukoba. I ja isto tako zivim sam, pa odvojim 2 puta sedmicno vremena da odem po zdravu hranu, na pijac, u market nije ni bitno. Ali ta salata iz Meka.. Nije daleko od plasticnog.. Genetski modifikovano povrce liseno svega hranljivog i zdravog - jedino taj vestaci ukus ostaje a iz hrane nam je pre svega potrebna snaga i energija, a ako je uz to hrana i ukusna super. Svrha jedenja nije uzivanje, to sto je tebi ta salata ukusna ne znaci da je i automatski zdrava. Hamburgeri, pizze, fast food i zdrava ishrana nikako ne idu zajedno.

Ako vec zivis sam, nauci da kuvas moze biti cak i zanimljivo. Ja sve sam spremam, a kada nemam vremena radije pojedem malo ovsenih pahuljica nego hamburger ili sta vec.

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Prolecne salate
« Odgovor #8 poslato: April 21, 2006, 12:43:38 posle podne »
Citat: Lonsdale
Citat: t1000
Citat: Lonsdale
Zdrave? u MC Donald's-u? Ma daj molim te.. Pored toliko naše zdrave i jeftine hrane po pijacama treba da kupujemo taj američki junk za tov? Na pijac sa 300 dinara ima da se nakupuješ salata i povrća da se usereš

Pa znas kako,delimicno je tacno to sto si rekao.A ti ako imas vremena da ides na pijacu posle treninga da kupujes salatu,(veci broj vrsta),i da je spremas za sebe,pa neka bude i svaki TRECI dan,onda je ok.Ovako ja volim da svratim u Mc Donald's i za nekih 150 kinti se zadovoljim...
Pa nije ta salata u Mc Donald'su od plastike ili ne znam vec od cega-salata k'o  salata samo sto je u Mc-u.
Sa druge strane,ako imas nekog kod kuce ko je voljan da svaki dan to kupuje,secka,pere...onda se odluci za tvoju varijantu posto ja nekih 70% zivota zivim solo.
Pozdrav


Nisam imao nameru da ti pametujem, ali izgleda cim kazes nesto sto nekome ne odgovara eto sukoba. I ja isto tako zivim sam, pa odvojim 2 puta sedmicno vremena da odem po zdravu hranu, na pijac, u market nije ni bitno. Ali ta salata iz Meka.. Nije daleko od plasticnog.. Genetski modifikovano povrce liseno svega hranljivog i zdravog - jedino taj vestaci ukus ostaje a iz hrane nam je pre svega potrebna snaga i energija, a ako je uz to hrana i ukusna super. Svrha jedenja nije uzivanje, to sto je tebi ta salata ukusna ne znaci da je i automatski zdrava. Hamburgeri, pizze, fast food i zdrava ishrana nikako ne idu zajedno.

Ako vec zivis sam, nauci da kuvas moze biti cak i zanimljivo. Ja sve sam spremam, a kada nemam vremena radije pojedem malo ovsenih pahuljica nego hamburger ili sta vec.

Ja se moram u potpunosti sloziti sa ovakvom konstatacijom
PS. bez potpisa:)

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Prolecne salate
« Odgovor #9 poslato: April 21, 2006, 04:24:32 posle podne »
Citat: Lonsdale

Nisam imao nameru da ti pametujem, ali izgleda cim kazes nesto sto nekome ne odgovara eto sukoba...

Ako vec zivis sam, nauci da kuvas moze biti cak i zanimljivo. Ja sve sam spremam, a kada nemam vremena radije pojedem malo ovsenih pahuljica nego hamburger ili sta vec...


Nisi me dobro shvatio.Kakvo pametovanje,sukobi.. :lol: Ovde smo da pomognemo jedni drugima. :wink:
Ne zivim sam,cale mi kuva,sprema,pere...glupo mi je njega da opterecujem i tim stvarima kada sam sposoban da uradim po nesto i sam,Vidis,steta je sto nisam naucio da kuvam-mozda spremim neku kajganu,ispecem neko meso na tiganju,obarim spagete,jaja,sto ti kazes pahuljice...Nista narocito ali bice vremena nadam se.
Hamburgere i ostale gluposti u Mc-u nikada ne uzimam niti mi pada na pamet.Za te iste pare mogu da kupim 1kg belog da ispecem kod kuce..
Naravno da je 134x zdravija salata kada je sam kupis,izaberes,spremis kako ti zelis...Sve je to lepo ali zahteva vreme i paznju koje ja nemam.
Jos idem u skolu + zaposlen sam vikendom tako da slabo provodim vreme u kupovini.
Inace veliki sam ljubitelj svih vrsta salata,sada ide leto i jesce se u malo vecim kolicinama!!! :wink:
Pozdrav tebi i nemoj da mislis da sam te kritikovao. :wink:
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Prolecne salate
« Odgovor #10 poslato: April 21, 2006, 04:34:27 posle podne »
Opušteno. Razumem ja šta ti hoćeš da kažeš, a ja te savetujem da uvek pokušaš da odvojiš vremena za kupovinu i pripremu zdravih namirnica jer će se garantovano isplatiti. Trenirao ili ne, zdrava ishrana ti je jedan od najbitnijih faktora koja utiču na tvoje zdravlje, raspoloženje...

Svaki dinar i svaki minut potrošeni na zdravu ishranu se isplate.

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: Prolecne salate
« Odgovor #11 poslato: April 21, 2006, 08:09:39 posle podne »
...jbg....ja sad odoh do drajva po 2-3 fish-meka...jes' da je investicija ubi' boze  ali vooooolim! istina za te pare kilo i po belog....mmmmmmmmm beloooooo.....

Van mreže stole

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Re: Prolecne salate
« Odgovor #12 poslato: April 21, 2006, 10:06:01 posle podne »
Verovali ili ne najveci procenat sirovina koje se koriste u meku su domaci. Zar mislite da se sveze povrce uvozi iz Amerike. Koliko znam samo se prelivi sosovi i takva sranja uvoze. Znaci krompir zelena salata pa i meso su nasi, dok recimo kecap uvozimo. To su sirovine, za gotov proizvod je neka druga prica.
Skupo jeste, sto je paradoksalno posto je to u Americi samo za sljam i nizu klasu ljudi, a kod nas idu fensaci. a imam u bloku mc i bio sam mozda tri puta u zivotu.

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: Prolecne salate
« Odgovor #13 poslato: April 22, 2006, 10:09:58 pre podne »
..da idem u mek i evo sav sam fensi

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Prolecne salate
« Odgovor #14 poslato: April 22, 2006, 05:07:50 posle podne »
Ja to zaobilazim u sirokom luku
The only place success comes before work is in dictionary