Septembar 21, 2024, 04:43:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Chatgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Umro Dino Dvornik  (Pročitano 4474 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Umro Dino Dvornik
« Odgovor #15 poslato: Septembar 09, 2008, 02:13:23 posle podne »
Neka pociva u miru :(
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Umro Dino Dvornik
« Odgovor #16 poslato: Septembar 09, 2008, 09:14:35 posle podne »
jucer sam pricao sa momkom koji je svirao sa njim...igorm slucajnosti..islo smo skupa u skolu i znamo se od rodjenja...ne dino..vec sa tim omkkom..

sve u svemu..kaze..cudi me da nije i ranije

R.I.P.

pitam se zasto tugovati???
Jebote Dino je obilježio moja prva pijanstva i tulume, prve organizirane tulume i moje puštanje mjuze uz "Afriku", "Žigolo", "Ti si mi u mislima" itd itd... pohotničke napade za štipanjem curica, lik je uveo jednu novu vrstu i dimenziju muzike, bio je kao što su rekli NAJGORI za sebe NAJBOLJI za druge, imao sam priliku da pričam sa Dinom 2X u životu, jedan veliki veseljak i zajebant, a sasvim normalan, a pokojnog oca prije smrti 11 dana sam morao da vodim sa stadiona van zbog teškog stanja i alkohola, jebi ga to im je valjda u genima, ali Šjor "Roko" i DINO su jedne legende koje nažalost nisu sa nama!
A za svakim čovjekom se tuguje pa i za lošim, tako da Dino ima moje poštovanje makar je imao užasan način života!

R.I.P - Dino
« Poslednja izmena: Septembar 09, 2008, 09:17:33 posle podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Umro Dino Dvornik
« Odgovor #17 poslato: Septembar 10, 2008, 12:45:03 pre podne »
R.I.P   za mene je Dino legenda

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Umro Dino Dvornik
« Odgovor #18 poslato: Septembar 10, 2008, 03:08:50 posle podne »

Van mreže meraklija

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Umro Dino Dvornik
« Odgovor #19 poslato: Septembar 13, 2008, 09:37:25 posle podne »
ljudi, covik je bija ziva legenda, eto sad ce bit samo legenda.....

Torcidin mural u spomen na splitske legende: "Nema više Borisa, nema više Dina. Povuklo se more, raspukla se stina. Puno manja sad se čini splitska bina"  - stihovi su koje je Torcida posvetila dvojici preminulih splitskih legendi, Borisu i Dinu Dvorniku.