Septembar 20, 2024, 07:49:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pazi kako sudis!!!  (Pročitano 3322 puta)

Van mreže JohnJRambo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71

Van mreže JohnJRambo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Pazi kako sudis!!!
« Odgovor #1 poslato: Avgust 24, 2008, 12:13:46 pre podne »

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Pazi kako sudis!!!
« Odgovor #2 poslato: Avgust 24, 2008, 03:20:50 pre podne »
i neka ga je osino steta sto mu nije udarac sjeo

ovaj radi...
http://www.youtube.com/watch?v=GM-1YZbYCHo

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pazi kako sudis!!!
« Odgovor #3 poslato: Avgust 24, 2008, 10:38:16 pre podne »
svaka cast.....ufff..kako mi im se ja mamare

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pazi kako sudis!!!
« Odgovor #4 poslato: Avgust 24, 2008, 01:45:21 posle podne »
Ma treba im kosti polomiti,mamu im lopovsku...

Sad sam odgledao finale u kosarci USA-Spanija,i nenormalno mi je da sudije ne sviraju korake koje Ameri prave u 90% slucajeva,iako se igra po pravilima FIBA-e a ne po NBA pravilima po kojima im je dozvoljeno pomeranje stajne noge u polasku...I ovi smradovi od sudija konstantno cute i uvlace se govnima u buljsona...A nedosudjeni faulovi nad spanskim igracima su tek posebna prica...Em je stoka realno najjaca reprezentacija,em su nadrogirani majmuni koji ne podlezu doping kontroli,em im sudije zdusno pomazu...Ma nije nego su sve ostale zemlje jedne velike pi..e kad dopustaju ovakva sranja,ne samo u kosarci nego i u svim ostalim sportovima
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Pazi kako sudis!!!
« Odgovor #5 poslato: Avgust 24, 2008, 02:19:00 posle podne »
Ma treba im kosti polomiti,mamu im lopovsku...

Sad sam odgledao finale u kosarci USA-Spanija,i nenormalno mi je da sudije ne sviraju korake koje Ameri prave u 90% slucajeva,iako se igra po pravilima FIBA-e a ne po NBA pravilima po kojima im je dozvoljeno pomeranje stajne noge u polasku...I ovi smradovi od sudija konstantno cute i uvlace se govnima u buljsona...A nedosudjeni faulovi nad spanskim igracima su tek posebna prica...Em je stoka realno najjaca reprezentacija,em su nadrogirani majmuni koji ne podlezu doping kontroli,em im sudije zdusno pomazu...Ma nije nego su sve ostale zemlje jedne velike pi..e kad dopustaju ovakva sranja,ne samo u kosarci nego i u svim ostalim sportovima

tako je sale... ovo vise nije duh sporta ovo je postao rat izmedju Kine i Amera ko je dominatnija zemlja.... jucer sam gledo reportazu kako Kina ima nacionalnu strategiju za ove i za sljedece OI u Londonu... milijarde su u igri...

pitam se gdje to sve ide... da li siromasne zemlje imju vise smisla sudjelovat i takmicit se na takvim lopovskim natjecanjima...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pazi kako sudis!!!
« Odgovor #6 poslato: Avgust 24, 2008, 04:29:46 posle podne »
 :o
Citat
..Ma nije nego su sve ostale zemlje jedne velike pi..e kad dopustaju ovakva sranja,ne samo u kosarci nego i u svim ostalim sportovima

rekao am ja davno da su trebalo da napuste svi olimpisc...sramota..sramota

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Pazi kako sudis!!!
« Odgovor #7 poslato: Avgust 25, 2008, 08:53:11 posle podne »
High-kick Fidela Castra: Suci su u Pekingu obavljali dužnost lopova!

KUBANSKI taekwondo reprezentativac Angel Valodia Matos bio je u središtu jedne od najnegativnijih priča na završenim Olimpijskim igrama u Pekingu..

Tijekom borbe za brončanu medalju Matos je jednog suca odgurnuo, a drugog udario nogom u glavu, nakon što su djelitelji pravde prekinuli borbu i odlučili medalju dodijelili njegovom suparniku.

Suci su meč prekinuli zbog predugog tretmana kojega je primao Matos, a Svjetska taekwondo federacija (WTF) je najavila kako je moguće kažnjavanje Kubanca - doživotna zabrana nastupanja na Olimpijskim igrama.

Međunarodni olimpijski odbor je tako u ponedjeljak potvrdio odluku te su Angel Valodia Matos i njegov trener Leudis Gonzalez kažnjeni doživotnim izgonom s Olimpijskih igara. Zanimljivo je da je Matosov trener protjeran, jer se nije želio ispričati nokautiranom sucu zbog neprimjerenog high kicka svog pulena.

Cijeli je slučaj na reakciju natjerao čak i vođu kubanskog komunističkog režima, koji pomno bira trenutak pokazivanja u medijima.

82-godišnji vođa kubanskog komunističkog režima osjetio se pozvan osuditi suce na boksačkom i taekwondo turniru olimpijskog turnira u Pekingu.

"Neki suci su na Olimpijskim igrama obavljali dužnost lopova. Na boksačkom turniru su očigledno Europljani morali uzimati sve medalje i potkradali su one koji su im bili najopasniji, a to su Kubanci", poručio je Castro iz svoje jazbine.

"Potpuno stajem u obranu našeg borca Matosa. Osjetio se ugroženim, nije bio u istom odnosu kao i ostali borci. Njegova reakcija je instinktivna, normalna i shvatljiva. Žalosno je bilo gledati kako se poigravaju s nama"

index.hr

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Pazi kako sudis!!!
« Odgovor #8 poslato: Avgust 26, 2008, 12:55:04 pre podne »
Ja ipak ne podrzavam takav gest Kubanca. Mozda je sudija pogresio, ali onako nasrcu divljaci, a ne sportisti.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Pazi kako sudis!!!
« Odgovor #9 poslato: Avgust 26, 2008, 01:01:23 pre podne »
Ja ipak ne podrzavam takav gest Kubanca. Mozda je sudija pogresio, ali onako nasrcu divljaci, a ne sportisti.

moolim te... jesi li gledo: boks, judo ili taekwondo....

ma to je cista sramota....