Septembar 24, 2024, 08:14:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Yurenmaw
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kura  (Pročitano 8463 puta)

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Moja kura
« Odgovor #15 poslato: Avgust 31, 2008, 10:48:07 pre podne »
Pa recimo hcg,clomid kao PCT,a depo 250mg,to je vise ko neki protokol koji bi recimo trajo 8tjedana  nego pravi PCT,di bi svaki pro BB bio da radi recimo kuru od 6mj sa negdje 12g AAS u sebi i onda samo odjedamput stane i nist ne u nese u sebe nego samo napravi PCT,izgubio bi svaki gram misica koji je dobio,zato i postoji izreka NO PAUSE,znaci kada krenes u pro BB rijetko da ces se ikad skinut s kemije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kura
« Odgovor #16 poslato: Avgust 31, 2008, 12:44:10 posle podne »
mother of good..

biti 2 godine na hemiji..i onda rekreativno kao PCT uziamti galneiku jos 8 nedlja....

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Moja kura
« Odgovor #17 poslato: Septembar 01, 2008, 01:53:34 posle podne »
Covek izgleda hoce da ubije svoje testise i za dalje ko zna :) Ne moze svako da bude ronie i on sigurno zna 100 puta vise od tebe. Ne valja raditi na svoju ruku. Cujes nesto i "aha i ja cu tako" a nemas poima kako i sta. Ja nisam kompetentan da ti dajem strucne savete ali moje misljenje da ne razmisljas uopste ali uopste racionalno. U svakom slucaju srecno

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Moja kura
« Odgovor #18 poslato: Septembar 01, 2008, 02:06:33 posle podne »
Pa recimo hcg,clomid kao PCT,a depo 250mg,to je vise ko neki protokol koji bi recimo trajo 8tjedana  nego pravi PCT,di bi svaki pro BB bio da radi recimo kuru od 6mj sa negdje 12g AAS u sebi i onda samo odjedamput stane i nist ne u nese u sebe nego samo napravi PCT,izgubio bi svaki gram misica koji je dobio,zato i postoji izreka NO PAUSE,znaci kada krenes u pro BB rijetko da ces se ikad skinut s kemije

ali koja je svrha uzimati istovremeno clomid i hcg ako vec unosis testosteron u sebe
ne znam sta zelis tim ``pct``-om da postignes,da povratis svoj testosteron a istovremeno unosis u sebe im

mislim da ti treba neki kraci kurs o fiziologi ljudskog tela

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Moja kura
« Odgovor #19 poslato: Septembar 01, 2008, 03:18:01 posle podne »
A jbg onda nekako sam promijenio misljenje citajuci vase postove,odlucio sam se na drugu varijantu
1-12 750mg depo
1-12 500mg boldenon
1-4 40mg metan
Povecat cu bar doze,ova kura je nadam se sigurnija i bolja,previse sam citao  sta ovi profi BB rade pa zato i ona ideja o 20tjedana kure,mislio sam si u glavi ako oni mogu unositi puno sta ce meni onda biti od ovih njima malim dozama

pozz

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Moja kura
« Odgovor #20 poslato: Septembar 01, 2008, 04:13:36 posle podne »
Pa recimo hcg,clomid kao PCT,a depo 250mg,to je vise ko neki protokol koji bi recimo trajo 8tjedana  nego pravi PCT,di bi svaki pro BB bio da radi recimo kuru od 6mj sa negdje 12g AAS u sebi i onda samo odjedamput stane i nist ne u nese u sebe nego samo napravi PCT,izgubio bi svaki gram misica koji je dobio,zato i postoji izreka NO PAUSE,znaci kada krenes u pro BB rijetko da ces se ikad skinut s kemije
Ko stavlja 12g AAS u sebe nedeljno ??? A sta je sa ostalim hormonskim dodatcima? Kolko od njih plus treba da koristi???
Prvo si trazio savet za ciklus,ali sve one savete koje bi navodno dobio, to je za tebe smesno.
Zatim si hteo da zapocnes kuru od 500 mg depo nedeljno, da bi presao na 1gr,kako bi radio pct sa 250 mg (sto je za tebe nisto) da bi na kraju odlucio da koristis 750 gr depo nedeljno ???
Trazio si PROTOKOL. Sto ce ti protokol, kada znas kako to ide, ciklus+pct= ILI/ILI. Nema garancije na kratkome roku.
Ono sto si ti na kraju postavio kao kura, na to samo dodadi 4 iu hGH i 8 ih Inzulina i mozes slobodno da se bockas sa ljudima koje su u finale na Evropsko i Svetsko u amaterima. Ja ti to garantujem.

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: Moja kura
« Odgovor #21 poslato: Septembar 01, 2008, 04:29:52 posle podne »

svaki pro BB bio da radi recimo kuru od 6mj sa negdje 12g AAS u sebi i onda samo odjedamput stane i nist ne u nese u sebe nego samo napravi PCT,izgubio bi svaki gram misica koji je dobio,

Glavni je problem ovde sto ti imas u glavi da misici rastu i opstaju samo od hemije...

ako si vec radio depo-bolda cikluse malo promeni bice bolje.


Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Moja kura
« Odgovor #22 poslato: Septembar 01, 2008, 04:38:45 posle podne »
I jos nesto, u pravu si kada tvrdis da ima slucajeva ( ne samo medju pro nego i medju amaterima pa cak i medju rekreativcima) da se AAS koriste tokom cele godine, NEPREKIDNO. ALi ima slucajeva kada neko od vrvnih bildera koriste duplo manje od ostali svet, a nisu uspeli da se plasiraju ni u finale na neko regionalno takmicenje. Imao sam prijatelj koji  je bio non-stop na AAS, cak je imao i pct slican na tvoj, mozda malo jaci. Ali, imao sam ga, vise ne. Jer ga nema medju nama, nazalost. A bio je 130 kg misica.

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Moja kura
« Odgovor #23 poslato: Septembar 01, 2008, 06:24:35 posle podne »
Tako to ide,u pocetku sam se bojo ic na kuru dulju od 8 nedelja,da bi na kraju mislio o ovome,Roonie sigurno kad je kretao s kurom nije mislio kako ce za jedno 10-15god unositi gramaze AAS u sebe.
Ipak sam odlucio smanjit kuru na 12nedelja,
hemicar/mislio sam cak umjesto boldenona ubaciti tren,dvoumim se izmedu jer nisam probo ni tren ni boldenon,a kolko znam tren je bolji a boldenon sigurniji,btw jer nego odavde ko je uzimo tren piso krv?Pitam ovako jer sam cuo da se od njega ponekad pisa krv.

Gjoroski R.I.P za tvog prijatelja

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: Moja kura
« Odgovor #24 poslato: Septembar 01, 2008, 11:30:41 posle podne »
ma ja cu licno sledeci put ici sa brzim estrima,i skroz drugom hemijom.,pa rekoh mogao bi i ti da promenis taj depo.

nikad cuo da se pisa krv od trena,znam par njih koji nonstop udaraju po trenu,nikakva krv ne daj boze...neki mit...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kura
« Odgovor #25 poslato: Septembar 02, 2008, 06:20:33 pre podne »
Citat
ma ja cu licno sledeci put ici sa brzim estrima,i skroz drugom hemijom.

way to go kid  8) 8)

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Moja kura
« Odgovor #26 poslato: Septembar 02, 2008, 08:58:32 pre podne »
No Comment za takav stav prema AAS i  za(zamisljenji-planirani) ciklusi :o :o :-X :-X!!
Kralj ist Back