Septembar 28, 2024, 01:12:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: PAUL DILLET AGONY AT ARNOLD CLASSIC 1995  (Pročitano 5133 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
PAUL DILLET AGONY AT ARNOLD CLASSIC 1995
« poslato: Avgust 18, 2008, 12:01:58 posle podne »
 :o :o :o :o :o :o

pol je tada bio jedan od favorite da uzme arnold te godine..svi koji su ga videli jutro pre takmicenja,bili su sigruni u jedno..PAUL JE IZLGEDAO NAJBOLJE ..IKADA....NJEGOVA ZIVOTNA FORMA..

iz aviona se videlo da ce glanu borbu da vode PAUL DILLET i KEVIN LEVRONE...
kada je pocela druga runda paul je pozvan da uradi 7 osnovnih poza
u svim pozama pol je izlgeda sjajno osim sto mu se na ocima videlo da nesto nije u redu ili kao sto autro ove price Milos Sarcev kaze.."oci su mu izlgedale kao poker aparat-samo sam cekao da iskoce tresnje  ;D ;D"
onda je doslo uporedno posranje sa kevinom i dupla biceps je prosla dobro...prednja lat..po njegovom obicaju covek sa tolikim ledjima je bio majsotr da uradi nesto da mu se ta sirina izgubi..bog zna kako je to uspevao...

grudna poza je digla publiku na noge...doslo je do tacke usijanja...

i onda je doslo do agnoije..

stao je tj krenuop je da se nameta za tricpes pozu na taj nacin sto je list pokazao..i svi su mislili da je to ok..jel se tako i radi..onda je podigao levu ruku....i krenuo da poptuno nekontolisano mase sa njom..izlgedalo je kao da je i to deo neke njegove predstave...ali..

kada se okrenuo licem svi su mogli da vide bolnu grimasu ..ostao je kao kip....leva ruka mu je ostala u gornjem polazaju,stomak su mu razarali grcevi.oci zatvoreni i bolni uzivici sto dopirali iz njegovih usta.....

nekoliko ljudi je bilo potrebno da ga odnesu sa bine..

Milos kako kaze,kasnije je pricao sa Paulom i pitao ga sta se desilo..rekao je da je uzeo nekoliko vrsta diuretika tj kako mu se forma popravljla jednsotavno nije mogao ili hteo da stane..

iz razloga da neko ne pomisli da uradi tako neku ludost..necu navesti sta je Paul rekao misloe koje je svr vrste i doze uzeo tada..

i nekoliko slikica.

 ;D ;D ;D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: PAUL DILLET AGONY AT ARNOLD CLASSIC 1995
« Odgovor #1 poslato: Avgust 18, 2008, 12:10:36 posle podne »
Paul se dobro ukantao.

Neprijatno je gledati, a mozes misliti kroz kakvu je muku on prosao.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PAUL DILLET AGONY AT ARNOLD CLASSIC 1995
« Odgovor #2 poslato: Avgust 18, 2008, 12:13:53 posle podne »
Paul se dobro ukantao.

Neprijatno je gledati, a mozes misliti kroz kakvu je muku on prosao.
..

tacno...ovo je meni skoro isto bilo sada dole u cg..u ostalom..ti si bio svdok moje agonije sta mis e desavalo...

skinuti 6.4kg za jedno vecer je bilo i vise nego ludacki..

ali eto..i pored toga svega..neki su se nasli pametni pa su rekli da sam se na bini pretvarao onaj momeant kada me je grc uhvatio u sotammku i kada u malo nisam pao...

no dobro..sta oni znaju..niti su kada se borili zza nesto,samozvani sampioni bez konkurencije da ne nabrjam sve po redu...samo mi je zao i to nikada necu oprostiti sto je to tada receno...a doslo je naravno do mojih usiaju..

ja sam se rastajao sa dusom i da neko bude dovljno bezobrazan i toliko govedo da tako nesto kaze.....to samo govri o tome sta se desava kod nas....jer ovo nie rekao bilo ko.....

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: PAUL DILLET AGONY AT ARNOLD CLASSIC 1995
« Odgovor #3 poslato: Avgust 18, 2008, 12:28:28 posle podne »
Ne znam ko je nalupao te gluposti, ali satima nakon takmicenja su se na tebi vidjele posljedice grceva na bini, a takodje mi je nejasno i zasto bi neko "fingirao" grceve, jer to samo moze da mu pokvari i rutinu i rezultat...

Ali dobro, svakakvih bezmozgovica ima pa me i ne cudi lupanje slicnih budalastina...

Da si u kratkom vremenskom periodu izgubio mnogo KG to stoji, i ja se vise ne bih skidao za kategoriju do 90 kg da sam na tvom mjestu, jednostavno si prevelik za to.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PAUL DILLET AGONY AT ARNOLD CLASSIC 1995
« Odgovor #4 poslato: Avgust 18, 2008, 12:36:50 posle podne »
Ne znam ko je nalupao te gluposti, ali satima nakon takmicenja su se na tebi vidjele posljedice grceva na bini, a takodje mi je nejasno i zasto bi neko "fingirao" grceve, jer to samo moze da mu pokvari i rutinu i rezultat...

Ali dobro, svakakvih bezmozgovica ima pa me i ne cudi lupanje slicnih budalastina...

Da si u kratkom vremenskom periodu izgubio mnogo KG to stoji, i ja se vise ne bih skidao za kategoriju do 90 kg da sam na tvom mjestu, jednostavno si prevelik za to.

tacno je to tako.....ali eto...od jednom nije bilo kategorije do 95 koju sam planirao i jebiga...

enma veze..idemo dalje...ali eto....ima i takvih zlonika koji su u stanju to da kazu..umesto da su srecni i da se ponose jel ja sam tamo predstavljao svoju zemlju pa tek onda moje ime...ali boze moj....srpska posla..to se tako zove

Spartak

  • Gost
Odg: PAUL DILLET AGONY AT ARNOLD CLASSIC 1995
« Odgovor #5 poslato: Avgust 18, 2008, 12:44:43 posle podne »
i sam bijah svjedok...mogu samo da kazem jos jedanput cestitam na izdrzljivosti...jer stvarno si se drzao na bini...kao sto vlad kaze...jednostavno si rodjen za tesku!:-)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PAUL DILLET AGONY AT ARNOLD CLASSIC 1995
« Odgovor #6 poslato: Avgust 18, 2008, 12:46:22 posle podne »
i sam bijah svjedok...mogu samo da kazem jos jedanput cestitam na izdrzljivosti...jer stvarno si se drzao na bini...kao sto vlad kaze...jednostavno si rodjen za tesku!:-)

thnx spartakus.....kao sto rekoh..idemo dalje...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: PAUL DILLET AGONY AT ARNOLD CLASSIC 1995
« Odgovor #7 poslato: Avgust 18, 2008, 10:02:21 posle podne »
Dillet je često imao problema zbog diuretika...samo da podsetim da je zbog toga završio u bolnici i 1998 na Mr. Olimpiji!