Septembar 19, 2024, 10:06:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: definicija  (Pročitano 5417 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: definicija
« Odgovor #15 poslato: Avgust 15, 2008, 01:21:58 posle podne »
ja se u principu i ne hranim nesto lose,jedino me muci to sto kad radim nemam sta drugo da uzmem da jedem neko pljeskavice i ostale gluposti,inace kuci jedem prilicno zdravo.jedem samo integralni i razeni hleb,ribu svaki dan obavezno,dosta govedjeg mesa,ne jedem svinjetinu,pirinac i testenine jedem cesto,dosta voca i povrca,ali imam gadnu naviku koju pokusavam da izbacim a to je da kasno uvece odem negde sa drustvom kad izadjemo i onda recimo pojedem pljeskavicu 200 grama ili tri bureka,kako kad.Mislim da je to moj najveci problem,a i piva dosta pijem tako da je i to verovatno krivac takodje. Cigare sam ostavio pre par meseci pa sam i tu dobio na kilogramima.

Uh .. ovo za burek necu ni da komentarisem ;)

Nego, vezano za ovaj momenat kad radis ... Kazes da tad nemas sta drugo da kupis da jedes... E to je najbitnija stvar u tvom zivotu koju ces morati nekako da menjas, ako zelis, mislim na pristup hrani .... Pa i svi mi imamo taj isti problem... Niko od nas nije nasao u blizini svog posla neku radnju koja sprema ovsene pahuljice u nemasnom jogurtu, itd itd.
Dakle, ili ces morati tetu u toj rostiljnici da lepo zamolis da ti spremi pilece belo ali ne na ulju, i da ti dadne salatu opet bez ulja, a ti to sve lepo onda da stavis u posudu koju si poneo od kuce :)
Ili, da ujutru fino ustajes ranije nego inace, i sam sebi spremis klopicu, stavis u posude, i nosis na posao.

:)
« Poslednja izmena: Avgust 15, 2008, 03:52:43 posle podne Tanja U. »

Van mreže Ferodo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: definicija
« Odgovor #16 poslato: Avgust 15, 2008, 02:42:56 posle podne »
pocecu da nosim hranu od kuce,jednino tako.Jednom sam pokusao da trazim sendvic od tunjevine i zena se pocepala od smeha,tada sam odustao.Promenicu ishranu skroz,imam volju i zelju da bolje izgledam,karakter sam,cigare sam pusio 4 godine,i samo sam rekao da necu vise i to je bilo to,nikakve krize,niti bilo sta,to je samo navika koja se tesko menja,ali uz volju sve ide lakse,tako ce biti i sada.Samo mi preporucite neke efikasne vezbe za trbusnjake da sve to ide bolje i brze.Ja na primer radim trbusnjake na kosoj glupi,ili kako se vec zove,i stavim teg od 15 kila na grudi pa radim tako tri serije po 10 ponavljanja,poceo sam i da trcim,mislim da je to jos i najbolja vezba za trbusnjake,ali da cujem vas.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: definicija
« Odgovor #17 poslato: Avgust 15, 2008, 02:49:33 posle podne »
opet gresis....
trbusnjake ti imas..samo su prekriveni salom..
na taj nacin na koji ti radis...mozes samo da zaradis bruh-ovoti govrim iz licnog iskustva jer sam isao pod noz zbog toga..
a pomisli samo da sam ja ipak koliko toliko utreniran,a ti pokusavas da radis nesto sto rade ljudi koji su godinma u treningu.....GRESKA...

greska 2..-opet...cardio trening ukombinovan sa trenignom u teretani i pravlino sporovednea dijeta..CE TI DONETI TO DA VIDIS TRUBSNJAKE..

mozes ti da radis MILION trbusanka dnevno...dazba ih bilo ako si stalno na bureku i pivu..

mmmmmmmm..pivo...sada cu da prasnem jedno ladno...

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: definicija
« Odgovor #18 poslato: Avgust 15, 2008, 03:39:35 posle podne »

mozes ti da radis MILION trbusanka dnevno...dazba ih bilo ako si stalno na bureku i pivu..

mmmmmmmm..pivo...sada cu da prasnem jedno ladno...
Sjede Mujo i Haso u kavani.
  Zovne Mujo:
 "Konobar, daj vamo dva piva!"
 "Nisam ja konobar, ja sam šef sale."
 "Dobro Sale, daj vamo dva piva!"


  ;):P

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: definicija
« Odgovor #19 poslato: Avgust 15, 2008, 03:59:04 posle podne »
Uh... tek poceo sa treninzima, a vec stavljas teg od 15kg dok radis trbusnjake??? Ne valja ti to ;)

Gle, ovde na forumu imas jako puno opisa vezbi za trbusnjake, nemoj se libiti da svratis i u zenski deo foruma, u deo "Sve za zene koje zele dobru formu", i tamo imas jako puno tema vezano za trbusnjake, i dosta slika.

Kreni polako, bez opterecenja kao sto to sad radis, dok ne ojacas sve trbusne misice.
Moras poprilicno i da promenis rezim ishrane, i da se trudis da koliko toliko odolis burecima i kojekakvim pljeskavicama koje tamanis u 3 ujutru kad se iz grada vracas kuci. Ne kazem sad da treba maltene svega da se odreknes u zivotu, ali svakako se moras odreci neceg. I moja sestra ima trbusnjake, kad pritisne stomak, sve je tvrdo, ali jbg, cica voli da papa, i naravno da se ti trbusnjaci ne vide, nego su okruzeni lepom kolicinom sala ;) Dakle, mozes ti da radis koliko god trbusnjaka dnevno, razlicite varijacije ovih i onih trbusnjaka, ali ako ne jedes pravilno, sve je uzalud.
Dalje, trening je vrlooo bitan. A kardio - obavezan.

Van mreže Ferodo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: definicija
« Odgovor #20 poslato: Avgust 15, 2008, 04:46:38 posle podne »
ok prestacu da koristim onaj teg od 15 kg,mozda stvarno preterujem.Ponedeljak,sreda i petak su dani kada idem u teretanu,a subotom radio kardio,jel to ok?

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: definicija
« Odgovor #21 poslato: Avgust 15, 2008, 04:52:06 posle podne »
ok prestacu da koristim onaj teg od 15 kg,mozda stvarno preterujem.Ponedeljak,sreda i petak su dani kada idem u teretanu,a subotom radio kardio,jel to ok?

mozes jos kardio ubacit poslje svakog trniga

za bolje rezultate procitaj ovo:
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,948.msg15775.html#msg15775

Van mreže Ferodo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: definicija
« Odgovor #22 poslato: Avgust 16, 2008, 08:00:53 posle podne »
jel moze neko da mi kaze koliko dugo i koliko puta nedeljno da vozim bajs,posto ga vozim vec par meseci ali primecujem da mi se polako gubi misicna masa,ja bih da sacuvam misicnu masu,ali ako moram i da smrsam malo,stomak me smara strasno,bas mi je bezveze sto imam dobre ruke i ledja i ramena,noge takodje,a stomak strci. >:(

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: definicija
« Odgovor #23 poslato: Avgust 16, 2008, 09:08:04 posle podne »
BCAA obavezno,naravno uz sredjenu ishranu i adekvatan kardio trening,dovecse do dobrih rezultata.Potrazi malo o HIIT treningu,mozda da njega ubacis 3-4 puta nedeljno...


jbg "search" cuda cini ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!