Septembar 20, 2024, 11:54:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: malo smijeha  (Pročitano 3220 puta)

Spartak

  • Gost
malo smijeha
« poslato: Jun 23, 2008, 02:00:24 pre podne »

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: malo smijeha
« Odgovor #1 poslato: Jun 23, 2008, 02:39:09 pre podne »
uzas i katastrofa
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: malo smijeha
« Odgovor #2 poslato: Jun 25, 2008, 12:55:27 pre podne »
Znate li da americki djaci, studenti upola manje uce od nas, mozda i manje,znaci ako ste ovde solidno dobar vrlo dobar tamo cete biti djak generacije. :-)
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: malo smijeha
« Odgovor #3 poslato: Jun 25, 2008, 12:58:14 pre podne »
We are going to San francisko..............
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: malo smijeha
« Odgovor #4 poslato: Jun 25, 2008, 02:04:16 pre podne »
IMAM OSJECAJ DA IH OPCENITO FILUJU NEKIM PRIVIM INFOMACIJAMA TIPA ...NEPRIJATELJ NIKAD NESPAVA...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: malo smijeha
« Odgovor #5 poslato: Avgust 08, 2008, 09:25:29 pre podne »
isto to ali sa nasim prevodom :P

http://www.youtube.com/watch?v=vnwxy3o3Di8

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: malo smijeha
« Odgovor #6 poslato: Avgust 08, 2008, 09:49:13 pre podne »
KOJA BRUKA

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: malo smijeha
« Odgovor #7 poslato: Avgust 08, 2008, 10:18:57 pre podne »
KOJA BRUKA

a kontaju li se oni u pare da im Pina Corellia posaljemo....

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: malo smijeha
« Odgovor #8 poslato: Avgust 08, 2008, 02:05:06 posle podne »
uuuuuuuu hitlere i staljine zavio bi u haljine....

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: malo smijeha
« Odgovor #9 poslato: Avgust 08, 2008, 08:03:40 posle podne »
Aj sad iskreno. Da li mislite da bi odgovori nas Balkanaca bili drugaciji?

Posto sam ziveo u Bg-u godinama navikao sam se na malo veci nivo obrazovanja ljudi, a i ziveo sam u sredini u kojoj sam bio okruzen fakultetski obrazovanim ljudima, ili ljudima kojima je cilj bio da zavrse fakultete. Kad sam slusao informacije da petina ljudi u Srbiji nema osnovnu skolu, mislio sam da su to vesti koje plasiraju organizacije tipa Zene u Crnom, B92 itd....
Medjutim, posle 4 godine zivota u inostranstvu (sto preko bare u USA, sto na starom kontinentu) shvatio sam da se ne radi o propagandi.
Ljudi, vi ne mozete da zamislite kakav je prosecan Srbin u inostranstvu. I necete ni moci dok to ne vidite. Pre sam se stalno pitao zasto nas toliko mrze po Svici, Nemackoj, Austriji itd... ali kad sam dosao da zivim u Svicu, shvatio sam. Hvala bogu ima izuzetaka. Iz Srbije je otislo i dosta velikih strucnjaka, ali ja ovde govorim o prosecnom gastarbajteru. A takvih istih, kojima se nije posrecilo da odu u inostranstvo, nego su i dalje u Srbiji ima mnogo vise nego sto se nama to cini.

@duh
fina komparacija. samo sto je potpuno netacna.
Sistem skolovanja u Americi je potpuno drugaciji tako da ne mozes da poredis po principu, ovde imam prosek 2.25 ali u USA je 2x lakse, pa sledi da cu biti odlican 4.5.
U Americi ti sam krojis svoju sudbinu vrlo rano. U gimnaziji ti kompletno biras listu predmeta koje hoces da ucis. I cak ni to nije sve, mozes da biras i tezinu predmeta kojeg izaberes.
Tipa, ja sam IV godinu gimnazije zavrsio tamo i hteo sam izmedju ostalog da uzmem matematiku, e sad kad uzmes matematiku imas jedno barem 6-7 nivoa matematike.
Za ljude koje ne razmisljaju o buducnosti, kao sto je vecina amera, takav sistem skolovanja je uzasan, jer dosta njih izabere glupave predmete ili dobre predmete ali lake nivoe.
U mojoj gimn. bili su predmeti kao sto su Hodanje, Spremanje za samostalan zivot, Zdravlje.....
Sve u svemu, nije Americka skola laka, nego je onakva kakva ti hoces da ti bude. A ako razmisljas da se upises na koledz, predmeti tipa hodanje ili neki laki nivoi tezih predmeta ce ti to onemoguciti ili maksimalno otezati ulazak.

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: malo smijeha
« Odgovor #10 poslato: Avgust 08, 2008, 08:48:52 posle podne »
ja mislim da je to samo u tim "visim" skolama u koje malo ko od amera uspe da udje ili pak uspe da se odluci na tu opciju. To da biras predmete je OK posto vamo kod nas moras da ucis dvajes glupavih predmeta i filozofija, dok bi ovako imao matis fiziku i inf. to bih ja izabrao.

Nico

Najbolje ti dodji u Srbiju tu ce ti biti mnogo lakse da odes na fax i zavrsis, ipak je Srbija Srbija.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: malo smijeha
« Odgovor #11 poslato: Avgust 10, 2008, 06:03:02 pre podne »
@Nico....

Ok slazem se sa tobom oko vecine stvari koje si napisao o nasim (pa sam si rekao) gastarbajterima...
To je nesto slicno kao i "gastarbajteri" ako tako mogu da nazovem ljude koji su do skoro (a verujem jos uvek) dolazili kod nas iz istocnih zemalja koje nas okruzuju Bugarska Rumunija... u potrazi za nesto malo novca.
Hehe zamislite zemlje kojima je Srbija "Zapad".  :)
Sta to znaci? To znaci da su to ljudi koji su na niskom ili nikakvom nivou obrazovanja. U prevodu prosta radna snaga ili fizicki radnici (neka mi niko ne zameri zbog ovoga).

Slazem se i sa tobom da i kod nas puno takvih ljudi postoji, da su ili nepismeni, ili su zavrsili mozda samo osnovnu skolu (jer je ona navodno obavezna)...

Ali onaj klip o amerikancima.... Ma daj bre covece... Ono je blagi uzas.

Koliko sam gledao, onde su najcesca pitanja bila u vezi geografije. Gde se koja zemlja nalazi, naravno na laznim kartama da bi zbunili ispitanike.

Verujte mi ne znam kakve su danasnje generacije osnovaca i to da li umesto australije oni prepoznaju francusku, ali secam se nas koji smo kao klinci gledali i proucavali atlase i znali tacno gde se koja zemlja nalazi (mada ih je bilo dosta manje nego sada :p)... ali ne prepoznatii Francusku u srcu Evrope, koja je jos pride veliki saveznik te j****e Amerike... je stvarno .... ne znam.... zalosno :)
Pogotovo sto se ne radi o nekoj deci nego o odraslim ljudima.... 

Jednostavno nemam reci...

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: malo smijeha
« Odgovor #12 poslato: Avgust 10, 2008, 06:43:01 pre podne »
ma sad mozes da znas i dvajes africkih zemalja a oni nece znati gde je francuska a kamo Srbija.
You will just be more stronger, faster and harder than before.