Jun 20, 2024, 02:05:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.204 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Kimbo vs Shamrock!  (Pročitano 1437 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Kimbo vs Shamrock!
« poslato: Avgust 26, 2008, 12:52:01 pre podne »
Mec Kimbo/Shamrock je potvrdjen za 4. oktobar na EliteXC/CBS Show-u

Glasine od proteklog vikenda vezane za moguceg Kimbovog protivnika za njegov nasutp 4. oktobra su, cini se, potvrdjene.

Vice predsjednik EliteXC-a Jared Shaw potvrdio je medijima da je Ken Shamrock potpisao ugovor da se bori protiv Kimba u HW mecu kao noseci dogadjaj trece EliteXC priredbe sa CBS - primetime prenosom!

Shamrock, inace pionir MMA UFC-a, bio je vrlo neuspjesan u svojim poslednim MMA mecevima, izgubivsi pet borbi zaredom I cak 7 iz zadnjih 8 meceva. Nakon poraza od Roberta "Buzza" Berrya na Cage Rage 25 u martu, mnogi su mislili da je to poslednji put da cemo gledati Shamrocka kao takmicara, osim u eventualnom dugo-najavljianom mecu sa njegovim polubratom Frankom.

Cini se ipak da to nije slucaj, vec da se Shamrock sprema da odradi mec koji ce mu mozda biti najgledaniji u njegovoj karijeri, makar izvan njegovih susreta sa Titom Ortizom u UFC-u.

Kimbo, koji je prilicno nov u MMA cirkuitu u koju je usoa nakon karijere ulicnog borca, dolazi iz svog najtezeg meca gdje je pobijedio sa TKO Jamesa Thompsona proslog maja, u mecu u kojem je imao problema sa izuzetno snaznim englezom.

Shamrock je poznat kao izvanredan parteras, koji voli da radi sa gornje pozicije, mada je tokom karijere prikazivao i snaznu rucnu tehniku. Ipak, najvece je pitanje da li ce izdrzati rane Kimbove udarce i da li ce moci borbu pebaciti u parter, gdje Kimbo jos uvijek nije dokazan.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Kimbo vs Shamrock!
« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2008, 01:05:18 pre podne »
da i to pogledamo.... :) :D

Spartak

  • Gost
Odg: Kimbo vs Shamrock!
« Odgovor #2 poslato: Avgust 26, 2008, 01:08:06 pre podne »
GO KIMBO!

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Kimbo vs Shamrock!
« Odgovor #3 poslato: Avgust 28, 2008, 12:19:03 posle podne »
mislim da ce ga kimbo zgazit jer ken shamrock je odavno postao vreca za udaranje (ima godina i etc) a nije nikad bio neki xtra borac...by the way frank mi je bolji od kena