Septembar 24, 2024, 01:15:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Riblje ulje cistac arterija  (Pročitano 21727 puta)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #15 poslato: Septembar 08, 2009, 09:32:28 posle podne »
Ja mislim da to nije ono ulje koje se obicno koristi za Omega 3 kapsule.
Po kolicini, to je najverovatnije ulje bakalara - koje je jako skupo ;) Dok se za O3 obicno koriste sardine i... ne znam kako se zvase ona druga, isto jeftina riba - OBE nemaju nimalo vit. A/D.

A ovo mi je cudno, za odrasle 2 kafene ispada 10ml - znaci >10000IO vit. A sto jeste overdose, ako sam dobro izracunao?

Van mreže santi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #16 poslato: Septembar 08, 2009, 09:52:09 posle podne »
pa pise riblje ulje  :D

lako se dobija  hipervitaminoza na vitamin A  , ja sam imao blazu reakciju pre skoro 10 god , pocnu glavobolje

Van mreže bc201

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #17 poslato: Septembar 10, 2009, 09:43:37 pre podne »
dejo evo ovde sam procitao,pa ako te ne mrzi pogledaj sta je pisao markoni za te vitamine

a ja kao sto sam rekao sam u apotekama vidjao samo ulja i kapsule sa vitaminima A i D.
« Poslednja izmena: Septembar 10, 2009, 10:50:01 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #18 poslato: Septembar 10, 2009, 10:54:13 pre podne »
dejo evo ovde sam procitao,pa ako te ne mrzi pogledaj sta je pisao markoni za te vitamine

a ja kao sto sam rekao sam u apotekama vidjao samo ulja i kapsule sa vitaminima A i D.

nemoj da linkujes
i nije mi jasno cemu ovolika komplikacija?
o ribljem ulju znaju i vrapci na grani i kao i to sto si ti procitao da je bitna kolicina EPA i DHA i cemu onda daljnja koplikacija?
i zasto da izmisljas toplu vodu i trazis tecne kada na trazistu postoji 2000 brendova koji imaju sasvim ok omega 3 capsule
mislim stvarno jebote daj malo stani na kvacilo i razmisli

Van mreže bc201

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #19 poslato: Septembar 10, 2009, 01:28:05 posle podne »
aj ti procitaj sta sam napisao pa onda jebote odgovaraj. u svakoj apoteci i tecno i KAPSULE su mi nudili samo sa vitaminima A i D i nije pisalo nista o kolicini EPA i DHA.
i ok necu da komplikujem posto i vrabci na grani znaju, ali ja eto ne znam jer sam rekreativac i tek sad sam poceo da se interesujem o ishrani,pa sam samo hteo da pitam valjaju li ta ulja i sto ih onda prodaju po apotekama ako ne valjaju...

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #20 poslato: Septembar 10, 2009, 01:35:06 posle podne »
U apotekama redje ima O3 gel kapsula kakve bi trebalo koristiti.
Ponegde samo NOW-ove (manje vishe - skupe).
Imas u sportskim prodavnicama raznih, recimo pakovanje 200kom za  ~1700din.

Ove sa A/D vit. nisu "lose", ali one se primarno za tretman manjka tih vitamina.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #21 poslato: Septembar 10, 2009, 01:54:43 posle podne »
Citat
aj ti procitaj sta sam napisao pa onda jebote odgovaraj

nemoj da budes nepristojan jer neces imati ni gde da pitas drugi put
ja sam dobro procitao sta ti pises i pitas i lepo sam ti odgovrio da ne komplikujes sam sebi u glavi jer i onako ner azumes neke stvari a covek ti je prvi put lepo objasnio do u detalje
to sto ti ne kontas to nije niciji problem JEBOTE!!!!!!!!!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #22 poslato: Septembar 10, 2009, 02:03:06 posle podne »
omega 3 + loma bademi i sto bi ajs rekao jeeeebote ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bc201

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #23 poslato: Septembar 10, 2009, 02:36:43 posle podne »
ti si poceo sa psovkama a ne ja,ali nema potrebe da se ovde prepucavamo iako si vidim raspolozen.
a i ne bi bilo lose da si i ti pogledao onaj link sto sam postavio(sad je obrisan) jer bi sigurno imao neki komentar bar sto se tice kolicina koje preporucuje neki lik za uzimanje, pa sam hteo strucnije misljenje, nego sad bar znam sta da kupim da ne ulazim dublje u tematiku..
hvala dejo na odgovoru.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #24 poslato: Septembar 10, 2009, 05:29:18 posle podne »
ti si poceo sa psovkama a ne ja,ali nema potrebe da se ovde prepucavamo iako si vidim raspolozen.
a i ne bi bilo lose da si i ti pogledao onaj link sto sam postavio(sad je obrisan) jer bi sigurno imao neki komentar bar sto se tice kolicina koje preporucuje neki lik za uzimanje, pa sam hteo strucnije misljenje, nego sad bar znam sta da kupim da ne ulazim dublje u tematiku..
hvala dejo na odgovoru.

taj lik je markoni i naravno da sam pogledao sta je pisalo i naravno da znam ko je on i koje prepruke daje te iz njegove prepruke tamo ja ne vidim nista lose
kao sto ti rekoh
pojma nemas o temtacii i prilicno si bezobrazan a ja nemam bas nizivaca ni vremena da se sa klinicma najdebavam ovde
kada se predstavis sa punim imenom i prezimeniom mozemo da pricamo u kojem god hoces segmetnu,mada ne verujem da imamo mnogo da pricamo cak i da se nadjemo da ti u zivo objasnim sve
nije problem nikakaav
svaki daljni sledci i bezobrazni kometar letis sa foruma pa onda pitaj tamo gde mislis da treba da pitas!!!!!!!!!

Van mreže bc2011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #25 poslato: Septembar 10, 2009, 06:41:40 posle podne »
ne vidim cime sam te toliko uvredio da me obrises sa foruma.. pretnje da ne komentarisem.
kao sto je dejo rekao tih kapsula koje bi trebalo piti ima redje u apotekama vec bolje traziti u sportskim prodavnicama  i odatle moja pitanja,jer su me apotekarke ubedjivale da ih nema bez A i D vitamina..
meni na primer nije bilo jasno da se pije 30 kapsula dnevno, pa sam zato rekao da si mogao da procitas sta je pisao markoni...ne iz neke druge namere
i u pravu si da se ne razumem, zato sam hteo cuti i o tome neko misljenje,a ti kao neko ko se razume ne znam sto bi ti bilo tesko tako nesto da prokomentarises umesto sto me napusavas sto pitam nesto sto ne znam. necu se vise oglasavati pa ako ces obrisi me opet.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Riblje ulje cistac arterija
« Odgovor #26 poslato: Septembar 11, 2009, 07:41:53 pre podne »
ne vidim cime sam te toliko uvredio da me obrises sa foruma.. pretnje da ne komentarisem.
kao sto je dejo rekao tih kapsula koje bi trebalo piti ima redje u apotekama vec bolje traziti u sportskim prodavnicama  i odatle moja pitanja,jer su me apotekarke ubedjivale da ih nema bez A i D vitamina..
meni na primer nije bilo jasno da se pije 30 kapsula dnevno, pa sam zato rekao da si mogao da procitas sta je pisao markoni...ne iz neke druge namere
i u pravu si da se ne razumem, zato sam hteo cuti i o tome neko misljenje,a ti kao neko ko se razume ne znam sto bi ti bilo tesko tako nesto da prokomentarises umesto sto me napusavas sto pitam nesto sto ne znam. necu se vise oglasavati pa ako ces obrisi me opet.

ja ti opet kazem da sam procitao sta je pisao markoni tj da ja znam sta on zagovara i da se slazem s tim sto on kaze
dalje
ja sam tebi lepo objasnio da ti je dejo rekao sve te da bi trebalo da poslusas njega jer je i on veliki korisnik omega 3 caps kao i mnogi drugi te bi trebalo da slusas njihove savete
ti ne verujes u prodavnice sprostkih suplementa te od tuda i jeste tvoj i ovaj ovde problem sto trazis i kao mnogi drugi u ovoj zemlji na zalost ce da plate nesto 30 puta vise samo zato jer je u apoteci jer svi koji prodaju to drugiacje ko zna sta rade
e od tuda je u prinicpu nastao problem jer nisi hteo da razumes sta je markonitamo napisao i IZ KOG RAZLOGA kao i sto je dejo ovde napisao i ojbasnio ti o A i D vitaminu u nekoj vrsti ulja tj o tome dali je bitnije da vodis racuna o tome ili kolika je koncetracija EPA i DHA u nekoj od vrsta omega 3
i to sto se nerazumes je poptuno OK jer niko se ucen nije rodio,ali kao da neces da prihvatis ono sto ti se kaze
kao sto rekoh
meni nije tesko,ali ako vec imas 2 vrste odgovra i to na 2 razlicte vrste foruma,zar treba i neko treci da  ulece tj dali treba u stvari da ti neko samo potvrdi ono sto ti mislis a nebitno o tome dali si u pravu ili ne...

razmisli malo o cemu ja govorim