Septembar 20, 2024, 01:53:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi  (Pročitano 16792 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #15 poslato: Novembar 05, 2008, 03:13:58 posle podne »
Pa mozda ih mrzi da se cimaju sa efedrinom :D ionako mozes da ga nadjes na skoro  svakom  cosku...

Cccccc kakvom se ti sredinom krećeš kad ima efedrina na svakom ćošku :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #16 poslato: Novembar 05, 2008, 03:38:32 posle podne »




Pa čekaj Laziću a kako je prošao Stim-Trim analize VMA? Jel to dozvoljen kod nas efedrin? Možda je Filip izvukao zaključak zbog navedenog primera.?
taj preparat nema efedrin

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #17 poslato: Novembar 05, 2008, 04:11:39 posle podne »
gastroherbal je lek koji je odobren od strane VMA za nase trziste da bi se kasnije uspostavilo da je toksican... i jednostavno ti toksioloski pregledi nisu mogli da zaobidju to , ma gde god da su se radili...  i to nije jedini put da se desi da vma nesto odobri za nase trziste a da to ne valja...  nije stvar u losoj laboratoriji ili losim laborantima koji vrse tamo ta ispitivanja.... ;)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #18 poslato: Novembar 05, 2008, 04:21:17 posle podne »
Ljudi ja imam varijantu kad sam u Kragujevcu da proverim sastave nekih preparata i ass kod lika koji je magistar hemije i radi na mašini od nekoliko 100 000 eura
Samo kad se nakanim pa ponesem par proizvoda, biće čudo :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #19 poslato: Novembar 05, 2008, 04:39:07 posle podne »
gastroherbal je lek koji je odobren od strane VMA za nase trziste da bi se kasnije uspostavilo da je toksican... i jednostavno ti toksioloski pregledi nisu mogli da zaobidju to , ma gde god da su se radili...  i to nije jedini put da se desi da vma nesto odobri za nase trziste a da to ne valja...  nije stvar u losoj laboratoriji ili losim laborantima koji vrse tamo ta ispitivanja.... ;)
para vrti gde burgija nece
Jedi Master

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #20 poslato: Novembar 05, 2008, 04:59:56 posle podne »
Ljudi ja imam varijantu kad sam u Kragujevcu da proverim sastave nekih preparata i ass kod lika koji je magistar hemije i radi na mašini od nekoliko 100 000 eura
Samo kad se nakanim pa ponesem par proizvoda, biće čudo :)

to bi bilo super....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #21 poslato: Novembar 05, 2008, 05:08:53 posle podne »
Vish ja nisam znao da ispituju to oko procenata nutrijenata unutra
kako nisi, pa jel se pitas sto nema kod nas nekih proizvoda kojih ima u svetu..ne moze da prodje nase propise

ne kazem da su suplementi stetni... naprotiv.... ali VMA... pa to ne samo sto se zna nego se vidi iz prilozenog(ko ume da cita izmedju redova malo)  ;D necu nista pricati dalje ... samo cu reci Gastroherbal !!!! toliko o bilo kom testiranju na vma... to je zalosno , ali jadno i zalosno...

ispricaj,sta je u pitanju, jer mnogi uvoznici muku muce sa njima,pa ako nesto znas da iskoristimo to :D

neznam,ja mislim da je kod nas ipak para vaznija kolko god mi bili standard il sta god...malo para sa strane i proci ce sve...a proizvoda nema kod nas jer su skupi...jer fora je ovo sto se kod nas prodaje za lupam 6000 iz US se isti suplement ista marka moze naruciti i sa svim porezima i pdv,shiping,izadje ispod 5500...tako da nikom se ovde ne isplacuje da prodaje nesto sto bi njih 10 kupilo...

a stim&trim ima mahuang,slabije je ali ima isti efekat kao ef,jos buduci da ga uzimaju po vecim dozama(kako bi simulirali 25/50mg efedrina)...ma mnogo toga je prolazilo vma,ne suplementi nego stvari iz prehrane i sl...samo ako ima para da se plati procice i koka-kola sa arsenom a ne aspartamom :D

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #22 poslato: Novembar 05, 2008, 05:14:33 posle podne »
Filip...
a stim&trim ima mahuang,slabije je ali ima isti efekat kao ef,jos buduci da ga uzimaju po vecim dozama(kako bi simulirali 25/50mg efedrina)...ma mnogo toga je prolazilo vma,ne suplementi nego stvari iz prehrane i sl...samo ako ima para da se plati procice i koka-kola sa arsenom a ne aspartamom Cheesy

Probao,ali nikako nemoze da se poredi ni sa jednim ranijim proizvodom koji je sadrzao ma huang..Svi ti stari prozivodi su bili odlicni,animal,twinov riped,prolabov,najaci AST ov dymetadrine,pa i univerzalovi...ovaj stim po meni nema  ni blizu tu snagu,a jos da bi nesto odradio mora da se prilicno kapsula popije,tako da ode bocka za par dana...
ali nije za ovu temu..pozzz

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #23 poslato: Novembar 05, 2008, 05:18:02 posle podne »
zato kazem simulacija :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #24 poslato: Novembar 05, 2008, 05:23:53 posle podne »
Ljudi ja imam varijantu kad sam u Kragujevcu da proverim sastave nekih preparata i ass kod lika koji je magistar hemije i radi na mašini od nekoliko 100 000 eura
Samo kad se nakanim pa ponesem par proizvoda, biće čudo :)
zanimljivo , a jel si siguran da bi mogao aas da ti proveri?

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #25 poslato: Novembar 05, 2008, 05:29:58 posle podne »
gastroherbal je lek koji je odobren od strane VMA za nase trziste da bi se kasnije uspostavilo da je toksican... i jednostavno ti toksioloski pregledi nisu mogli da zaobidju to , ma gde god da su se radili...  i to nije jedini put da se desi da vma nesto odobri za nase trziste a da to ne valja...  nije stvar u losoj laboratoriji ili losim laborantima koji vrse tamo ta ispitivanja.... ;)
mozda je moglo..sada kao i u sudu ,nikada ti predmet ne ide kod istog inspektora, jedino da sve njih potplatis..a oni nikada ne salju na iste institute, jedino da sve institute i profesore potplatis

ranije je postojala zozvaca, jer nije bilo propisa..sada je drugacije..a nadam se da ce uskoro biti za sve isto


Citat
neznam,ja mislim da je kod nas ipak para vaznija kolko god mi bili standard il sta god...malo para sa strane i proci ce sve...a proizvoda nema kod nas jer su skupi...jer fora je ovo sto se kod nas prodaje za lupam 6000 iz US se isti suplement ista marka moze naruciti i sa svim porezima i pdv,shiping,izadje ispod 5500...tako da nikom se ovde ne isplacuje da prodaje nesto sto bi njih 10 kupilo...
pa ne prodaje se sve 100% sto se uveze..iha..koliko meni ponuda dodje sa akcijama ,kada ostane neka roba, a treba da se uveze nova..ako ima interesa da to neko uvozi ima da uvozi..nego mu se ne zeza sa americkim porizvodima, jer se njihov standard razlikuje od standarda eu..sada svi no porizvodi dozivljavaju promenu zbog evrope da bi mogli i ovde da se prodaju..
inace poredjene mahuanga i efedrina je kao poredjenje tribulusa i testosterona..trebalo bi da rade slicno..ali ne rade..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #26 poslato: Novembar 05, 2008, 05:39:45 posle podne »
ma sve je to sad  prodrmano...izmisljaju gluposti :D umesto da puste ljude...no moze im se,standardi standardi standardi....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #27 poslato: Novembar 05, 2008, 06:02:33 posle podne »
Ljudi ja imam varijantu kad sam u Kragujevcu da proverim sastave nekih preparata i ass kod lika koji je magistar hemije i radi na mašini od nekoliko 100 000 eura
Samo kad se nakanim pa ponesem par proizvoda, biće čudo :)
zanimljivo , a jel si siguran da bi mogao aas da ti proveri?

Rekao je da može i ASS čak me i on nudi da uradimo šta treba, čovek je ozbiljan i nema ama baš nikakve koristi da me folira jer mi nebi naplatio.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Odgovor sa Vojno medicinske akademije (VMA) - suplementi
« Odgovor #28 poslato: Novembar 05, 2008, 07:12:21 posle podne »
Vidis vesu za 3-4 meseca , ima 130 kg sa 6-7% bf-a ;D