Septembar 22, 2024, 11:26:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!  (Pročitano 3469 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« poslato: Jul 24, 2008, 12:52:33 pre podne »
Nakon uvjerljive pobjede nad Amerikancem Timom Sylviom, najbolji teškaš svijeta Fedor Emelianenko otkrio je ime svog slijedećeg protivnika za portal www.fightsport.fr.

"Moj slijedeći protivnik je Andrei Arlovski. Iduća Affliction priredba bi trebala biti u studenom, no organizatori će ju probati pomaknuti na listopad, kako bih se ja stigao spremiti za borbu na Silvestrovo u Japanu. Ne znam tko će mi biti protivnik u Japanu, no u ožujku iduće godine želio bih u ring s Joshom Barnettom." - izjavio je Fedor.

Izvor: www.profightstore.com

---------------------------------

Fedor je cini se redom krenuo na sve dobre teskase!

Nadam se da ce se njegov plan i ostvariti, i da cemo imati priliku da gledamo zaista vrhunske borce, kakvi su sigurno i Andrei i Josh u ringu sa Ruskim kiborgom! 8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2008, 09:37:26 pre podne »
sto reci nego samo naprijed...mislim da ni arlovski nece prezivjet prvu rundu!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2008, 11:25:21 pre podne »
ma nek se bori s kim hoce...samo da se malo cesce bori!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #3 poslato: Jul 24, 2008, 03:17:01 posle podne »
ma Arlovski nece izdrzat ni 20sec 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #4 poslato: Jul 24, 2008, 03:38:02 posle podne »
ma Arlovski nece izdrzat ni 20sec 8)

Ja navijam za Arlovskog
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Perke

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #5 poslato: Jul 24, 2008, 03:40:42 posle podne »
              Arlovski ce duze da ostane na nogama ali ce duze i da ga osvescuju :P :P

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #6 poslato: Jul 24, 2008, 06:09:04 posle podne »
ma nek se bori s kim hoce...samo da se malo cesce bori!!

AMEN.

Arlovski je brz, eksplozivan, dobar i na nogama i na podu... Drugacija je zvijer od Sylvie, za koga definitivno nijesam ocekivao da ce poletjeti na pod tako brzo... U svakom slucaju, nadam se ovom mecu jer vjerujem da bi mogao biti odlican!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #7 poslato: Jul 24, 2008, 07:10:26 posle podne »
ma nek se bori s kim hoce...samo da se malo cesce bori!!

AMEN.


Arlovski je brz, eksplozivan, dobar i na nogama i na podu... Drugacija je zvijer od Sylvie, za koga definitivno nijesam ocekivao da ce poletjeti na pod tako brzo... U svakom slucaju, nadam se ovom mecu jer vjerujem da bi mogao biti odlican!

to je sve tako!arlovski ima sansu samo u stojci a i to je upitno jer sumnjam da ce se tek tako upustat s fedorom u otvorenu borbu...za grapling je glupo komentirat

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #8 poslato: Avgust 03, 2008, 06:04:48 posle podne »
Ovo bi mogla biti zaista lepa borba,obojca su jako dobri,nego meni se licno svidja vise stil Arlovskog,sto nemora da znaci d aje bolji...........

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #9 poslato: Avgust 03, 2008, 06:31:29 posle podne »
Arlovski je dobar i mislim da ima sansu, mozda i vecu nego drugi top borci.

Medjutim iz onoga sto citam Fedor nece tako brzo u ring, izgleda da ce morati prvo da sanira povredu sake i da nece stici da se oporavi da bi izasao sa Arlovskim u ring vec u oktobru... Takodje govori se da bi u tom slucaju na drugom Affliction eventu glavni mec bio Arlovski vs Josh Barntett koji bi uskocio umjesto Fedora, i da bi pobjednik tog meca borio se sa Rusom u nekom narednom dogadjaju...

Takodje se za oktobar pominju borbe poput... Tito Ortiz vs Babalu Sobral, Matt Lindland vs. Vitor Belfort...

Ali dobro, to su sve jos spekulacije... ima dosta do toga pa cemo i vidjeti sta ce na kraju izaci od svega. Samo da nastave da organizuju dobe priredbe poput ove prve...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #10 poslato: Avgust 03, 2008, 06:37:05 posle podne »
Stvrano su dobre priredbe,nego onaj bend me je malo iznervirao.
Neznam zasto ali sam skinuo sa torenta Affliction Banned i nema mi Vitorovog meca????????
Voleo bih gledati Vitor vs Tito 2,ali mislim da je Sobral kvalitetan borac,on je well rounded borac sa dobrim submissionima,dok Tito nije nista pokazao protiv Machide,mozda onaj triangl na kraju,ali slabo......
Sada Vitor vs Linland:po meni je Vitor samo slabiji od Matta na rvanju i na nicemu vise.
« Poslednja izmena: Avgust 03, 2008, 06:40:51 posle podne Nemac »

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #11 poslato: Avgust 03, 2008, 06:45:24 posle podne »
Arlovski je dobar i mislim da ima sansu, mozda i vecu nego drugi top borci.

 Takodje govori se da bi u tom slucaju na drugom Affliction eventu glavni mec bio Arlovski vs Josh Barntett koji bi uskocio umjesto Fedora, i da bi pobjednik tog meca borio se sa Rusom u nekom narednom dogadjaju...

Takodje se za oktobar pominju borbe poput... Tito Ortiz vs Babalu Sobral, Matt Lindland vs. Vitor Belfort...

Ali dobro, to su sve jos spekulacije... ima dosta do toga pa cemo i vidjeti sta ce na kraju izaci od svega. Samo da nastave da organizuju dobe priredbe poput ove prve...
barnett utiho ali sigurno ide naprijed mislim da bi arlovski mogao imati problema s barnettom...ps.zar tito nije u penziji?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #12 poslato: Avgust 03, 2008, 06:50:37 posle podne »
Svi mogu da imaju probleme sa Barnettom. Tito je koliko ja znam samo zavrsio sa UFC-em...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Losh

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Fedor: Moj idući protivnik je Arlovski!
« Odgovor #13 poslato: Avgust 07, 2008, 09:49:08 pre podne »
Tito vs Babalu na sledecem Affliction eventu, glavna borba Arlovski vs Barnett...Tito potpisao ugovor sa Affliction-om pre par dana
Pride for life