Septembar 24, 2024, 05:28:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ima i gorih, valjda  (Pročitano 25100 puta)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #30 poslato: Jul 25, 2008, 12:10:07 posle podne »
brate ne znam...ali jel ti shvatas da sa takvom konstitucijom mozes da budes jedino izbacivac po diskotekama i nista vise...za zandarmeriju i ostale te zajebavancije moras da si u jebenoj kondiciji
al se nekad dobro jelo

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #31 poslato: Jul 25, 2008, 12:15:52 posle podne »
pa dyma....

ja moram bar malo da odragujem....mislim da imas mnogo krivu sliku o svemu ovome...

da bi bio negde u nekoj special force...ne moras da budes FREAK..cak sto vise...to im ne treba..veruj da znam  ;D ;D

a ako hoces nekoga da imprsionraiss kada si u duxu..jbg..to je onda vec drugi par opanka...onda si na dobrom putu....

sve u svemu...samo malo da promenis stav..posto volje imas...i sve bi bilo extravaganci

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #32 poslato: Jul 25, 2008, 12:24:57 posle podne »
nego bebac, sta si ti iso kad si cuvo ove politicare, si izo neku zandarmeriju, specijalnu neku jedinicu, obuku neke vrste (i gde).
[/quote]

SUJ-Specijalna ulična jedinica :)  

"samo me malo kondicija" :) :) :) malo ohladi glavu, neznaš šta pričaš :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #33 poslato: Jul 25, 2008, 12:27:13 posle podne »
pa dyma....

ja moram bar malo da odragujem....mislim da imas mnogo krivu sliku o svemu ovome...

da bi bio negde u nekoj special force...ne moras da budes FREAK..cak sto vise...to im ne treba..veruj da znam  ;D ;D

a ako hoces nekoga da imprsionraiss kada si u duxu..jbg..to je onda vec drugi par opanka...onda si na dobrom putu....

sve u svemu...samo malo da promenis stav..posto volje imas...i sve bi bilo extravaganci

Ali moram dodati na ovo a znam da bi se i ti slazes decko od 90kg misica puno vece izgleda i opasnije nego neki od 115kg.Znas i sam kad si u formi kako vene poiskacu vecina kojih nezna prvi utisak im je sine vidi onog zivotinja svuda ima vene tako velicina misli. Brate dym slusaj ti mene izdefinisi to sto imas izgledaces puno opasnije veruj mi malo tetovaza ovo ono i to ti je to ako oces narod da plasis
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #34 poslato: Jul 25, 2008, 12:27:39 posle podne »
THE BEBS-borac koji otima siromasnima da bi davao bogatima.....hahahahhahahhaahhahahahahahhahaha

sada ce bebs na penis da me nasadi zbog ovoga..

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #35 poslato: Jul 25, 2008, 12:29:52 posle podne »
@mrtav h.

ba da...to je razumnije..ali ovo je srbija...jbg....nismo jos u EU.. ;D ;D

Citat
malo tetovaza

ja sam uradio jednu tetovzau sada... ;D ;D ;D..uradjeno je samo glava i usi od slona.....a surla..NIJE.. ;D ;D..ali je ima...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #36 poslato: Jul 25, 2008, 12:31:24 posle podne »
brate ne znam...ali jel ti shvatas da sa takvom konstitucijom mozes da budes jedino izbacivac po diskotekama i nista vise...za zandarmeriju i ostale te zajebavancije moras da si u jebenoj kondiciji

Može ali ni tu se neće provesti najbolje ako mu fali "samo malo kondicije" i brzine naleteće mršavko koji će ga sastaviti 5puta dok on podigne ruku a onda :) "samo malo kondicije " mnogo znači :)

THE BEBS-borac koji otima siromasnima da bi davao bogatima.....hahahahhahahhaahhahahahahahhahaha

sada ce bebs na penis da me nasadi zbog ovoga..

Peđa, može nije problem :) ako ti prija :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #37 poslato: Jul 25, 2008, 12:33:24 posle podne »
Ali moram dodati na ovo a znam da bi se i ti slazes decko od 90kg misica puno vece izgleda i opasnije nego neki od 115kg.Znas i sam kad si u formi kako vene poiskacu vecina kojih nezna prvi utisak im je sine vidi onog zivotinja svuda ima vene tako velicina misli. Brate dym slusaj ti mene izdefinisi to sto imas izgledaces puno opasnije veruj mi malo tetovaza ovo ono i to ti je to ako oces narod da plasis
[/quote]

Slažem se, neka se istetovira po faci i vratu i biće glavni baja :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #38 poslato: Jul 25, 2008, 12:34:43 posle podne »
Citat
Peđa, može nije problem  ako ti prija

pih...samo pretis  :D :D :D :D :D :D :D :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #39 poslato: Jul 25, 2008, 03:02:04 posle podne »
ko jos "mashta" danas da bude izbacivach ?

pa to je samo u sluchaju nuzde....

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #40 poslato: Jul 25, 2008, 03:04:18 posle podne »
ko jos "mashta" danas da bude izbacivach ?

pa to je samo u sluchaju nuzde....

Možda čovek ima potrebu za "nuždom" , nisi se zapitao :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #41 poslato: Jul 25, 2008, 03:29:47 posle podne »
kada je nuzda, ne planira se toliko duboko sve... :)

Van mreže dymatize

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #42 poslato: Jul 25, 2008, 05:47:45 posle podne »
" i brzine naleteće mršavko koji će ga sastaviti 5puta dok on podigne ruku a onda
ehehe dobar si, bebo nemam ja u ruci 79kg pa da je dizem 17minuta. ok kontam sta kazes ali u mojoj carsiji takvih nema (pa znaj kakva je carsija), ali pazi pogledas ti coeka od 115+ celav, neki krst istetoviro preko glavudze, nema pola face, ko ce bre njega da dira, takvih mrsavaca sa tolikim muuu... nema blizu mene a mali su izgledi da cu ja zavrsiti tamo gde ih ima.
brate ne znam...ali jel ti shvatas da sa takvom konstitucijom mozes da budes jedino izbacivac po diskotekama i nista vise...za zandarmeriju i ostale te zajebavancije moras da si u jebenoj kondiciji
znam brate naravno, hteo sam ove godine u zandarme didem, ali ostavicu za dogodine, mozda se malo i oladim (ko babina sisa).
sida sida e pa sta je ako je sida nije rak

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #43 poslato: Jul 25, 2008, 06:20:36 posle podne »
zatvoren ti je konkurs ima 5 godina
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: ima i gorih, valjda
« Odgovor #44 poslato: Jul 25, 2008, 08:15:46 posle podne »
Znam ja ko je mastao da bude izbacivac i uspeo je u tome sad je mozda i jedan od najopasnijih u gradu :) PERA RAGBISTA ili PERA DZUDISTA a trenutno je PERA BOKSER  veliki momcic