Septembar 20, 2024, 12:37:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Da li sport utice na visinu?  (Pročitano 42761 puta)

Van mreže Grip

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Da li sport utice na visinu?
« poslato: Jul 17, 2008, 11:03:53 posle podne »
E ovako,  vec duze vreme se razmisljam da li da krenem u teretanu , jedini razlog mog razmisljanja je moja visina... Visok sam 174 cm a imam 16 godina ... E sad' moje pitanje je da li slobodno da krenem u teretanu ili da sacekam da malo porastem i kako i koliko teretana utice na visinu i rast???
 

...HVALA ...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #1 poslato: Jul 17, 2008, 11:16:18 posle podne »
Treniraj samo ne dizi tegove iznad glave jer te tad nabijaju u zemlju :) pa ces ostati tako mali....
Ja cim sam prvi put podigao teg iznad glave nabilo me na 170cm inače ćale mi je poprilično visok možda si i čuo za njega... Divac Vlade :)

Mla sala... došlo mi :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #2 poslato: Jul 18, 2008, 01:12:30 pre podne »
E ovako,  vec duze vreme se razmisljam da li da krenem u teretanu , jedini razlog mog razmisljanja je moja visina... Visok sam 174 cm a imam 16 godina ... E sad' moje pitanje je da li slobodno da krenem u teretanu ili da sacekam da malo porastem i kako i koliko teretana utice na visinu i rast???
 

...HVALA ...


Ne brini nista...Eventualno mozes u pocetku da izostavis cucanj.Pocni sa laganim tezinama i neka ti neko pokaze pravilno izvodjenje osnovnih vezbi...Bice sve OK sa rastom,neces od tegova ostati mali :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nenad Pejin

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #3 poslato: Jul 23, 2008, 04:40:10 posle podne »
E ovako,  vec duze vreme se razmisljam da li da krenem u teretanu , jedini razlog mog razmisljanja je moja visina... Visok sam 174 cm a imam 16 godina ... E sad' moje pitanje je da li slobodno da krenem u teretanu ili da sacekam da malo porastem i kako i koliko teretana utice na visinu i rast???

 

...HVALA ...


Ne brini nista...Eventualno mozes u pocetku da izostavis cucanj.Pocni sa laganim tezinama i neka ti neko pokaze pravilno izvodjenje osnovnih vezbi...Bice sve OK sa rastom,neces od tegova ostati mali :wink:

Ma samo kreni u teretanu i bices ti prevelik za 3-4 godine :D

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #4 poslato: Jul 24, 2008, 11:05:04 pre podne »
Ma samo opusteno, ja krenuo sa 174cm, a zavrsio na 190cm :)

Cale mi je visok 170cm, cisto da napomenem :)

POzzzz

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #5 poslato: Jul 24, 2008, 02:40:29 posle podne »
Ma samo opusteno, ja krenuo sa 174cm, a zavrsio na 190cm :)

Cale mi je visok 170cm, cisto da napomenem :)

POzzzz

Ali zato ti je komšija 100% oko 190cm :) :) :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #6 poslato: Jul 24, 2008, 10:31:29 posle podne »
Ma samo opusteno, ja krenuo sa 174cm, a zavrsio na 190cm :)

Cale mi je visok 170cm, cisto da napomenem :)

POzzzz

Ali zato ti je komšija 100% oko 190cm :) :) :)

hahahahaha
al se nekad dobro jelo

Van mreže Grip

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #7 poslato: Jul 26, 2008, 08:11:15 posle podne »
A jel se od teretane moze smanjiti rast?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #8 poslato: Jul 26, 2008, 08:49:32 posle podne »
A jel se od teretane moze smanjiti rast?

Ne moze...

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #9 poslato: Jul 28, 2008, 12:35:31 posle podne »
Kakvi pristrasni komentari od ljubitelja teretane!! To ti je matori kao kad pitas hemicare sta misle o hemiji: da li ona lose utice na zdravlje?? Svi ce naci razlog vise zbog cega je vise dobra nego losa.. (nemam nista protiv hemicara cak ih gotivim, ali samo dajem primer)
Matori, naravno da utice na rast, kao sto fudbal, vaterpolo ili gimnastika ne podsticu rast, a kosarka i odbojka podsticu... 
ako mislis da neces u svakom slucaju narasti vise od par centima, onda kreni.. ako mislis da oces onda nemoj...   Mada ako krenes ne bi bilo lose da 3 puta nedeljno ides na bazen da plivas jedno 45 min (ako imas mogucnosti za to). ...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #10 poslato: Jul 28, 2008, 12:43:49 posle podne »
A od plivanja se raste?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #11 poslato: Jul 28, 2008, 12:55:35 posle podne »
Kakvi pristrasni komentari od ljubitelja teretane!! To ti je matori kao kad pitas hemicare sta misle o hemiji: da li ona lose utice na zdravlje?? Svi ce naci razlog vise zbog cega je vise dobra nego losa.. (nemam nista protiv hemicara cak ih gotivim, ali samo dajem primer)
Matori, naravno da utice na rast, kao sto fudbal, vaterpolo ili gimnastika ne podsticu rast, a kosarka i odbojka podsticu... 
ako mislis da neces u svakom slucaju narasti vise od par centima, onda kreni.. ako mislis da oces onda nemoj...   Mada ako krenes ne bi bilo lose da 3 puta nedeljno ides na bazen da plivas jedno 45 min (ako imas mogucnosti za to). ...

Ajde, molim te objasni mi kako utice na rast ? Evo, ja ne znam...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #12 poslato: Jul 28, 2008, 01:07:23 posle podne »
Kica samo seje po svim temama! Kico, lave, aj nam se predtsavi, reci koliko treniras i daj neku sliku, da vidimo sa kim imamo čast!  ;)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #13 poslato: Jul 28, 2008, 01:29:52 posle podne »
da od plivanja se raste. znaci potopis saksiju u bazen. stavis joj neki ventilatoricic nazad da ispliva 2,3 duzine i da se dobro natopi. posle stavisskasiju na sunce i onda raste lijepo.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Pitanje-VISINA?
« Odgovor #14 poslato: Jul 28, 2008, 03:28:32 posle podne »
Kica samo seje po svim temama! Kico, lave, aj nam se predtsavi, reci koliko treniras i daj neku sliku, da vidimo sa kim imamo čast!  ;)
" seje po svim ...."- jel ti to greska u kucanju ? ;D