Septembar 20, 2024, 06:24:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: mrsave ruke...  (Pročitano 5798 puta)

Van mreže sasha_bgd

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
mrsave ruke...
« poslato: Jul 14, 2008, 02:02:42 posle podne »
e pa pozdrav svima....ne znam da li sam promasio temu,ali ucinilo mi se da je ovo najslicnije onome sto mene interesuje....



`ajde da prvo objasnim zasto sam postavio ovu temu....naime,ja sada nemam problem sa tezinom i masom...variram od 88-90 kg i visok sam 181 cm.....e moj problem je sto sam dosta smrsao (sa 108 na 86 kg) i tada su mi ruke dosta smrsale....trenutno sam zadovoljan mojojm tezinom,ali bih voleo da ruke popravim....pa me interesuje da li je to moguce a da se ponovo ne ugojim?da li treba da kupim nesto da pijem ili samo moram da vezbam?

unapred zahvalan....sasha

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: mrsave ruke...
« Odgovor #1 poslato: Jul 14, 2008, 05:49:58 posle podne »
Vjezbaj brate,jedi dobru hranu,odmaraj i u tren oka ce ti ruke biti ogromne.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: mrsave ruke...
« Odgovor #2 poslato: Jul 14, 2008, 05:51:22 posle podne »
Napisi koje vezbe radis za ruke...malojaci ti je napisao hrana,trening,odmor-to je formula za napredak
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasha_bgd

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: mrsave ruke...
« Odgovor #3 poslato: Jul 19, 2008, 08:30:20 pre podne »
nisam jos poceo da treniram.....a i da budem iskren u potpunosti,sramota me da pocnem da treniram sa onim frajerima u teretani koji su extra gradjeni....ali moracu da prevazidjem to.....i kada smo vec poceli temu....interesuje me da li smem da pijem sagorevace kada pocnem da treniram....i vec sam procitao dosta toga o njima,ali ponovo sam na istom i ne znam da li su dobri ili nisu jer svi pisu razlicito....neki kazuda su dobri,neki kazu da su odlicni,neki da ne pomazu uopste,neki da ostaju posledice od njih i navode svakakve primere....a vi ste ovde strucni i kompetentni da date taj odgovor....

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: mrsave ruke...
« Odgovor #4 poslato: Jul 19, 2008, 08:50:03 pre podne »
nisam jos poceo da treniram.....a i da budem iskren u potpunosti,sramota me da pocnem da treniram sa onim frajerima u teretani koji su extra gradjeni....ali moracu da prevazidjem to.....i kada smo vec poceli temu....interesuje me da li smem da pijem sagorevace kada pocnem da treniram....i vec sam procitao dosta toga o njima,ali ponovo sam na istom i ne znam da li su dobri ili nisu jer svi pisu razlicito....neki kazuda su dobri,neki kazu da su odlicni,neki da ne pomazu uopste,neki da ostaju posledice od njih i navode svakakve primere....a vi ste ovde strucni i kompetentni da date taj odgovor....

Hoces povecati obim ruku sagorjevacima?Sto ti trebaju sagorjevaci?Pazi na prehranu,kupi glutamin,bcaa i whey radije,radi cardio tri puta sedmicno,unosi omega 3 i nece ti trebati sagorjevaci.A sto se tice njihovog djelovanja ja ti mogu prenijeti samo svoje iskustvo iako je skromno.Ja sam pio l karnitin i uz potpuno sredjenu prehranu u vremenskom periodu od 6 sedmica skinuo sam 5 kg s tim da mi se mjere misica nisu poremetile,toliko kila sam kasnije skidao u tom vremenskom periodu i bez pomoci sagorjevaca,dakle mozda imaju efekta ali bez sredjene prehrane i kvalitetnih treninga ti nece pomoci,ja bih onda uvjek radije uzeo glutamin ili bcaa za sta sam se uvjerio 100% da ima efekta.

Van mreže sasha_bgd

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: mrsave ruke...
« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2008, 08:51:09 pre podne »
sagorevaci mi trebaju da skinem stomak jos....a mislio sam da uporedo radim ruke,pa bi moje putanje bilo da je moguce da u tim uslovima skinem stomak a povecam obim ruku?
a nisam dobro napisao u predhodnoj poruci....naime,ja jesam trenirao ranije(aktivno mali fudbal),pa sam polomio nogu i bio u gipsu 6 meseci,posle toga sam ponovo dosao na 92 kg i krenuo u teretanu na kardio program i sada imam oko 88 kg (varira)....znaci,hocu jos da skinem stomak i da povecam grudi....zbog toga sam pitao za sagorevace....i ako ti nije tesko da mi napises kako si se ti hranio dok si uzimao sagorevace i koje si sagorevace koristio......HVALA

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: mrsave ruke...
« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2008, 09:16:29 pre podne »
Sasha, mislim da ne treba da radis nista sto je parcijalno tj da uvecavas ruke i grudi a smanjujes stomak. Od takvog poduhvata nece biti nista.
U teretani se jedan decko pozalio da ima strasne bolove u rukama, laktovima... ispostavilo se da je na treninzima trenirao samo ruke. Nije ispostovao pravilo odmora. Ruke mozes trenirati jednom ili dvaput nedeljno da ih ne bi pretrenirao. Ali, ako to ucinis, imaces samo jedan ili dva treninga nedeljno, a to je premalo za neki napredak.
Zato je moj savet da treniras celo telo po programu koji ces dobiti od nekoga iz teretane kome verujes, s tim sto bi ruke (ili biceps i triceps - ako ih radis razdvojeno) radio uvek kao prvu partiju na treningu.
Znaci, najbolje je da treniras kao vecina bildera i da se isto tako kao i oni i hranis.Rad u teretani, dovoljno odmora, pravilna ishrana i pre svega motivacija da sve to radis dovoljno dugo vremena i u kontinuitetu sigurno ce dati rezultata.
Stalni napredak je najbolji nacin da odrzis motivaciju...

Van mreže sasha_bgd

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: mrsave ruke...
« Odgovor #7 poslato: Jul 23, 2008, 11:20:30 pre podne »
hvala sinisa....to je odgovor na moje pitanje....samo to interesovalo.....znaci cepam sve nema deljenja.....jos jednom hvala mnogo