Septembar 22, 2024, 11:18:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: bulkin' up  (Pročitano 2896 puta)

Van mreže nemanja85

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
bulkin' up
« poslato: Jul 25, 2008, 11:50:51 posle podne »
180/74 23g, hteo bih do 78 u sledecih par meseci... promenio sam ishranu, 2 meseca imam 6 obroka dnevno ali napredka u kilazi ni na vidiku... ne dizem tegove niti koristim supse, treniram redovno i hteo bih da me neko iskusniji posavetuje, postavi ili predlozi obroke (bez onoga toliko i toliko uh/masti po kgu). mislim da bih se osecao bolje sa tom kilazom(kazu da sam mrsav) + bih dobio na sisi i bicepsu... bio bih zahvalan ako bi neko imao volju da napise koje se namirnice jedu pre odnosno posle podne i uvece (bez onoga hrane bogate uh/mastima/belancevinama itd. vec konkretno) ako trebaju slike okacicu. hvala unapred svima.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: bulkin' up
« Odgovor #1 poslato: Jul 26, 2008, 03:33:29 pre podne »
evo mozda ti malo pomogne ova slikica... neznam sta konkretno hoces malo si mi nejasan...


Van mreže nemanja85

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: bulkin' up
« Odgovor #2 poslato: Jul 26, 2008, 04:47:22 pre podne »
odlicno, bas sam na to mislio. imas mozda jos koju slicnu slicicu?

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: bulkin' up
« Odgovor #3 poslato: Jul 26, 2008, 05:35:14 posle podne »
Cek kako mislish ne dizes tegove, a sta trenirash?

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: bulkin' up
« Odgovor #4 poslato: Jul 26, 2008, 06:24:52 posle podne »
Cek kako mislish ne dizes tegove, a sta trenirash?

mozda ih gura.. :D ;)

Van mreže nemanja85

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: bulkin' up
« Odgovor #5 poslato: Jul 26, 2008, 10:12:48 posle podne »
evo slika, da ne bude da bez truda hocu sisu...
inace bavim se parkurom i imam intenzivne treninge 4-5puta nedeljno, treninzi traju 2-5h i stvarno mi treba pomoc u vezi ishrane...
ako treba nesto pitajte (promenio sam posao i nije mi bas zavidna ishrana, dok se ne naviknem na posao), voleo bih da vise vas postuje da mogu i ja nesto da pitam...



Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: bulkin' up
« Odgovor #6 poslato: Jul 27, 2008, 01:30:28 posle podne »
Druze,iscitaj malo forum! Imas gomilu razlicitih nacina ishrane,vidi sta ti odgovara,onda u Nutrition data izaberi neki sajt i nadji vrednosti namirnica i onda sastavi neki jelovnik. Kada to uradis mi cemo ti dati odredjene sugestije,ako bude potrebno. Jesi stvarno mislio da ti neko sastavlja ishranu po principu: Ujutru 5 belanaca,100gr ovsenih itd? Kako mislis da nabacis "sisu",a da ne dizes tegove?

Van mreže nemanja85

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: bulkin' up
« Odgovor #7 poslato: Jul 27, 2008, 03:34:26 posle podne »
uvek vise volim da treniram nego da listam forum, plus ne znam sta da trazim... znam da ima gomila razlicitih nacina ishrane, ali kako ja da znam sta je zdravo i sta treba jesti pre/posle podne odnosno uvece? ja sam totalni pocetnik sto se tice ishrane, to citanje i listanje po forumu je isto sto i trazenje igle u plastu sena. ne, nisam mislio da mi neko sastavlja ishranu, vec da kaze pre podne bi trebao da jedes te i te namirnice, posle podne te i te i uvece te i te... nisam mislio nesto puno vecu "sisu", ali malo. i zasto mislis da mi trebaju tegovi? inace moja ishrana je izgledala ovako:

dorucak- 5jaja,200gr tune, (jogurt, krastavac, paradajz nesto od toga)
uzina- banane/jagode/jabuke/breskve/plazma
rucak- 400gr belog mesa (neki put i crveno), oko 250gr krompira ili pirinac, neka salata
uzina- plazma sa mlekom
vecera - tuna,spagete,sir i neka salata
+ je tu bio mini obrok posle treninga

mozda nesto ne valja, ali opet ja nemam blage veze i ovo sam jeo zato sto sam mislio da tako treba...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: bulkin' up
« Odgovor #8 poslato: Jul 27, 2008, 05:43:52 posle podne »
Da bi nesto naucio moras da citas,ako to neces imas ovde ljude kojima mozes da platis da odrade sa tobom jedan ili vise meseci,onda samo radis sta ti oni kazu. Ono sto ja vidim,mozda nesto i propustim posto pisem sa moba,da imas jedan veoma veliki obrok 400gr piletine i velika je razlika u 250gr krompira i 250gr princa,dalje spagete uvece NE... Tu plazmu,ako bas moras,gledaj da pojedes sto ranije i uopste gledaj da UH jedes ranije,a da kako dan odmice unosis vise proteina. Sta si mislio za tu sisu da radis?