Septembar 20, 2024, 10:20:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Crea-Alkatech  (Pročitano 3642 puta)

G_M_K

  • Gost
Crea-Alkatech
« poslato: Septembar 27, 2006, 11:51:50 posle podne »
Da li je neko koristio ,ako jeste nek napise sta misli o ovom suplementu i da li moze da se kombinuje sa  monohydratom?
http://www.xsport.co.yu/categories.php?id=18&p=413

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #1 poslato: Septembar 28, 2006, 07:14:05 pre podne »
najprije je napisano ovo.....

"Crea-Alkatech ne uzrokuje zadržavanje vode kao obični kreatini. "

pa ovo...

,5g crea-alcaline (puferizovan kreatin monohidrat

STA RECI??>..

CIST MARKETNIG..SAMO CITAJ IZMEDJU REDOVA I SVE CE DA TI BUDE JASNO


G_M_K

  • Gost
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #2 poslato: Septembar 28, 2006, 08:13:54 pre podne »
znam da s*ru ali radi li to nesto?

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #3 poslato: Septembar 28, 2006, 11:13:11 posle podne »

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

G_M_K

  • Gost
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #4 poslato: Septembar 28, 2006, 11:35:01 posle podne »
Nisam video a i nije ista firma.
Nego bi li mi neko kazao da li to cudo moze da se kombinuje sa monohydratom radi boljih rezultata

Van mreže e_xxl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #5 poslato: Septembar 29, 2006, 04:01:29 posle podne »
Nisam video a i nije ista firma.
Nego bi li mi neko kazao da li to cudo moze da se kombinuje sa monohydratom radi boljih rezultata

citaj sta ti je pedja odogovrio to ti je isto kao monohidrat samo pod drugim nazivom nema sta kombinovat :) marketing tricks ;) :d ili sto bi neki rekli isto sranje drugo pakovanje :d
pain is the name of the game

Van mreže HUNTER

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #6 poslato: Avgust 11, 2008, 02:01:58 posle podne »
Naravno da nije isto sto i obican monohidrat. To sto je puferizovan omogucava mu da prezivi unistavanje u digestivnom traktu, u tome je ogromna razlika. Onaj monohidrat sto uzmete se uglavnom razgradi u zelucu i crevima i u krv vam udje isto 1-1,5 grama, kao da ste popili par kapsula puferizovanog.

Van mreže X SPORT

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #7 poslato: Avgust 14, 2008, 07:11:38 pre podne »
Svim tim novijim oblicima kreatina i jeste osnova kreatin monohidrat ali im je menjan sastav u cilju dobijanja stabilnijeg i bolje iskoristljivog kreatina, uzimaju se manje doze, nije potreban transporter, nema suvišne retencije vode...

Van mreže X SPORT

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #8 poslato: Avgust 15, 2008, 07:51:10 pre podne »
Ok, ima dosta ljudi koji vole da su veliki pa makar to bila i voda....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #9 poslato: Avgust 15, 2008, 09:46:51 pre podne »
Naravno da nije isto sto i obican monohidrat. To sto je puferizovan omogucava mu da prezivi unistavanje u digestivnom traktu, u tome je ogromna razlika. Onaj monohidrat sto uzmete se uglavnom razgradi u zelucu i crevima i u krv vam udje isto 1-1,5 grama, kao da ste popili par kapsula puferizovanog.
..

naravno da je isto kao obican monohidrat..
a to sto ti verujes u marketing neke mnogo jake firme to je vec druga prica tj drugi par opanka....

cuj puferizovan...
postavljm pitanje..dali necija ineltigenijca ovisi od toga dali mu je mozak 200 ili 400gr??...

reci koje su upotrebljavali velike firme..NANO.MICRO,PICO pa evo sada i ti nasedas na pufer..je obican marketing...
ti ukoliko uzimas transimtere meni ije jasno kako mozes samo da pomislis da ce kreatin da se razgradi u crevima i zleducu..a uzimati sam kreatin je glupost bilo da je u kom obliku...
ja stvarno zalim sto si ti krenuo od kraja knjige(slikovito receno)pa si propustio osnovne i elemntarne korake o dodacima ishrani ili konkretno nacinu i principu delovanja samo creatina tako da reci da uzimas kreatin i ne povlacis vodu je SMESNO jer je kreatin kao supstanca VOLUMIZATOR CELIJA a da bi nesto vulomizrao u ovom slucaju celiju,tj misicnu celiju potrebnja je voda a ne pesak...
e sada ja bi voleo da ti meni bojasnis kako nesto mosez da volumizrias pomocu vode,a da to nema vodieni izlged....

i jos nesto..rec vodei izlged je veoma diskutabilan...jer kada vidis nekog debila na 2 grama testostreona i koji kaze da krositi kreatin pa onda taj izlged se povezuje sa upotrebom kreatina je idiotski...to ne radi tako...

pametna upotreba kreatina je nesto sto moze da uradi nezamisliv posao i da nema onih prica..kada prestanes da ga pijes ti se izidvas tj ispias vodu....
to nema veze sa nicim a pogtovo jer ces ti sada da kazes da puferizovan kreatin ne nalvaci vodu i da se bolje digestuje te da od njega ne mozes da se izduvas...

a ja cu ti reci da se sada vratis na pocetak onoga sto sam pisao i da vidis,a ako ne vidis da krenes sa ucenjem od pcoetka sistema i principa delovanja bilo koje vrste CREATINA......

i na kraju...to sto neke frime imaju marketniski trik pa nazovu nesto drugim imenom i opisu prozivod recimo tako kako ti kazes..da se brzo apsorubuje itd...to jeste tako...ali NE ZOBG TOGA STO JE MICRO CRAETIN BOLJI OD NANO ILI PUFER CRATINA KAKO TI KAZES..vec zato sto su shvaitli ulogu tranismetra priikom upotrebe creatina pa ti sluze gotvo prozivod a da to ni sam neznas.....

dakle..nije da nisi rekao tacan podatak.....da se neki od creatina brze apsrobujeu...alo to nije zbog toga sto je taj neki svmerski creatin drugaciji...vec iz razloga sto dobijas vec nesto servirano....

Spartak

  • Gost
Odg: Crea-Alkatech
« Odgovor #10 poslato: Avgust 15, 2008, 02:52:33 posle podne »
E ako posle ovog Pedjinog posta ima nesto nejasno onda stvarno....