Septembar 27, 2024, 11:19:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: EP u vaterpolu  (Pročitano 10522 puta)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #15 poslato: Jul 14, 2008, 12:28:39 pre podne »
Bravo momci, drugi ste u Evropi. Malo li je? Ovo je bila samo uvertira za Peking, gde idemo po zlato  ;) ;D

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #16 poslato: Jul 14, 2008, 03:44:10 posle podne »
Čestitke Crnogorcima ali ovo je čisto otimanje zlata Srbiji, poraz mogu da prihvatim ali ovakav nikada, trenirao sam vaterpolo i nisam mogao da verujem šta gledam, onakvo suđenje ne daj Bože ni najgorem neprijatelju, sad zamislite kako je bilo nama koji smo navijali za Srbiju.
SRAMOTA

Čisto da se ogradim od hejta koji će uslediti od ljudi koji će shvatiti moj post kao mržnju prema Crnogorcima, KOJE NEMA.Već se moj posto odnosi na nepravedno suđenje i gubljenje titule na jadan način.Ne uzimajte moj post za zlo.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #17 poslato: Jul 14, 2008, 03:55:46 posle podne »
Evo ja sam nepristrasan i mislim da nije bilo kradje sto se sudjenja tice...jbg Zlokovica jednostavno niko nije mogao da zadrzi na centru,a odatle i veliki broj iskljucenja za Srbiju...Jedino na kraju moze da bude zanimljivo sto je Ciric dobio dva iskljucenja za redom,ali ni to ne bi napravilo neku promjenu jer Crna Gora ni tada sa igracem vise nije dala gol...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #18 poslato: Jul 14, 2008, 05:21:26 posle podne »
Svaka cast Crnogorcima ...
Mogla je Srbija da pobedi , imala je nekoliko sigurnih zicera na kraju, malo su sudije odmogle,  ali nema veze ... Drugi put ce biti bolje..

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #19 poslato: Jul 14, 2008, 06:29:54 posle podne »
svakako sve cestitke!!! misli da se biti vatreno na OI...  crna gora, srbija, madjarska, hrvatska.... :o ;D ;D

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #20 poslato: Jul 14, 2008, 07:12:03 posle podne »
Poraz boli, ali sportski je cestitati pobednicima...Svaka cast i jednima i drugima.

Van mreže dymatize

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #21 poslato: Jul 14, 2008, 08:07:13 posle podne »
ovo se desilo jednom i nikad vise, ipak je srbija najbolja.
sida sida e pa sta je ako je sida nije rak

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #22 poslato: Jul 14, 2008, 08:15:29 posle podne »
Problem Srbije,Madjarske,pa i Hrvatske su godine vecine igraca,dok Crna Gora nema nikog preko 28-28 godina...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #23 poslato: Jul 14, 2008, 09:34:42 posle podne »
Sve cestitke na osvojenoj tituli Crnogorskoj ekipi,i naravno cestitke nasoj ekipi koja drzi kontinuitet dobrih rezultata.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #24 poslato: Jul 14, 2008, 11:55:27 posle podne »
Problem Srbije,Madjarske,pa i Hrvatske su godine vecine igraca,dok Crna Gora nema nikog preko 28-28 godina...

A Veljko Uskokovic hehehehe

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #25 poslato: Jul 15, 2008, 12:02:08 pre podne »
Problem Srbije,Madjarske,pa i Hrvatske su godine vecine igraca,dok Crna Gora nema nikog preko 28-28 godina...

A Veljko Uskokovic hehehehe

Deka Veljka je u finalu zamijenio Danilovic,a starac je osvojio jos jedno zlato i srecan i zadovoljan ce da zavrsi karijeru,svaka mu cast :)...al sto jes' jes' Uskok malo kvari prosjek,na 25.3 godine dodaje jos nekoliko :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Spartak

  • Gost
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #26 poslato: Jul 15, 2008, 10:57:44 pre podne »
u potpunosti se slazem sa Saletom....

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #27 poslato: Jul 15, 2008, 12:59:38 posle podne »
Hrvatsla ima dosta mladih igrača koji jedva čekaju da ovi neki stariji prestanu igrati da bi mogli uskočiti. Možda još niste čuli za njega ali Petar Muslim nema još ni 20 godina a lani je bio proglašen za najboljeg mladog centra svijeta na juniorskom prvenstvu i tek je u širem krugu reprezentacije Hrvatske. Nije nastupio na Europskom prvenstvu. To je samo jedan od primjera.

Čestitam Crnogorcima zaslužili su titulu jer tko pobjedi i Hrvatsku i Mađarsku i na kraju Srbiju sigurno je bio najbolji na turniru. E sad je druga priča što su oni na ovom natjecanju najvjerovatnije postigli maksimum svoje forme i teško da će je moć održati na tom nivou za Olimpijske igre dok drugim ekipama je Europsko prvenstvu ipak bio  pripremni put prema Pekingu i tamo očekuju vrhunac svoje forme.
« Poslednja izmena: Jul 15, 2008, 01:01:35 posle podne Dalibor »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #28 poslato: Jul 15, 2008, 06:32:23 posle podne »
This thread is worthless without pics!

 8) 8) 8)

Crna Gora - Hrvatska
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: EP u vaterpolu
« Odgovor #29 poslato: Jul 15, 2008, 06:44:06 posle podne »
Crna Gora - Srbija
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me