Septembar 23, 2024, 12:27:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: I Jeff Monson zeli Kimba!  (Pročitano 3561 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
I Jeff Monson zeli Kimba!
« poslato: Jun 30, 2008, 02:31:11 posle podne »
Jeff "The Snowman" Monson je vrlo solidan MMA borac sa rekordom od 24 pobjede i 8 poraza. Cini se da mnogima smeta expresna popularnost koju je Kimbo u svojoj kratkoj karijeri stekao, pa je i The Snowman jos jedan u nizu koji zeli njegov skalp...

Ali evo sta u stvari kaze sam Monson...

http://www.youtube.com/watch?v=wLNE3RgSJF4
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #1 poslato: Jun 30, 2008, 02:43:56 posle podne »
 8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #2 poslato: Jul 01, 2008, 05:27:59 posle podne »
...bila bi zanimljiva borba

Spartak

  • Gost
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #3 poslato: Jul 01, 2008, 07:06:19 posle podne »
ima Kimbo da mu pokaze propeler zviz

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #4 poslato: Jul 01, 2008, 07:30:45 posle podne »
Monson je vrlo ozbiljan borac. i bio bi veliki zalogaj za Kimba.

On je gubio, ali od vrlo dobrih boraca, a i njima sigurno nije bilo lako protiv The Snowmana!

U svakom slucaju meni je jos zanimljiviji fenomen Kimbo, tj koliko ljudi pricaju o njemu, koliko boraca zeli njegov skalp, zaista je covjek generisao nevjerovatno interesovanje publike.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #5 poslato: Jul 01, 2008, 07:46:34 posle podne »
Monson je vrlo ozbiljan borac. i bio bi veliki zalogaj za Kimba.

On je gubio, ali od vrlo dobrih boraca, a i njima sigurno nije bilo lako protiv The Snowmana!

U svakom slucaju meni je jos zanimljiviji fenomen Kimbo, tj koliko ljudi pricaju o njemu, koliko boraca zeli njegov skalp, zaista je covjek generisao nevjerovatno interesovanje publike.
to je ono sto zelim reci ;bravi:...koliko mi je poznato snjezni je zelio borbu i s fedorom!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #6 poslato: Jul 01, 2008, 08:04:34 posle podne »
Tako je, u posljednjem trenutko je Monson "otpao", a umjesto njega uskocio Matt Lindland koji je trajao malo manje od 3 minuta.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #7 poslato: Jul 03, 2008, 01:57:28 pre podne »
Mislim da je normalno da se svi guraju uz ogroman kolac Kimbove slave. Tacno je da je kimbo jedan od najpopularinijih ali vise kao marketinski projekt nego kao dobar borac. On naravno napreduje.

Nema nista lose u tome da se izazove Kimbo. Motiv je naravno finansijski. Biti na kartu sa kimbom je automatski 50 000 zelenih u plusu. To nije lose
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #8 poslato: Jul 03, 2008, 02:25:10 pre podne »
A ne mogu da vjerujem da ova prica o kimbu jos traje.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #9 poslato: Jul 03, 2008, 03:38:44 posle podne »
A ne mogu da vjerujem da ova prica o kimbu jos traje.
zasto ne vjerujes?

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #10 poslato: Jul 03, 2008, 03:55:03 posle podne »
A ne mogu da vjerujem da ova prica o kimbu jos traje.
zasto ne vjerujes?

Zato sto je kimbo tek osrednji borac i cijela stvar se napuhuje na domacim forumima samo zato sto je Milan ukljucen u cijelu stvar.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #11 poslato: Jul 03, 2008, 04:44:30 posle podne »
A ne mogu da vjerujem da ova prica o kimbu jos traje.
zasto ne vjerujes?


Zato sto je kimbo tek osrednji borac i cijela stvar se napuhuje na domacim forumima samo zato sto je Milan ukljucen u cijelu stvar.
to je tvoje misljenje nitko nije rekao da je kimbo top ten...ali tko zna ni gonzaga nije bio...ni keith jardine...ali daleko od toga je los i da nije zavrijedio pohvalu i respect...mozda mu ni borci nisu bili top ten ali su mu borbe bile i vise nego uzbudljive...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #12 poslato: Jul 03, 2008, 06:25:16 posle podne »
Zato sto je kimbo tek osrednji borac i cijela stvar se napuhuje na domacim forumima samo zato sto je Milan ukljucen u cijelu stvar.

Sigurno da i po americkim MMA forumima, web portalima sirom svijeta se toliko govori o Kimbu jer je Milan i tamo uticajan...

100% je Bas Rutten upregao svoju energiju u ovoga covjeka opet zbog Milana Jovanovica...

Ma garantujem da je Milan urgirao i kod Jefa Monsona da napravi ovaj video clip... etc etc...

I btw... posto ti je Kimbo toliko neinteresantan i toliko ne zavrijedjuje tvoju paznju nevjerovatno mi je da trosis svoju energiju u komentarisanje informacija vezanih za njega.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #13 poslato: Jul 03, 2008, 06:39:47 posle podne »
Zato sto je kimbo tek osrednji borac i cijela stvar se napuhuje na domacim forumima samo zato sto je Milan ukljucen u cijelu stvar.

Sigurno da i po americkim MMA forumima, web portalima sirom svijeta se toliko govori o Kimbu jer je Milan i tamo uticajan...

100% je Bas Rutten upregao svoju energiju u ovoga covjeka opet zbog Milana Jovanovica...

Ma garantujem da je Milan urgirao i kod Jefa Monsona da napravi ovaj video clip... etc etc...

I btw... posto ti je Kimbo toliko neinteresantan i toliko ne zavrijedjuje tvoju paznju nevjerovatno mi je da trosis svoju energiju u komentarisanje informacija vezanih za njega.

Ma i ja bih volio da mogu nekako blokirati sve teme vezane za kimba,da mi ne stoje kao neprocitane,vjeruj da ih nikad ne bih otvorio.Ali eto znatizelja me nekad pobjedi i otvorim da vidim je li kimbo ikad pobjedio nekog iole znacajnijeg borca koji nije na zalasku karijere itd.Ali svaki put se razocaram.Necu vise definitivno otvarati ovu temu.

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: I Jeff Monson zeli Kimba!
« Odgovor #14 poslato: Jul 03, 2008, 08:15:02 posle podne »
Kimbo moze da pobedi svakog ko ima isto onoliko borbi koliko i on. Dakle svako sa 4 - 5 profesionalna fajta ne moze da bude samouveren 100% protiv Kimba.

Niti Kimbo a pogotovo ja nismo uticali da ljudi vole da ga gledaju. Te se stvari jednostavno dese.

Garantujem da mec Fedor - CroCop ili Silvia bi imali manje gledaoca nego mec ti i Kimbo. Cak i da se bije sa kengurom bila bi puna svaka sala u Americi.

Niko ozbiljan nije reko da je Kimbo u top 10, ali to ne znaci da nije interesantan za gledanje. Biti dobar borac i biti trazen borac su razliciti pojmovi. Ali on iz dana u dan smanjuje razliku izmedju njega i vrha. Ima jos puno da radi ali on trenira kao da nema sutra.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde