Septembar 19, 2024, 11:44:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Tribulus Terrestris  (Pročitano 138623 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #105 poslato: Oktobar 28, 2006, 10:28:11 posle podne »
hmm a zar nije bolje te pare dat za proviron??
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #106 poslato: Novembar 12, 2006, 12:55:28 posle podne »
nisam procitao sve postove ali da dodam iz iskustva mog,mojih prijatelja tribulus je nevidjeno bacanje para.jedini koji je nesto radio bio je pravi bugarski tribestan,a ono ultimat,twinlab i ostali satro kao prava supstanca,ma idi,znaci daj pare za nesto pametnije.zma je definitivno dobar.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #107 poslato: Novembar 12, 2006, 12:58:11 posle podne »
Long live ZMA : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #108 poslato: Novembar 12, 2006, 02:10:20 posle podne »
Tribulus nisam nikada koristio ali mi je tribestan dosta pomogao...

Sa ZMA nisam bio bas zadovoljan ali mozda sam nesto pogresno radio... :(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #109 poslato: Novembar 13, 2006, 09:14:17 pre podne »
nisam procitao sve postove ali da dodam iz iskustva mog,mojih prijatelja tribulus je nevidjeno bacanje para.jedini koji je nesto radio bio je pravi bugarski tribestan,a ono ultimat,twinlab i ostali satro kao prava supstanca,ma idi,znaci daj pare za nesto pametnije.zma je definitivno dobar.
..lupas budalstine...nikada nisi verovatno probao da koristis tribulus kako treba ili od prave firme..

i nemoj d adonosis zakljucke jer kao sto i sam rece nisi procitao sve od pocetka..mozda bi bilo dobro pre nego sto odgovris na bilo sta da procitas......

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #110 poslato: Novembar 13, 2006, 11:31:09 pre podne »
moje iskustvo sa tribulusom je ...ma veoma sa zadovoljan
al se nekad dobro jelo

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #111 poslato: Novembar 13, 2006, 01:19:54 posle podne »
pedja brate neverovatan si.znas kako,najiskrenije mislim da si extra bilder,ali covece vredjas bre.ako neko ne kaze nesto u skladu sa tvojim misljenjem on je budala.epa vidis budale lupetaju budalastine,epa brate ja ne spadam u tu kategoriju.znaci ako sam ja rekao nesto sto se tebi nije svidelo reci mi to licno,ja sam to isto rekao jos nekom ovde i decko je to korektno prihvatio.ja u ovome nisam od juce pa da mi neko prica da sam neznalica.popio sam tonu prirodnih preparata i znam sta radi a sta ne.moje iskustvo i mojih drugara je da sem pravog tribestana tribulusi ne rade ali nuisam iskljuciv ovo je moje iskustvo.bili su to preparati extra firmi i koristio sam ih i u extra dozama ali sta vise reci.klincima radi placebo,meni ne. :x :x :xjebiga brate,iznervira me kad ljudi koje znam i cenim tako nesto kazu,znas dodjes ovde i onda kao nerviranje,ma fuck this.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #112 poslato: Novembar 13, 2006, 05:30:19 posle podne »
pedja brate neverovatan si.znas kako,najiskrenije mislim da si extra bilder,ali covece vredjas bre.ako neko ne kaze nesto u skladu sa tvojim misljenjem on je budala.epa vidis budale lupetaju budalastine,epa brate ja ne spadam u tu kategoriju.znaci ako sam ja rekao nesto sto se tebi nije svidelo reci mi to licno,ja sam to isto rekao jos nekom ovde i decko je to korektno prihvatio.ja u ovome nisam od juce pa da mi neko prica da sam neznalica.popio sam tonu prirodnih preparata i znam sta radi a sta ne.moje iskustvo i mojih drugara je da sem pravog tribestana tribulusi ne rade ali nuisam iskljuciv ovo je moje iskustvo.bili su to preparati extra firmi i koristio sam ih i u extra dozama ali sta vise reci.klincima radi placebo,meni ne. :x :x :xjebiga brate,iznervira me kad ljudi koje znam i cenim tako nesto kazu,znas dodjes ovde i onda kao nerviranje,ma fuck this.
...............

vidi ovako....ja znam da sam neverovatan..ti nemoras da me podsecas za to..tvoje misljenje o meni znam..

dalje....vec sam zilion puta obajsnio da  ja ovde kazem ono sto sam PROBAO NA SEBI  ..

dakle...PROBAO NA SEBI...

kljucna rec...

ako ja kazem da je 750 mg sustanona ili enathata m,eni radilo..sto moze da se vidi...voleo ti to ili ne..svidelo se to tebi ili ne...ja izlgedam tako kako izlgedam i zadvoljan sam sa tim..

ali da ne odlazim van teme..ako ja akzem da je to ok...JEL SAM TO PROBAO NA SEBIA..OND ANE VIDIM RAZLOG ZASTO BI TI ILI BILO KO DRGUI KO PRICA NESTO SASVIM DESETO OBJANSJVAO DA TO NE VALJA I DA TREBA UZETI VISE ILI MANJE...NIJE BITNIO....

Opet ponavljam..ja inosim svoje misljenje i ne vredjam..isto ako sto si ti izneo svoje...da trbulus ne valja..

ja ti kazem da lupas budlastine a na da si budala..

jednsotavno..

ja te sponiozorisem sa trbulusom..koji bajdvej ja pijem...i u dozma koje ja pijem...

i ako ne budes imao rezulatate....ja ti dam 1000 eu...

ako budes....ti meni...1000 eu......

prosto kao pasulj...
i nemoj da pricas o klincima i placebo efektima jel ja ne spadam u tu grupu....

d ane duzim dalje i dublje u tematiku.....mislim da bi ti bilo pametnije da ovde stanes i nastavis sa velicanjem nekih drugioh stvari...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #113 poslato: Novembar 13, 2006, 10:27:27 posle podne »
ti opet po svom,ja tebi kazem nisam iskljuciv tebi radi meni ne.ti si genetski obdaren ja ne.brat moj kazem ti nisam od juce u ovome i to sto imam losije rezultate od tebe je stvar genetike a ne znanja,ovim nisam rekao da ga ti nemas vec da ga ja posedujem.za razliku od tebe ja postujem ono sto si postigao ti si brate drugaciji.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #114 poslato: Novembar 14, 2006, 09:26:56 pre podne »
jbg....nikad kraja..

opet ponavljam..da si procitao od pocetka video bi da sam ja rekao da je trbulus najvece sranje ako OD NJEGA OCEKUJES DA DOBIJES MASU...

ALO COVECE......CITAJ OD POCETKA PA CE TI BITI JASNO ZASTO MOJA OVAKVA REAKCIJA..

ti si uzimao trbulus u cilju povecavanja misicne mase kao i mnogi drugi klinci...i naravno da ti ne radi na taj nacin....to je logicno..PISE DA JE ZA TO..ALI TO JE LAZ...TU SE SLAZEM...

ali proditaj sta sam dalje rekao kada i zasto ga ja uzimaim i koristim pa ce ti mnoge stvari biti jasnije..

over and out

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #115 poslato: Novembar 14, 2006, 01:33:26 posle podne »
Malo sam stariji od obojice ....... poslacu vas u cosak da klecite na ljuskama od oraha!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #116 poslato: Novembar 14, 2006, 01:48:05 posle podne »
Malo sam stariji od obojice ....... poslacu vas u cosak da klecite na ljuskama od oraha!!!
..pa i nisi bas malo stariji....MNOGO SI STARIJI....hahhahahhahhah :twisted: :twisted: :mrgreen:

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #117 poslato: Novembar 14, 2006, 01:52:50 posle podne »
Malo sam stariji od obojice ....... poslacu vas u cosak da klecite na ljuskama od oraha!!!
nisam znao za tu varijaciju,
fazon je valjda da kleče na kukuruzu :D
ta je bolnija :twisted:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #118 poslato: Novembar 14, 2006, 03:02:47 posle podne »
Ajd zamisli ljuske od oraha !
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #119 poslato: Novembar 14, 2006, 03:13:29 posle podne »
evo ja imam 35-ticu,pedjo je tu negde,cika velik ,a,ti.......evo da nebismo klecali ja cu procitati svih 8 strana.ali predpostavljam.ma rekao sam ja,pazi verovatno bismo se skapirali ono ziva rec ovo je vec nesto drugo,jebo nas tribulus oko cega raspravljamo al smo creazi,no dobro aj da procitam.