Septembar 19, 2024, 07:10:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Suplementi za pocetnike?!  (Pročitano 32129 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #60 poslato: Jun 26, 2008, 08:15:01 posle podne »
Radi se o "smeši": u 2 - 3 dl mleka se stave proteini, 2 sirova jaja, 2 banane i to se u blenderu smucka. To dva, tri puta na dan, plus teretana i kaže razbacaš se samo tako." E sad,sta vi mislite o ovome??Posto bi hteo da se ugojim sa 73 na 90kg za mesec-dva??

Ta "smeša" ne valja boba, pogotovo ova ziva jaja na ove vrucine, ako hoces da nabacis pravog mesa ne sebe treba da jedes pravog mesa... Pa umjesto tih 2-3 obroka sa tom "smešom" ubaci nekoliko extra obroka sa teletinom i pirincem ili krompirom, na primjer.

17 kilograma za mjesec - dva je nemoguca misija ukoliko zelis da izgledas ista bolje sa tih 90 od toga kako sada izgledas sa 73...

Koliko se kilograma misica moze izgraditi je lijepo u ovom dolje clanku objasnjeno i tako realno stoje stvari... I da nikakva tajna pilulica ili "smeša" ti ih nece izgraditi ako ne upres u pravu hranu, pravi trening i kvalitetan odmor, ma sta ti drugari po teretani pricali, nego evo kreni od ovog dolje clanka, pa uzmi i jos procitaj ponesto iz istog podforuma kada budes imao volje i vremena, to je mnogo bolja varijanta nego li da slusas neznalice oko sebe...

Pozdrav

Koliko mišića zaista možemo izgraditi?
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže KoridaNS

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #61 poslato: Jun 29, 2008, 05:12:27 posle podne »
razbacas se samo tako ::) pa svi bi onda bili vec razbacani
e zaboravio si polen,propolis i plazmu keks i malo cimeta :D

Brate nisam ja smislio ovu smesu,vec sam je skinuo sa nekog BB sajta..

Radi se o "smeši": u 2 - 3 dl mleka se stave proteini, 2 sirova jaja, 2 banane i to se u blenderu smucka. To dva, tri puta na dan, plus teretana i kaže razbacaš se samo tako." E sad,sta vi mislite o ovome??Posto bi hteo da se ugojim sa 73 na 90kg za mesec-dva??

Ta "smeša" ne valja boba, pogotovo ova ziva jaja na ove vrucine, ako hoces da nabacis pravog mesa ne sebe treba da jedes pravog mesa... Pa umjesto tih 2-3 obroka sa tom "smešom" ubaci nekoliko extra obroka sa teletinom i pirincem ili krompirom, na primjer.

17 kilograma za mjesec - dva je nemoguca misija ukoliko zelis da izgledas ista bolje sa tih 90 od toga kako sada izgledas sa 73...

Koliko se kilograma misica moze izgraditi je lijepo u ovom dolje clanku objasnjeno i tako realno stoje stvari... I da nikakva tajna pilulica ili "smeša" ti ih nece izgraditi ako ne upres u pravu hranu, pravi trening i kvalitetan odmor, ma sta ti drugari po teretani pricali, nego evo kreni od ovog dolje clanka, pa uzmi i jos procitaj ponesto iz istog podforuma kada budes imao volje i vremena, to je mnogo bolja varijanta nego li da slusas neznalice oko sebe...

Pozdrav

Koliko mišića zaista možemo izgraditi?


Vladar hvala na odgovorima,tako cu i uraditi..Krecem sa drasticnim promenama..Kao sto si rekao,prava hrana,pravi trening i da vidim kako ce ispasti..Naravno uz suplemente,tj i neki protein..I jos samo par pitanja,koji bi mi protein preporucio i sta da radim po pitanju brzog metabolizma,posto mi je takav??!!