Jul 03, 2024, 06:26:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: OVEREEM: Ubicu Filipovica!  (Pročitano 25822 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #61 poslato: Septembar 23, 2008, 12:42:13 posle podne »
AJMO MIRKO !!!!

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #62 poslato: Septembar 23, 2008, 02:08:08 posle podne »
jebiga........

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #63 poslato: Septembar 23, 2008, 03:00:42 posle podne »
VAZNO!! potpiso ugovor za NIKE

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #64 poslato: Septembar 23, 2008, 03:04:35 posle podne »

Spartak

  • Gost
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #65 poslato: Septembar 23, 2008, 03:45:12 posle podne »
Alistair "the nut cranker" Overeem.
Mozda i bolje sto se borba zavrsila no contest

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #66 poslato: Septembar 23, 2008, 06:06:58 posle podne »
Filipović: Siguran sam da bih i ja dočekao svoju priliku


MEČ IZMEĐU Mirka Filipovića i Alistaira Overeema poništen je nakon što naš borac nije mogao nastaviti zbog udaraca koje je dobio u genitalije. Overeem je tri puta Filipovića udario "ispod pojasa" nakon čega Cro Cop nije mogao nastaviti borbu, a suci su odlučili da se borba poništava.

"Alistair je imao prednost, bježao je s distance i tražio klinč. No, borba je trajala 15 minuta i vjerujem da bih i ja dočekao svoju priliku", rekao je Filipović.

Mirko je htio nastaviti borbu, no liječnici su iz preventivnih razloga preporučili da to ne učini.

"Ljutit sam što je ispalo ovako. Činilo se da je on dominantan, ali ja niti jednog trenutka nisam bio grogiran i čekao sam svoju priliku. Jako sam se dobro spremio jer sam znao da bi meč mogao dugo potrajati. Vjerovao sam da ga mogu srušiti na kraju", izjavio je Cro Cop.

Overeem je tvrdio da nije namjerno udarao Filipovića u genitalije nakon čega je desni testis Cro Copa završio u tjelesnom kanalu. No, liječnici su intervenirali i neće biti posljedica za Mirka.

Novi dvoboj ovih suparnika bi mogao biti 31. 12.



index.hr

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #67 poslato: Septembar 23, 2008, 06:15:27 posle podne »
Alistair "the nut cranker" Overeem.
Mozda i bolje sto se borba zavrsila no contest
naravno da je bolje mirko s onakvom taktikom nije imao sto traziti,mislim da je najvise pogrijesio sto nije krenuo u otvorenu izmjenu rucnih udaraca te sto se poceo kretati unatrag dajuci overeemu blagu dominaciju te prostora za napad..i onaj pokusaj high kicka malo preambiciozno...jednostavno nije imao game plan...valjda ce sljedeci put biti bolje :/

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #68 poslato: Septembar 23, 2008, 06:39:28 posle podne »

Van mreže reninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #69 poslato: Septembar 23, 2008, 10:02:01 posle podne »
pozdrav svima,  ne pišem neko svoje mišljenje našao sam dobar opis Mirkove borbe,
nadam se da se autor teksta ne ljuti jer je skinuto sa www.mma-id.com,

(NE)OČEKIVANI DEBAKL MIRKA FILIPOVIĆA
            Svi smo se nadali pobjedi Mirka, iako s velikom dozom opreza, obzirom na razvoj situacije u zadnje vrijeme (mislim na Gonzagu i Konga).  Ponovo je Mirko i njegov tim odlučio da forsira pogrešne stvari, i hvala bogu pa mu je Alistair zadao nedozvoljeni udarac koljenom u genitalije pa je došlo do prekida i poništenja borbe. Da se to nije desilo Mirkov poraz bi bio neizbježan. Da me neko nebi pogrešno razumio, volim Mirka i iskreni sam ljubitelj njega kao borca i njegovih borbi. Mislim da je puno napravio za Hrvatsku, ali i za sebe kao osoba koja je krenula praktično od nule i postao neko i nešto ne samo u RH nego i u svijetu. Upravo zato mi je žao kad vidim da zbog pogrešne strategije i treninga gubi redom od boraca koji su niža klasa od njega. U borbi protiv Alistaira se ponovio oprobani scenario, odnosno recept koji bi ja nazvao counter-mirko recept. A to je dobro se pokrivaj, uleti u njega i baci ga na tlo a zatim razvali šakama i laktovima po glavi. Taj recept je primjenio Gonzaga, u manjoj mjeri Kongo a Alistairu je ostalo samo da prepiše domaću zadaću i ponovi već viđeno.
               Mirko uz dužno poštovanje prema Igoru Pokrajcu i ekipi, tebi treba stručnjak ne (samo) za BJJ nego za hrvanje, da ti pokaže tehnike rušenja, odnosno obranu od istih. Tebi treba klasični boks i COUNTER-WRESTLING.  Treba ti da nadboksaš protivnika i eventualno nokautiraš a ako ne da izboriš bolju poziciju prilikom pada, odnosno da  padneš na njega ili pored njega u poziciju u kojoj si dominantan ili neutralan. Jer očigledno je da se iz raznih „Mount“ pozicija neznaš izvući. Trebao si tražiti pomoć od Couture-a isl. I otići malo 2-3 tjedna u neki drugi trening kamp gdje bi imao priliku sparingovati sa različitim borcima Alistair-ovog profila.  Ovo je treći put da na istu foru padaš! Probudi se malo i zapitaj zašto je to tako! Oni treninzi na videu nisu ništa. Ja sam mislio da je to samo malo za medije, al ako stvarno onako radiš onda nije ni čudo da ti se ovo dešava! Ovo pišem zato što mi je stalo da iskoristiš priliku dok je imaš i vratiš se na put stare slave! A znam da to možeš! Samo ti treba pravi tim i prava strategija!

Mirko sretno! Znam da sve možeš samo ako hoćeš!

Spartak

  • Gost
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #70 poslato: Septembar 24, 2008, 12:25:34 pre podne »
Djelim misljenje!!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #71 poslato: Septembar 24, 2008, 04:20:59 posle podne »
Da zaokruzimo pricu evo par izjava nakon meca....

Filipovic:

- Overeem je iznimno snažan pa je izbjegavao borbu na distanci, već je tražio klinč iz kojeg me pokušavao baciti. Prvi put sam se pomalo i okliznuo, a drugi puta sam završio na podu jer mi je high-kick bio malo predugačak pa mi je uhvatio nogu.
Prigodom napada u parteru nisam bio uzdrman, bio sam sasvim priseban što možda rasječene arkade i krv ne sugeriraju. Do ozljede testisa došlo je i jer mi se pomaknuo štitnik u prethodnoj akciji. Vratit ću mu dvostruko kad se ponovo sretnemo, vjerujem da će to biti za Novu godinu. - izjavio je Mirko za www.sportal.hr.


Overeem:

- Dobio je dobrih batina, uništio sam ga. Prvi put sam ga udario koljenom, ali ne i drugi put. Cro Cop se naprosto više nije želio boriti, izjavio je Overeem, a prenosi britanski Fighters Only Magazine.
Overeem je dodao kako mu se bilo lako pripremati za ovu borbu jer je Cro Cop borac koji ima samo jedan stil, te ustvrdio kako bi bio više nego sretan bude li s Hrvatom ponovno u ringu.
- Mislim da me podcijenio, ali ako se želi ponovo boriti sa mnom, nema problema, jer želim ga dokrajčiti.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #72 poslato: Septembar 24, 2008, 05:24:36 posle podne »
mislim da je tek zaiskrilo... jedva cekam uzvrat...

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #73 poslato: Septembar 25, 2008, 08:19:56 pre podne »
mislim da je tek zaiskrilo... jedva cekam uzvrat...
odusevljen sam tvojim optimizmom vezanim za mirka ;) ;)
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Spartak

  • Gost
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #74 poslato: Septembar 25, 2008, 08:22:07 pre podne »
samo promjena sparing partnera u standupu i rvanju,druga taktika kao kad se borio protiv wanderleia i barnetta i ne moze mu niko nista!