Jul 04, 2024, 09:57:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC  (Pročitano 87130 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #165 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:17:32 posle podne »
slazem se,problem je sto imamo mi dobrih takmicara ali ne izlaze...samo u juniorima sam u KG ocekivao bar  duplo vise ali "dobrih" al ni Zec ni Nele ne izadjoshe...sto nije njihova krivica nego saveza...ne vidim cime savez uopste podstice takmicare da izadju? jedino neverovatno bogatim poklonima :D kad pogledam sta sam ja sve dobio to vece sto od degustacije Pedjinog wheya vise puta,do paketa pansporta itd itd...ja bolje prosao od nekih takmicara...zalosno
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #166 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:37:42 posle podne »
Mislim da se generalni sponzor "Ultimate Nutrition" pokazao vise nego korektno ..........

E sad problem ne izlazenja takmicara ne treba svaljivati samo na savez ....... mislim da se veca krivica moze baciti .... odakle da pocnem .... hmmm....   Tadic , Dinkic, Velja Ilic ........ i sva ostala banda  ....... ali politika nije dozvoljena na ovom forumu pa ublazimo to recima da smo bedna zemlja, siromasan narod ........   SVAKA CAST i ovim momcima i devojkama koji uspeju da se spreme i obraduju nas svojom formom i daju volju za treningom .........
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #167 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:43:57 posle podne »
sve to stoji naravno,riba smrdi od glave...ali mislim da ispadne na kraju da organizacija nije mogla da nabavi 1 valjan cd player...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #168 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:52:54 posle podne »
E za to nemam reci ..........   ta muzika je veciti problem ....... no tehnologija napreduje pa ce valjda jednom da neko skine muziku na f**** racunar koji  je spojen sa ozvucenjem pa levi klik na mp3, mp4 ili audio fajl  ......... nekom klincu koji zeli da postane DJ su mogli da daju 2000 dinara i ovaj bi kladim se kliknuo na pravu pesmu .....


Ali i da pohvalimo organizatore : svi kazu da je svetlo bilo super!!!!    Veoma bitna stvar , zaista ...... desavalo se da svetla budu kao da je takmicar u operacionoj sali pa ono sto treba da se vidi .,.... ne vidi se .
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2008, 10:59:36 posle podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #169 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:58:31 posle podne »
pa o tome ja pricam...kako da masa,tj ljudi shvate bodibilding u Srbiji ozbiljno kada se tako neozbiljno prilazi samom takmicenju od strane saveza...jos DRZAVNO...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #170 poslato: Oktobar 20, 2008, 11:31:23 posle podne »
Citat
Gledah par takmicenja iz one "druge" federacije .... sto lokalnih sto "kao" republickih .........    e tu je tek nevidjenih "sampiona" .... ima i vice sampiona a nisam siguran da mogu 10 sklekova da urade .......

Sprdnja najobicnija... I posle se ladno predstavljaju kad nekakvi prvaci drzave... pa jos kad gostuju kod onih budaletina na jutarnjem programu RTS-a -  sve sami osvajaci medalja na navodnim prvenstvima Evrope, i redovno "zaborave" da kazu da na zvanicnom Prvenstvu Srbije nisu mogli dalje od petog ili treceg mesta...
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2008, 11:33:44 posle podne MAXX »

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #171 poslato: Oktobar 20, 2008, 11:44:52 posle podne »
Citat
Gledah par takmicenja iz one "druge" federacije .... sto lokalnih sto "kao" republickih .........    e tu je tek nevidjenih "sampiona" .... ima i vice sampiona a nisam siguran da mogu 10 sklekova da urade .......

Sprdnja najobicnija... I posle se ladno predstavljaju kad nekakvi prvaci drzave... pa jos kad gostuju kod onih budaletina na jutarnjem programu RTS-a -  sve sami osvajaci medalja na navodnim prvenstvima Evrope, i redovno "zaborave" da kazu da na zvanicnom Prvenstvu Srbije nisu mogli dalje od petog ili treceg mesta...
jel ovo vazi i za tvoju prijateljicu Zoricu Pastornacki,koja se takodje sada takmici tamo ili za Milana i Borisa Blanusu,kao i Marka Petrovica i Pedju Milosevica, Petera Lisku, Ilonu Zarubicu i da ne nabrajam dalje...znaci po tebi su svi oni sprdnja,a samo ovi sampioni iz Saveza za pranje para i namestanje takmicenja su pravi?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #172 poslato: Oktobar 20, 2008, 11:53:02 posle podne »
Sprdnja je kad se bilo ko predstavlja kao prvak drzave ili treci u Evropi a na zvanicnom prvenstvu Srbije ne moze dalje od treceg ili petog mesta. Moze ko hoce da pukne od muke, ali to je tako i gotovo.
Sto se tice rada zvanicnog saveza, i ja licno imam mnogo vise primedbi neko pohvala, ali to je sto je...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #173 poslato: Oktobar 20, 2008, 11:58:44 posle podne »
pa reci bre ime,a ne tako,ko se predstavlja?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Bertil Foxxx

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #174 poslato: Oktobar 21, 2008, 10:12:04 pre podne »
Jer ima neko slike od 3. Nemanja Perovic (99), Partizan, Bor ? on se takmicio u juniorima ? koliko takmicara je imalo u juniorima +75

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #175 poslato: Oktobar 21, 2008, 01:04:27 posle podne »
Selekcija je bila fenomenalna:-)))Ja da sam skinuo majicu ovakav kakav sam mogao sam da izadjem na binu...Vecina je stvarno bila ok ali bilo je par propusta ali bas propusta:-)Zao mi je tih momaka ne znam ko njih ubedi da izadju da se takmice kada nisu u formi,ali treba neko da im kaze alo spremi se bolje pa dodji sledece godine...Zbog njih samih da se ne blamiraju bzv. pred ljudima koji im se smeju...Mogu samo da zamislim osecaj da izadjes na binu i da cujes podsmeh u publici uzas...

Hehe, a ti brate sledeci put izadji i pocepaj sve.....

Ako se nisi do sada spremao za takmicenje, ako nikad nisi bio na nuli, tj radio praznjenje i punjenje, onda ce to biti veliko iskustvo za tebe. Veruj mi osecaj je fenomenalan. Mozes slobodno da pevas onu pesmicu "Hodam sad kao zombi"   :)   veruj mi osecaj je jedinstven i traje nekih 2-3 nedelje do pred dana takmicenja kada pocinje punjenje UH....

Vidi drzavno prvenstvo je bas merilo da vidis ko si , sta si i GDE SI u drzavi, prema tome next time izadji TAKAV KAKAV JESI   :)  i videces gde se nalazis....

Poz...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #176 poslato: Oktobar 21, 2008, 01:14:44 posle podne »
Citat
Gledah par takmicenja iz one "druge" federacije .... sto lokalnih sto "kao" republickih .........    e tu je tek nevidjenih "sampiona" .... ima i vice sampiona a nisam siguran da mogu 10 sklekova da urade .......

Sprdnja najobicnija... I posle se ladno predstavljaju kad nekakvi prvaci drzave... pa jos kad gostuju kod onih budaletina na jutarnjem programu RTS-a -  sve sami osvajaci medalja na navodnim prvenstvima Evrope, i redovno "zaborave" da kazu da na zvanicnom Prvenstvu Srbije nisu mogli dalje od petog ili treceg mesta...

Uz duzno postovanje prema tebi kao velikom poznavaocu ovog sporta, (mada sam vise za varijantu pokazi prvo na sebi ono sto znas) mogu ti reci samo jednu stvar da je ovo verovatno  poslednji put da sam izasao na nako IFBB takmicenje. Razlog tome nije niti Goran Ilic i njegova organizacija ovog takmicenja, niti moj plasman na  3 mestu koji je realan.

Razlog je upravo taj sto sam sutradan izasao na NABBA drzavno prvenstvo u Sremskoj Mitrovici, i mogu vam reci samo reci hvale o tom takmicenju. Docek takmicara, odnos izmedju rukovodecih ljudi iz saveza prema takmicarima... bogata vecera na kraju .... Naposletku Pedja Milosevic koga pored Aleksandre Rapajic smatram za prvog coveka u NABBA savezu je prisao svakom takmicaru i cestitao mu i nasao vremena da porica sa takmicarima da li su zadovoljni plasmanom, da li je sve u redu.... Jednom recju pravi domacin.... Da ne pricam o nagradama koje su bile duplo bogatije nego u KG...

Dok nas u IFBBU- gledaju kao stoku pred zigosanje, ovamo se ovi ljudi trude da privuku sto vise takmicara....  Naposletku uglavnom su i svi ( i sudije i ostali u savezu) nekada bili takmicari i znaju kroz sta sve prolaze takmicari u takmicarskim pripremama.

No nema veze, vreme ce pokazati ko je u pravu a ko ne....

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #177 poslato: Oktobar 21, 2008, 01:29:04 posle podne »
Jer ima neko slike od 3. Nemanja Perovic (99), Partizan, Bor ? on se takmicio u juniorima ? koliko takmicara je imalo u juniorima +75
imam nesto malo, ali su slike sa uporednog poziranja..

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #178 poslato: Oktobar 21, 2008, 01:29:19 posle podne »
sasadim

Ne znam na koga si mislio citirajuci ..... posto su i moje reci ukljucene .......

Govorio sam da i u NABBA takmicenjima ima slucajeva da izadju trojica u kategoriji a onaj treci izgleda kao da teg u zivotu nije podigao bude naravno treci ...

Drago mi je da je odnos prema takmicarima takav kakav kazes da jeste ...... na kraju krajeva takmicari su bitni ......
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #179 poslato: Oktobar 21, 2008, 01:43:20 posle podne »
Sasadim je potpuno u pravu,NABBA krupnim koracima ide napred,Pedja Milosevic Beo Gym,kao vrhunski takmicar nekada,tacno zna sta je njemu kao takmicaru nedostajalo u IFBB i trudi se da to u ovoj federaciji ispravi...ni Alexandrin udeo nije nista manji.
Odlican tandem,za koju godinu ce im IFBB gledati u ledja,ubedjen sam.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!