Jul 02, 2024, 09:06:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC  (Pročitano 87096 puta)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #225 poslato: Oktobar 26, 2008, 05:26:56 posle podne »
izvini ,ali ako je za tebe iznosenje cinjenica i postavljanje slika uvreda to je tvoj problem,cinjenica je da Sonja nema niti list,niti kvadiceps niti zadnju lozu,a to je pola tela jednog takmicara,zar ne?
Posto je jedan od bitnih faktora za ocenjivanje takmicara skladnost i simetricnost,ovde to nikako nije postovano zar ne?

Znaci nesto veca masa i nedefinisanost kod Noemi je za sankcionisanje,a nepostojanje pola tela i totalni izostanak simetrije i sklada kod Sonje je za nagradjivanje?

Takodje je cinjenica da je izasla u tangama i sa otvorenim sandalama, sto po pravilniku znaci automatsku diskvalifikaciju,zar ne?

Samim tim znaci da su sudije prekrsile pravilnik da li iz neznanja ili namerno,nebitno u oba slucaja ih to diskredituje kao sudije,a samim tim i celo takmicenje,zar ne?

Koliko ja znam u svakom sportu postoje pravila i sudije su tu da obezbede njihovo postovanje,a ne da ih primenjuju selektivno.

Molim te mi sad reci sta sam ovde slagao i sta je ovde vredjanje?
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2008, 05:32:32 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #226 poslato: Oktobar 26, 2008, 06:14:09 posle podne »
Naomi uopste nije pokradena i realno je ta kategorija uradjena!
Naomi sa trenutnom formom NIGDE ne bi dobro prosla u body fitness kategoriji!!! Devojka ima figuru ali do sada nikada nije izasla totalno spremna!
Sonja je zasluzeno pobedila u Kragujevcu!
Usput od sada ce sve poruke biti brisane sa foruma koje nemaju veze sa postavljenim temama! Zamolicu vas obojicu da sve nejasnoce vise ne resavate preko foruma jer to niko ovde vise nece dozvoljavati!
Takodje vredjanje ili prozivanje necemo tolerisati...NIKOME! Ako postoje nesuglasice u bilo cemu resite ih na drugi nacin, na bilo kom drugom forumu koji to dozvoljava ili ih zaboravite!!!
Hvala na razumevanju!!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #227 poslato: Oktobar 26, 2008, 06:16:05 posle podne »
jos nesto, bilo bi lepo da napises koliko si imao kilograma na takmicenju ,a koliko si visok tj koji ti je bio odnos visine i tezine,posto je to jako bitno d abi usao u tvoju kategoriju zar ne?
Takodje nesto mi se cini da je Toza ranije imao preko 180 cm,nisam siguran,samo pitam posto mi je cudno da niste u istoj kategoriji


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #228 poslato: Oktobar 26, 2008, 06:19:34 posle podne »
Naomi uopste nije pokradena i realno je ta kategorija uradjena!
Naomi sa trenutnom formom NIGDE ne bi dobro prosla u body fitness kategoriji!!! Devojka ima figuru ali do sada nikada nije izasla totalno spremna!
Sonja je zasluzeno pobedila u Kragujevcu!
Usput od sada ce sve poruke biti brisane sa foruma koje nemaju veze sa postavljenim temama! Zamolicu vas obojicu da sve nejasnoce vise ne resavate preko foruma jer to niko ovde vise nece dozvoljavati!
Takodje vredjanje ili prozivanje necemo tolerisati...NIKOME! Ako postoje nesuglasice u bilo cemu resite ih na drugi nacin, na bilo kom drugom forumu koji to dozvoljava ili ih zaboravite!!!
Hvala na razumevanju!!!
ok Pedja, nije problem, evo ja cu napustiti forum i sve ok


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #229 poslato: Oktobar 26, 2008, 07:18:11 posle podne »
Tacno je, forum nije mesto za necija prepucavanja i tu je kraj.

Odgovoricu i na poslednje Tedovo pitanje jer se i odnosi na ovu temu a ne bih zeleo da ostane neodgovoreno zbog ostalih forumasa i takmicara.

U Kragujevcu sam tezio tacno 95,9kg sto moze da potvrde mnogi koji su bili u blizini i gledali merenje. Visok sam 188cm sto je tacno koliko treba za tu kategoriju.
Iskusan sam takmicar i znam da tempiram kilazu za takmicenje na vreme.
Za KG sam posebno vodio racuna jer nisam zeleo da iko posumnja u mene kao domacina takmicara.

Toza nikada nije imao preko 180cm vec ima tacno 179cm i toliko je izmeren i na Evropskom prvenstvu. Veoma je kvalitetan takmicar u klasiku i moj predlog je prihvacen na UO da ode u Spaniju. Takodje, zajedno putujemo i u Rusiju na Svetsko prvenstvo.

Tozu kao takmicara u klasiku veoma visoko cenim i drago mi je sto u Kragujevcu nismo bili u istoj kategoriji. Mislim da je bio spremniji od mene obzirom da nisam nastupio u naboljoj formi zbog "jurenja" oko organizacije takmicenja.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #230 poslato: Oktobar 26, 2008, 07:23:35 posle podne »
odlican je tozaman kao i uvek

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #231 poslato: Oktobar 26, 2008, 07:50:16 posle podne »
Citat Goran....
Tozu kao takmicara u klasiku veoma visoko cenim i drago mi je sto u Kragujevcu nismo bili u istoj kategoriji. Mislim da je bio spremniji od mene obzirom da nisam nastupio u naboljoj formi zbog "jurenja" oko organizacije takmicenja.

Svaka cast!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #232 poslato: Oktobar 26, 2008, 08:33:23 posle podne »
Lepo je Gorane sto nisi subjektivni ego manijak,jer ja do sad nikad ne cuh ni jednog bb da je otvoreno rekao da je na poslednjem takmicenju u nizu bio losiji nego na bilo kom prethodnom,vec da je forma na svakom takmicenju bila sve bolja i bolja,a na poslednjem logicno-najbolja...uz obaveznu "pretnju" da ce na narednom biti jos bolja.
Naravno da svi pamtimo tvoja bolja izdanja,sto ne znaci da je sad bilo lose,ali bilo je i boljih,i to vise puta do sad.
Znam da tempiras formu za svetsko i to je ok,a najpozitivnije je to sto si ti toga svestan.
Bravo za objektivnost.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #233 poslato: Oktobar 26, 2008, 08:39:19 posle podne »
Lepo je Gorane sto nisi subjektivni ego manijak,jer ja do sad nikad ne cuh ni jednog bb da je otvoreno rekao da je na poslednjem takmicenju u nizu bio losiji nego na bilo kom prethodnom,vec da je forma na svakom takmicenju bila sve bolja i bolja,a na poslednjem logicno-najbolja...uz obaveznu "pretnju" da ce na narednom biti jos bolja.
Naravno da svi pamtimo tvoja bolja izdanja,sto ne znaci da je sad bilo lose,ali bilo je i boljih,i to vise puta do sad.
Znam da tempiras formu za svetsko i to je ok,a najpozitivnije je to sto si ti toga svestan.
Bravo za objektivnost.

Uvek je bio takav  ;)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Stefan Antic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #234 poslato: Oktobar 27, 2008, 12:21:39 pre podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #235 poslato: Oktobar 27, 2008, 06:44:50 pre podne »
Citat
ne cuh ni jednog bb da je otvoreno rekao da je na poslednjem takmicenju u nizu bio losiji nego na bilo kom prethodnom,vec da je forma na svakom takmicenju bila sve bolja i bolja,a na poslednjem logicno-najbolja..

jel ti znas sta si napisao???

zar nije ovo logican sled dogadjja i kakve to veze ima sa ego tripom osim ako ti gledas obrnuto proporcionalne vrednosti gde bi neko ko je 1995 bio super spreman ecimo 1998 trealo da izadje za 3 klase gori???

boze me sacuvaj...

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #236 poslato: Oktobar 27, 2008, 07:53:21 pre podne »
Ko razume shvatice
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #237 poslato: Oktobar 27, 2008, 11:44:18 pre podne »
Ko razume shvatice

pa objasni jbg...u cemu je problem...???

jer iz ovoga tvog treba da se shvati bas ono sta sam rekao...
nemojt e anpredovati..nego nazadovati da bi te neko cenio.......pa jbt....

ja nista ne razumem....ti ili si poptuno pobrkao brzine ili je nesto drugo u pitanju

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #238 poslato: Oktobar 27, 2008, 02:46:14 posle podne »
Ne radi se o tome...
Svestan si i sam da moze da se desi i iskusnom takmicaru da ne natempira formu za takmicenje...tu se verujem slazes samnom...
Dalje...malo njih cak i kad je svesno toga to javno ne priznaje,nego svi tvrde da je forma bila najbolja do tada i sl ali navodno niko nije to znao da vidi na pravi nacin...
O tome se radi...a Goran je to objektivno opisao,to je bio smisao mog posta.
Naravno da se svi mi trudimo da svako takmicenje budemo bolji,ali realnost je da to bas ne uspevamo svaki put.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PRVENSTVO SRBIJE 18.10.2008 KRAGUJEVAC
« Odgovor #239 poslato: Oktobar 27, 2008, 03:09:21 posle podne »
Ne radi se o tome...
Svestan si i sam da moze da se desi i iskusnom takmicaru da ne natempira formu za takmicenje...tu se verujem slazes samnom...
Dalje...malo njih cak i kad je svesno toga to javno ne priznaje,nego svi tvrde da je forma bila najbolja do tada i sl ali navodno niko nije to znao da vidi na pravi nacin...
O tome se radi...a Goran je to objektivno opisao,to je bio smisao mog posta.
Naravno da se svi mi trudimo da svako takmicenje budemo bolji,ali realnost je da to bas ne uspevamo svaki put.

ovo je poptuno tacno sta si rekao.....ali se moje odnosilo na ovo.

citat-"ne cuh ni jednog bb da je otvoreno rekao da je na poslednjem takmicenju u nizu bio losiji nego na bilo kom prethodnom,vec da je forma na svakom takmicenju bila sve bolja i bolja,a na poslednjem logicno-najbolja.."

jel ovo se moze shvaiti kao da ti hoces da kazes da u stvari su svi nazadvolai svih proteklih godina ali da se samo eto goran udostojio da kaze da je nije bio u formi...

to bas i nema veze sa onim sto si ti objasnio kasnije...al ajd...

promasaj forme ne znaci da si nazadovao..to nema nikakve veze...stvar je u glavi....ako si ti zadovljan sa svojim napredkom u pogledu bilo cega...onda je to ok...
a ti koji prave medvedju uslugu ostalima pa ih loze..najbolji si..itd..to su idioti..a jos veci su oni..ako zaista nekoga ko je u losijioj formi favorzijuju iz ko zna kojeg razloga i daju mu plasamn bolji nego sto zalsuzuju..a to je mnogo cesce moj priatjelju nego kombinacija..PROMASITI FORMU....a i ti ces mroati da se slozis sa ovim