Septembar 08, 2024, 01:39:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.320 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: SVSavailm
X3MShop banner

Autor Tema: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006  (Pročitano 44412 puta)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #60 poslato: April 22, 2006, 11:48:08 posle podne »
Takmicenje se zavrsilo tako da sada mozemo da vam postavimo ostatak slika sa pobednicima po kategorijama! Detalje cete dobiti od MR.BIG-a i Pedjosa dok stignu kuci...posto momci putuju  i jos usput moraju da svrate na neka mesta! :)
Do 80kg je pobedio Predrag Milosevic
Do 90kg je pobedio Robert Jakovljevic
A u teskoj kategoriji Igor Milanovic! EVO KAKO JE TO SVE IZGLEDALO!
Takodje vise slika od sutra na www.x3mgym.com

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #61 poslato: April 22, 2006, 11:57:00 posle podne »
IGOR NA OVOJ SLICI IZGLEDA PAKLENOOO!!!  8O  8O  8O NO COMMENT!!!  8O

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #62 poslato: April 22, 2006, 11:59:29 posle podne »
I zamalo da zaboravim MR.BIG-ovog favorita!!!  :P

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #63 poslato: April 23, 2006, 12:06:08 pre podne »
Igor Milanovic, sta reci?
Svaka rijec je suvisna, ovakav potencijal na nasim prostorima nisam dugo vidio. Forma izvanredna, simetrija izvanredna, noge, listovi svaki komentar suvisan, ne znam koje bi rijeci izabrao.

Igore, cestitam ti na pobijedi i mnogo uspijeha u buducnosti.


Cestitke Predragu i Robertu!

Predrag je dosta napredovao.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #64 poslato: April 23, 2006, 12:14:01 pre podne »
Citat: BORIS
IGOR NA OVOJ SLICI IZGLEDA PAKLENOOO!!!  8O  8O  8O NO COMMENT!!!  8O


Apsolutno se slazem.Svaka cast
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #65 poslato: April 23, 2006, 12:15:20 pre podne »
Sve najbolje svim pobednicima
Kao sto je Manimal rekao Igor izgleda stvarno Fenomenalno
Sta reci BEST WISHES

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #66 poslato: April 23, 2006, 12:26:49 pre podne »
Citat: EXTREME
I zamalo da zaboravim MR.BIG-ovog favorita!!!  :P


iskren da budem, ovo je devojka po mom ukusu, samo nije za takmicenje.
a i mogla je malo da se iskvarcuje  :P
bela je bre ko sir  :twisted:  :twisted:

Hvala na slikama, imas li jos koju ?

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #67 poslato: April 23, 2006, 03:41:03 pre podne »
Svaka cast Igore, prezimenjace! Najbolji si :)

Pozdrav.

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #68 poslato: April 23, 2006, 06:42:58 pre podne »
Super slike! Igor razvaljuje :)

Van mreže SASO_PETEK

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 128
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #69 poslato: April 23, 2006, 08:43:09 pre podne »
Bravo Igore,svaka cast za stvarno extra formu

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #70 poslato: April 23, 2006, 08:55:54 pre podne »
bravo igore,bravo saso,bravo ljubo....Svaka cast.

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #71 poslato: April 23, 2006, 09:03:49 pre podne »
Citat: Manimal
Igor Milanovic, sta reci?
Svaka rijec je suvisna, ovakav potencijal na nasim prostorima nisam dugo vidio. Forma izvanredna, simetrija izvanredna, noge, listovi svaki komentar suvisan, ne znam koje bi rijeci izabrao.

Igore, cestitam ti na pobijedi i mnogo uspijeha u buducnosti.


Cestitke Predragu i Robertu!

Predrag je dosta napredovao.

hallo manimal, vise se nego slazem sa tobom, igore skidam kapu , vidio sam u mome zivotu talentiranih i "obdarenih"(geneticki)takmicara, ti si jedan "mali" dijamant , nadam se da misko prati dogadanje na ovoj sceni i da ce sa svojima vise nego nesebicnim savjetima uspjeti da te podrzi i savjetuje.misko budi iskren ovo se ne vida tako cesto niti u kaliforniji?
jedva cekam jos slika
ps.igore citao sam tvoj odgovor pedi u vezi antonija furica, mogu se samo ponoviti:novinari su  pitali doriena j. neposredno nakon mr olympije kada je znao da ce da pobijedi ? ujutro na predizboru ili navecer na finalu, on je rekao ;znao sam da cu da pobijedim PRIJE 6  MJESECI!!! treba znati koliko vrijedis i biti samouvijeren, neka drugi misle kako ces ti izgledati
pozdrav svima
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #72 poslato: April 23, 2006, 09:24:15 pre podne »
Ajde da dam svoje mišljenje za početak pošto sam bio na licu mesta a kada se ostali uključe i kada dođe još slika moći će da se uđe u detalje...
Ljuba-konačno izgleda kako treba za body-fitness...nisam mogao da verujem kakvu je transformaciju napravila!Izgledala je fenomenalno...Do sada su joj zamerali preveliku masu za tu kategoriju ali sada je sve leglo kako treba...Svaka čast!!
Bodyfitness muškarci-Nekadašnji prvak u bodybuildingu sada prvak u bodyfitnessu...ne znam stvarno šta mu to treba...inače,sasvim solidna forma...
Sve do poluteške nije bilo ničega što trebalo posebno komentarisati...
Da naše takmičenje ne može bez kontroverzi još jednom se pokazalo...u poluteškoj prvo je Marko dimitrijević proglašen za pobednika a Robert je bio drugi,da bi predsednik saveza pošto nije bio zadovoljan odlukom poništio plasmane i tražio ponovno suđenje...u tom drugom krugu,Marko je završio na trećem mestu a Robert na prvom...
Realno,Marko je bio najkompletniji ali nije bio spreman...Robert je bio spremniji ali opet ništa preterano...e tu se uvek napravi dilema-da li dati pobedu onom ko je impresivniji ili onom ko je spremniji...po pravilu trebalo bi uvek da pobedi spremniji...nebitno,svi idu na Balkansko i Marko će tek biti onakav kakav zna da bude a onda mu niko od ovih neće biti konkurencija...
Ufff,teška!Onog trenutka kada se Igor pojavio na bini sve je bilo rečeno...i sudije su mislile tako pa ga nisu ni upoređivali sa ostalima...Igor je stvarno sa druge planete...ali moram da razočaram vas koji sudite formu preko slika...Igor uopšte nije bio u formi!!!Da li je namerno tempira za kasnije ili ne to je druga stvar ali ovde nije bio skroz spreman...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #73 poslato: April 23, 2006, 10:39:00 pre podne »
Citat: thor
Citat: Manimal
Igor Milanovic, sta reci?
Svaka rijec je suvisna, ovakav potencijal na nasim prostorima nisam dugo vidio. Forma izvanredna, simetrija izvanredna, noge, listovi svaki komentar suvisan, ne znam koje bi rijeci izabrao.

Igore, cestitam ti na pobijedi i mnogo uspijeha u buducnosti.


Cestitke Predragu i Robertu!

Predrag je dosta napredovao.

hallo manimal, vise se nego slazem sa tobom, igore skidam kapu , vidio sam u mome zivotu talentiranih i "obdarenih"(geneticki)takmicara, ti si jedan "mali" dijamant , nadam se da misko prati dogadanje na ovoj sceni i da ce sa svojima vise nego nesebicnim savjetima uspjeti da te podrzi i savjetuje.misko budi iskren ovo se ne vida tako cesto niti u kaliforniji?
jedva cekam jos slika
ps.igore citao sam tvoj odgovor pedi u vezi antonija furica, mogu se samo ponoviti:novinari su  pitali doriena j. neposredno nakon mr olympije kada je znao da ce da pobijedi ? ujutro na predizboru ili navecer na finalu, on je rekao ;znao sam da cu da pobijedim PRIJE 6  MJESECI!!! treba znati koliko vrijedis i biti samouvijeren, neka drugi misle kako ces ti izgledati
pozdrav svima
...zasto mislis da je on meni dogvarao bilo sta??...nemas pojma kakav odnos imamo igor i ja tako da mislim da je bolje da se ne opterecivas sa takvim stavrima i da radis bilo kakve kompracije...niej ti na mestu..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: PRVENSTVO SRBIJE VALJEVO 2006
« Odgovor #74 poslato: April 23, 2006, 10:40:45 pre podne »
Citat: KOLUNDZIJA
Ajde da dam svoje mišljenje za početak pošto sam bio na licu mesta a kada se ostali uključe i kada dođe još slika moći će da se uđe u detalje...
Ljuba-konačno izgleda kako treba za body-fitness...nisam mogao da verujem kakvu je transformaciju napravila!Izgledala je fenomenalno...Do sada su joj zamerali preveliku masu za tu kategoriju ali sada je sve leglo kako treba...Svaka čast!!
Bodyfitness muškarci-Nekadašnji prvak u bodybuildingu sada prvak u bodyfitnessu...ne znam stvarno šta mu to treba...inače,sasvim solidna forma...
Sve do poluteške nije bilo ničega što trebalo posebno komentarisati...
Da naše takmičenje ne može bez kontroverzi još jednom se pokazalo...u poluteškoj prvo je Marko dimitrijević proglašen za pobednika a Robert je bio drugi,da bi predsednik saveza pošto nije bio zadovoljan odlukom poništio plasmane i tražio ponovno suđenje...u tom drugom krugu,Marko je završio na trećem mestu a Robert na prvom...
Realno,Marko je bio najkompletniji ali nije bio spreman...Robert je bio spremniji ali opet ništa preterano...e tu se uvek napravi dilema-da li dati pobedu onom ko je impresivniji ili onom ko je spremniji...po pravilu trebalo bi uvek da pobedi spremniji...nebitno,svi idu na Balkansko i Marko će tek biti onakav kakav zna da bude a onda mu niko od ovih neće biti konkurencija...
Ufff,teška!Onog trenutka kada se Igor pojavio na bini sve je bilo rečeno...i sudije su mislile tako pa ga nisu ni upoređivali sa ostalima...Igor je stvarno sa druge planete...ali moram da razočaram vas koji sudite formu preko slika...Igor uopšte nije bio u formi!!!Da li je namerno tempira za kasnije ili ne to je druga stvar ali ovde nije bio skroz spreman...
....potpisuej..bravo kolundzija