Septembar 17, 2024, 07:04:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: SKIN BURSTING STACK  (Pročitano 4718 puta)

Van mreže Johnnynbg

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
SKIN BURSTING STACK
« poslato: Maj 19, 2008, 10:49:19 posle podne »
Izvinjavam se ako je ova tema vec postojala mada sam ja prelistao teme i cini mi se da nisam video ovako nesto... Zanima me da li je ovo dobro da uzimam? Da li ima jojo efekat tipa cim prestanes da uzimas ispumpas se, i zanima me koliko je stetan (manje, vise)... i ako ne valja sta je bolje da uzimam... Razlog je da bi se dopumpao za leto... Hvala!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #1 poslato: Maj 20, 2008, 02:28:09 pre podne »
Ajde daj neki link da znamo o cemu se radi...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže CurvaNord

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #2 poslato: Maj 20, 2008, 09:49:25 pre podne »
www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=NU012       
     
Samo oprezno sa ovim,ortak od mog ortaka se previse napumpao, nije mogao da prodje kroz vrata. :(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #3 poslato: Maj 20, 2008, 09:54:24 pre podne »
www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=NU012      
    
Samo oprezno sa ovim,ortak od mog ortaka se previse napumpao, nije mogao da prodje kroz vrata. :(

jel se ti zajbevas?.....ono..mislim pre nego sto pobrisem ovu budalstinu

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #4 poslato: Maj 20, 2008, 09:56:22 pre podne »
hahahah, onda je sigurno shtetno!!!

Van mreže CurvaNord

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #5 poslato: Maj 20, 2008, 12:16:36 posle podne »
Naravno da se zajebavam, smesno mi bilo sto je napisao "da se dopumpam za leto"

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #6 poslato: Maj 20, 2008, 01:31:06 posle podne »
Naravno da se zajebavam, smesno mi bilo sto je napisao "da se dopumpam za leto"

iskren da ti budem...znam da ne pises glupe postove.pa reko da se neko drugi nije logovao pod tvojim imenom...hvala bogu da si razjasnio situaciju.....

Van mreže Johnnynbg

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #7 poslato: Maj 20, 2008, 08:21:43 posle podne »
Pa dobro "dopumpam" da se slikovito izrazim... I dalje mi niko ne rece kako izgleda ovo cudo, mislim jel vredi uzimati i naravno pridrzavanje uputstava prilikom uzimanja se podrazumeva... evo i link: http://www.bodybuilding.com/store/nbol/skin.html

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #8 poslato: Maj 20, 2008, 08:34:24 posle podne »
Pa dobro "dopumpam" da se slikovito izrazim... I dalje mi niko ne rece kako izgleda ovo cudo, mislim jel vredi uzimati i naravno pridrzavanje uputstava prilikom uzimanja se podrazumeva... evo i link: http://www.bodybuilding.com/store/nbol/skin.html

Bolje je da trosis pare na whey protein, creatine, glutamine i dextrose.
Naravno, da bi se napumpao, uz redovan trening sa tegovima, treba da imas i kvalitetnu visokoproteinsku dijetu na dnevnoj bazi. Znam ja da se ti ne bi napumpao puno, ali i za malo pumpanja treba vremena, a ne samo mjesec dana prije ljeta.

Najbolje je da sjednes i citas forum, mislim da ce ti mnoge stvari biti jasnije. Jeste da ima mnogo da se cita, ali o pumpanju i napumpavanju, pa bilo to samo i za ovo ljeto, ne mozes nauciti za jedan dan sve i ne ide to tako kako si zamislio.

Eto, to je onako bas ukratko, pa ako imas pitanja, samo pitaj, imam dobrih momaka koji ce ti ovdje odgovoriti.
« Poslednja izmena: Maj 20, 2008, 08:36:08 posle podne Manimal »

Van mreže Johnnynbg

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #9 poslato: Maj 20, 2008, 08:47:02 posle podne »
Da znam... citam forum, edukujem se... uzimam ja i proteine... sada sam pojeo jednu kanticu Universal LAVA ali nisam primetio neki napredak, onda sam cuo da universal i nije nesto specijalno, pa razmisljam da predjem na 100%whey, i naravno da ne mislim da se napumpam za mesec dana, kao sto sam rekao samo dopumpam ;) da mi ostane nabreknutost, to je ono i sto me je privuklo kod ovog preparata jer kako kazu on drzi nabregnutost 24h, sad kapiram da je to reklama i da nije bas 100% tacna ali dok ne probam ne znam, pa se razmisljam... zato pitam vas iskusne da li neko ima neko da je probao ili da zna na koju foru radi preparat...

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #10 poslato: Maj 20, 2008, 08:57:34 posle podne »
Da znam... citam forum, edukujem se... uzimam ja i proteine... sada sam pojeo jednu kanticu Universal LAVA ali nisam primetio neki napredak, onda sam cuo da universal i nije nesto specijalno, pa razmisljam da predjem na 100%whey, i naravno da ne mislim da se napumpam za mesec dana, kao sto sam rekao samo dopumpam ;) da mi ostane nabreknutost, to je ono i sto me je privuklo kod ovog preparata jer kako kazu on drzi nabregnutost 24h, sad kapiram da je to reklama i da nije bas 100% tacna ali dok ne probam ne znam, pa se razmisljam... zato pitam vas iskusne da li neko ima neko da je probao ili da zna na koju foru radi preparat...

Pusti te reklame i sta vec pisu.
Nemoj da mislis da ces da vidis neki napredak od kantice whey-a ako prije toga nisi sredio ishranu.

Procitaj ovaj clanak http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,324.0.html

Van mreže Johnnynbg

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #11 poslato: Maj 20, 2008, 09:09:12 posle podne »
:) hvala za ovu pricu.... znam da je to tako, ali stvarno je tesko uvesti 5 obroka... zbog faxa treninga i svega ostalog, sada sam uspeo da ukomponujem da imam 3 obroka ali nisu to oni obroci kakvi bi trebali da budu... izbacio sam beli hleb gazirano alkohol i tako to, voce se trudim sto vise, ali meni po kuci pizde kad ja krenem da im pricam sta da mi spremaju jer onda jelte mora da se kuva posebno, a ja nemam vremena da stignem sam da to spremim... zato mislim da bi mi suplementi mogli zameniti ta 2 obroka koja mi fale? sada trenutno uzimam i bcaa 2000 ...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #12 poslato: Maj 20, 2008, 09:24:43 posle podne »
Nije valjda  toliki problem napraviti npr. sendvic sa tunon ili piletinom,ili kupiti posni sir,skuvati jaja...i sve to ponijeti na fax,posao ili sta vec?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Johnnynbg

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #13 poslato: Maj 20, 2008, 09:39:40 posle podne »
Pa znas kad ovako pricamo nije problem... ali kad to treba svaki dan.... znas kakva smo mi omladina sve lenjo... a i ne znam dal mogu svaki dan da jedem isto tu tunu, pahuljice, sir.... vidim da za dorucak su te pahuljice najbolje ali ja mogu da ih jedem 3-4 dana za redom posle mi vec muka... ok kapiram poentu vase price... JEDI JEDI JEDI .... potrudicu se... ali i dalje mi niko ne rece za ovaj preparat... ??

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: SKIN BURSTING STACK
« Odgovor #14 poslato: Maj 20, 2008, 09:51:18 posle podne »
Pa kupi ga ako imas viska para...a sto se tice hrane jbg onda ne mozes da se bavis ovim sportom ako se vodis samo ukusima...jer vecina ukusne hrane ovde nema sta da trazi...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...