Septembar 23, 2024, 10:14:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 84: Ill Will  (Pročitano 3807 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
UFC 84: Ill Will
« poslato: Maj 24, 2008, 08:35:12 posle podne »
Jučer je u MGM Grand Areni održana press konferencija za predstojeći UFC-ov event na kojem će nastupiti Goran Reljić. Event će se održati u noći subote na nedjelju prema našem vremenu u Las Vegasu pred prepunom MGM Grand Arenom. Bit će tu mnoštvo zanimljivih borbi a nama svakako je najzanimljivija ona između našeg Zadranina Gorana Reljića i Brazilca Wilsona Gouveie. Glavna borba večeri će biti između trenutnog prvaka BJ Penna i bivšeg prvaka Sheana Shreka. Još jedna zanimljiva borba trebala bi biti između Wanderleia Silve i Keitha Jardinea, a važno je spomenuti i borbu Tita Ortiza koji će u svojoj zadnjoj borbi u UFC-u pokušati pobjediti Lyotoa Machidu.

Upravo Tito Ortiz i Goran Reljić su na jučerašnjem vaganju zapalili vatru i pokušali isprovocirati kako vodstvo UFC-a (Tito Ortiz) tako i svoje protivnike (Goran Reljić). Tito Ortiz se na vaganju pojavio noseći majicu na kojoj piše „Dana je moja kuja“ dok se Reljić unio u facu svom protivniku Gouvei i odgurnuo ga glavom.

Reljić je prije nekoliko dana najavio vrhunsku predstavu u oktagonu a možda i nokaut protiv Gouveie. "On voli puno pričati, ali se ipak za njega može reći da je dobar i kompletan borac. Najavio je da će me nokautirati odmah, ali će se iznenadit jer ja imam apsolutno identičnu namjeru." – izjavio je Reljić za Index.hr

FIGHTCARD:

B.J. Penn vs. Sean Sherk
Keith Jardine vs. Wanderlei Silva
Lyoto Machida vs. Tito Ortiz
Thiago Silva vs. Antonio Mendes
Wilson Gouveia vs. Goran Reljic
Rousimar Palhares vs. Ivan Salaverry
Rameau Thierry Sokoudjou vs. Kazuhiro Nakamura
Terry Etim vs. Rich Clementi
Yoshiyuki Yoshida vs. Jon Koppenhaver
Dong-hyun Kim vs. Jason Tan
Shane Carwin vs. Christian Wellisch

Izvor: www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC 84: Ill Will
« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2008, 11:24:30 posle podne »
izgleda da nije sve crno dobri fightcardovi se vracaju :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 84: Ill Will
« Odgovor #2 poslato: Maj 25, 2008, 02:47:00 posle podne »
Results:

Borba za UFC pojas u lakoj (lightweight) kategoriji
B.J. Penn   (155=70.5kg) vs. Sean Sherk (155=70.5kg)
Pobjednik: Penn, TKO, R3

Wanderlei Silva (205=93,2kg) vs. Keith Jardine (205=93,2kg)
Pobjednik: Silva, KO, R1

Tito Ortiz (205=93,2kg) vs. Lyoto Machida  (203=92,3kg)
Pobjednik: Machida, Jednoglasna odluka sudaca

Thiago Silva (205=93,2kg) vs. Antonio Mendes (203=92,3kg)
Pobjednik: Silva, Mendes predao zbog serije udaraca, R1

Wilson Gouveia (205=93,2kg) vs. Goran Reljic (205=93,2kg)
Pobjednik: Reljić, TKO, R2

Ivan Salaverry(185=84,1kg) vs. Rousimar Palhares (185=84,1kg)
Pobjednik: Palhares, Poluga na ruci, R1

Rameau Thierry Sokoudjou (204=92,7kg) vs. Kazuhiro Nakamura (206=93,6kg)
Pobjednik: Sokoudjou, TKO, R1

Rich Clementi (155=70.5kg) vs. Terry Etim (155=70.5kg)
Pobjednik: Clementi, Jednoglasna odluka sudaca

Jon Koppenhaver (170=77,3kg) vs. Yoshiyuki Yoshida (170=77,3kg)
Pobjednik: Yoshida, Gušenje/Anakonda, R1

Jason Tan (170=77,3kg) vs. Dong Hyun Kim (171=77,7kg)
Pobjedink: Kim, KO/laktovi, R3

Christian Wellisch (230=104,5kg) vs. Shane Carwin (252=114,5kg)
Pobjednik: Carwin, KO, R1
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 84: Ill Will
« Odgovor #3 poslato: Maj 25, 2008, 02:51:25 posle podne »
UFC 84 donio odlične borbe, BJ Penn obranio titulu prvaka protiv Seana Shreka nokautom u trećoj rundi. Brazilac Wanderlei Silva za samo 36 sekundi uspio nokautirati Keitha Jardinea, Tito Ortiz za oproštoj od UFC-a odlukom sudaca izgubio od Lyota Machide.

BJ Penn je pokazao u ovoj borbi tko je najbolji borac u lakoj kategoriji, prvu rundu je bio aktivniji, više pogađao što je bilo vidljivo i na Shrekovom licu. Shrek je nekoliko puta pokušao napasti ali je BJ Penn uspješno odoljevao njegovim napadima. Iako je Shrek i dalje bio agresivan i napadao kad god je imao priliku BJ Penn je i dalje kalkulirajući pogađao protivnika čime je zasluženo osvojio i drugu rundu. Shrek, s posjekotinama ispod oba oka, sve manje ide u napade što Penn iskorištava i nekoliko sekundi prije kraja treće runde napada Shreka pogađa ga lijevom nogom u glavu što Shreka baca na pod. Penn u seriji nad Shrekom zaustavlja gong ali sudac pokazuje na nokaut.

Wand se vratio... piše novinar MMA Weekleyja. Wanderlei Silva je za samo 36 sekundi deklasirao Keitha Jardinea, držeći ga lijevom rukom za vrat a desnom neprestano udarajući po glavi protivnika. Ovom nokautom Silva je prekinuo uzlaznu putanju Jardinea prema borbi za naslov prvaka u lakoteškoj kategoriji.

Tito Ortiz se oprostio od UFC-a ali ne s pobjedom nego s gubitkom od Brazilca Lyota Machide. Što reći, Ortiz je neprestano napadao dok je Machida uspješno odoljevao Ortizovim pokušajima „takedowna“. Machida zadnjih 30 sekundi borbe osigurava „takedown“ pogađa Ortiza koljenom u rebra. Odlukom sudaca Machida odnosi pobjedu u ovoj borbi.

Izvor: www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 84: Ill Will
« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2008, 02:54:25 posle podne »
Jedini hrvatski predstavnik u UFC-u Goran Reljić sinoć je pred prepunom MGM Grand Arenom nokautirao Wilsona Gouveiu i ostvario svoju prvu pobjedu u UFC-u. Reljićeva borba je također proglašena borbom večeri za što su Reljić i Gouveia dobili bonus po $75000. U svom debiju hrvatski borac je dao do znanja da dolazi njegovo vrijeme, nakon 3 minute 35 sekundi završava borbu s Gouveiom.

Reljić je tijekom prve runde bio dominantniji i aktivniji, druga runda obilježene izmjenom udaraca u kojoj Goran prima jedan kroše što ga je moglo pokolebati ali se vraća i pronalazi put do Wilsonove glave, pogađa ga ljevicom i šalje na pod nakon čega serijom udaraca završava borbu. „Nije imao šanse sa mnom iako ima crni pojas. Mislim da sam bio dobro pripremljen za ovu borbu. Sucu je trebalo dugo da zaustavi borbu, udarao sam i pitao se koliko mu treba da zaustavi borbi.“  - izjavio je Reljić nakon borbe za UFC. Goran se osvrnuo i na službeno vaganje i pressicu i objasnio što je ustvari bilo. „Mislim da je odličan borac, težak borac što je i pokazao. Razlog zašto sam učinio ono na vaganju jest upravo zbog toga što su svi očekivali previše, on je prvi počeo pričati o meni, ja sam naslonio glavu na njegovu i odgurnuo ga, nisam ga udario.“

Bilo kako bilo Reljić se pokazao kao odličan borac, spreman i ustrajan u želji da dođe na svjetski vrh a prvu stepenicu je prešao.

Izvor: www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC 84: Ill Will
« Odgovor #5 poslato: Maj 25, 2008, 04:41:47 posle podne »
BRAVO za reljica!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 84: Ill Will
« Odgovor #6 poslato: Maj 28, 2008, 07:05:42 posle podne »
UFC je objavio iznose isplaćene sudionicima subotnje priredbe UFC 84.

Najviše su zaradili BJ Penn (250,000) i Tito Ortiz (210,000), dok je naš Goran Reljić za pobjedu nad Brazilcem Gouveijom dobio 6,000 dolara (plus bonus od 75,000 za borbu večeri).

* B.J. Penn ($250,000) def. Sean Sherk ($35,000)
* Wanderlei Silva ($150,000) def. Keith Jardine ($10,000)
* Goran Reljić ($6,000) def. Wilson Gouveia ($18,000)
* Lyoto Machida ($100,000) def. Tito Ortiz ($210,000)
* Thiago Silva ($50,000) def. Antonio Mendes ($4,000)
* Rousimar Palhares ($10,000) def. Ivan Salaverry ($20,000)
* Rameau Thierry Sokoudjou ($80,000) def. Kazuhiro Nakamura ($20,000)
* Rich Clementi ($40,000) def. Terry Etim ($10,000)
* Yoshiyuki Yoshida ($12,000) def. Jon Koppenhaver ($8,000)
* Dong Hyun Kim ($40,000) def. Jason Tan ($3000)
* Shane Carwin ($12,000) def. Christian Wellisch ($10,000)

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 84: Ill Will
« Odgovor #7 poslato: Maj 28, 2008, 08:38:09 posle podne »
Milo mi je sto je Wanderlei opet na nogama!
Ortiz...obican vic