Oktobar 23, 2024, 04:25:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.320 poruka u 18.763 tema - 20.969 članova - Poslednji član: ubita
X3MShop banner

Autor Tema: Phil Heath: Jay ce uzeti Mr.O 2008!  (Pročitano 2810 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Phil Heath: Jay ce uzeti Mr.O 2008!
« poslato: Maj 25, 2008, 02:20:44 posle podne »
Q: Ko ce pobjediti na MR.O Jay, Victor, Dexter ili ti?

Phil Heath:
Mislim da ce pobjediti Jay. On je vec pobijedio. Vec pobjedjivao svakoga. Jedino ukoliko dodje van forme.... to je takmicenje koje on moze izgubiti.


Q: Sta mislis o Dennis Wolfu? Da li ces ga pobijediti na predstojecoj Mr.O? Mnogi kazu da je previse sirok za tebe da bi ga pobijedio!

Phil Heath:
Moje cilj nije da pobjedim samo Dennisa, vec da pobjedim sve. Ne ciljam samo na jednog covjeka. Ne ciljas na samo jednog kada se spremas za takmicenje, moj cilj je osvojiti show, alje moj cilj je i plasirati se sto visocije ukoliko ga ne osvojim.
Dennis je tu sa Victorom, Dexterom, Jay ili Kai Greenom kao najboljim bodybuilderima na svijetu i neko koga zelim pobijediti. Osjecam da punoca mojih misica i moji oblici pobjedjuju siroke momke, poput njega. Pobjedivao sam dosta momaka koji su bili jako siroki.


Q: Znam da si prijatelj sa Jay Cutlerom, ali da li ga Dexter Jackson moze pobjediti ove godine? Ko su po tebi TOP 5 na ovogodisnjoj Olympiji?

Phil Heath:
Poredjani po krajnjem redoslijedu? Ahh... Da razmislim....
Moram onda uzeti ASC u obzir, a jos je teze jer ce i Victor nastupiti, pa neka bude....

Jay, Victor, Heath, Dexter, Dennis Wolf.

Uhvaticu Dextera ovog puta, moram njega vidjeti kao momka kojeg trebam pobjediti. Ako pobjedim Dextera, pobjedio sam i Dennisa, tako ja gledam na to, jer je Dexter prosle godine bio bolji od Dennisa. Ukoliko Dexter ispostavi isti paket na Mr.O koji je prezentovao na Arnoldu Dennis Wolf ga nece pobjediti.
« Poslednja izmena: Maj 25, 2008, 02:22:18 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Phil Heath: Jay ce uzeti Mr.O 2008!
« Odgovor #1 poslato: Maj 25, 2008, 03:50:40 posle podne »
Odlican je Heath,ali mislim da mu fali jos bar jedna godina da bi mogao da se stavi plasman iznad Dexa i Denisa.Sve u svemu zaista je pomenuo realni top 6.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Phil Heath: Jay ce uzeti Mr.O 2008!
« Odgovor #2 poslato: Maj 25, 2008, 04:16:46 posle podne »
Potpuno se slazem, od njega ocekujem tek velike stvari, mada i drugi rade i ne zna se kad ko moze da blijesne, recimo Kai je napravio nevjerovatne pomake sa svojim tijelom, i Heat ga pominje, jer je jednostavno on jedan od onih koji se ne mogu izbjeci u prici o vrhunskom BB iako bi ga mnogi rado izbjegli... recimo ovi u FLEX-u  ;D

Generalno vjerujem da je dobro sto ima vise dobrih kandidata, to je itekako dobro za sport i nadam se da cemo narednih godina gledati vise Mr.O sampiona.

Realno, poznato je da su Phil i Jay prijatelji, i The Gift je cesto apostrofirao kako mu je Jay od starta karijere nesebicno pomagao kako savjetima vezanim za unaprijedjivanje njegovog tijela, ali i kako da uz pomoc bodybuildinga napravi novac, da taj novac na pravi nacin kasnije dobro investira, tako da i ne cudi njegov cvrsti komentar da je ovo takmicenje koje samo Jay moze da izgubi, a ne da neko drugi moze da bude bolji... Ima tu istine, zbog vise razloga - i iako se meni to ne dopada vrlo je moguce da ce i tako biti.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Sheky

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Phil Heath: Jay ce uzeti Mr.O 2008!
« Odgovor #3 poslato: Maj 26, 2008, 04:06:31 posle podne »
definitivno cekam samo kai-a da vidim napredak.. a za jaya mislim da su mu dovoljna 2 sandowa..imam osjecaj da se covjeku neda vise natjecati..

al phil je zato nova nada, bit ce nesto od njega