Oktobar 23, 2024, 04:17:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.320 poruka u 18.763 tema - 20.969 članova - Poslednji član: ubita
X3MShop banner

Autor Tema: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!  (Pročitano 7137 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.340
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« poslato: Januar 31, 2008, 01:21:56 posle podne »
UPRAVO MI POSLAO GENERLANI SEKRETAR SAVEZA ZORAN JOVANOVIC OBAVEST !!!!!


www.bbss.rs

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #1 poslato: Januar 31, 2008, 01:23:57 posle podne »
dal je to do mene ali stalno pise error...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.340
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #2 poslato: Januar 31, 2008, 01:24:21 posle podne »
dal je to do mene ali stalno pise error...

polako...sada cu da vidim o cemu je rec

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.340
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #3 poslato: Januar 31, 2008, 01:27:10 posle podne »
od sutra u funkciji !!!!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #4 poslato: Januar 31, 2008, 01:27:34 posle podne »
OK

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #5 poslato: Februar 01, 2008, 11:54:24 posle podne »
Evo dobio sam novu informaciju, novi sajt krece tek za 20-ak dana sa radom. Ne znam razlog ali eto...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2008, 04:57:34 posle podne »
Nema ga jos...

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #7 poslato: Februar 12, 2008, 05:20:14 posle podne »
rece stena za 20-ak dana, proslo je tek 11
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #8 poslato: Mart 07, 2008, 11:36:36 pre podne »
steno,pedjos....pa sta bi sa ovim?

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #9 poslato: Mart 07, 2008, 02:49:18 posle podne »
Treba ovih dana cim proradi RS domen...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #10 poslato: Mart 22, 2008, 11:13:56 posle podne »
Juce proradio novi sajt BB Saveza Srbije.

Ukucajte na pretrazivacu...BODY BUILDING SAVEZ SRBIJE....
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #11 poslato: Mart 23, 2008, 12:23:45 pre podne »
auuu gorance sto ti lepa slicica..... ;bravi;

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #12 poslato: Mart 23, 2008, 11:37:09 pre podne »
auuu gorance sto ti lepa slicica..... ;bravi;

MR. BIG je kriv za to
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.340
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NOVI SAJT IFBB SAVEZA SRBIJE !!
« Odgovor #13 poslato: Maj 11, 2008, 02:28:55 posle podne »
ne zasluzuje a da se ne objavi.

daklem..

na poemutom forumu za koji sam se iskreno nadao da ce da zivi i radi kao i svi drugi forumi SA OVOM TEMATIKOM cini mi se da su utociste na njemu nasli samo NSRETNICI KOJI SE PRIJAVLJUJU PORD CUDNIM I RAZNIM IMENIMA I ONDA PISU SVOJA NESRETNA VIDJNJA O VOM SPORTU..

pa tako....na jednoj temi koja je bila na kraju..pojavi se covek...GLAS RAZUMA  ;D ;D :D.si nadjenuh ime...

ovde kod nas je poznat na forumu pod jednim drugim imenom ali i to drugo je ime ozbiljno kao i ovo...bar malo..hmmmm da..

mislim da se danima dvoumio da si na tom drugom forumu najdene ime po bratu od lika po kojem nosi ime na ovom forumu  ;D ;D,ali je mislio da ce biti mnogo teze da se provali pa se setih da je on u stvari u MISJI kao ISUS HRIST za borbu rotiv svih zala u sprotu pa si kao sto rekoh najdenu ime...GLAS RAZUMA.

pa tako on krenu....kako u savezu nikada bolje...kako u savezu sede sve sami vrhunski sprotisti..kako su sva takmicenja tdo sada orgnizivana posle ns i po cacku i begoradu....kako je on ovde samo da zbori u ime dobrog za sport...itd..itd..itd.

pa mu CIKA PEKI RECE.....da ni jedno takmicenja osim ovog zadnjeg u beogradu nije odrazano nigde drugode vec u NOVOM SADU u orgniziaciji novgo saveza...TE DA SU ZA TAKMICENJA SAZLUZNI GORAN IVANOVIC I DEJAN TOMASEVIC..A NE ...TO....hmm...da....sto on rece da je orgnaizovalo takmicenje......

pa mu peki rece..da u prethodnom savezu ne da niskada nisu sedeli vrhunski sprotisti..vec da ti ljudi nikada u zivtu nisu potrcali ni za autobusom.....te da u savezu sada jedino od sprotista ko sedi su zoran jovanovic kao sekretar i goran ilic kao clan UO.....

itd...itd..itd..TE SAM SE POSEBNO OSVRNUO AN TO..DA ZIASTA U SVAVEZU TJ UOVOM SPORTU BILO NIKADA NIJE BOLJE sto mora da prizna i onaj  najveci nepirjatelj ovog sprota....

ali neeeeeeeeeeeeeeeee

covek kao sto rece moj brat vlad..po defaultu.....udara po jednoj tacki ili tocki da to vrlo jako boli :D :D :D

pa se onda ja upitah da on stvarno mozda nije i sam ISUS pa da nezna da cista srpski vec mu neko samo preopvdi sa nejgov jezika i kucka na forumu na nasem....ali se naglo brecnuh kada se setih da mi se GLAS RAZUMA obrati sa VI......

pa onda ja razmislja da od cega mora da bude covek sklopljen kada sam sebi NADJENU IME GLAS RAZUMA....???//

JEL...MOZEMO SE GADJATI KOJE KAKVIM IMENIMA STRASNIM,ALI VALJDA SE IME..GLAS RAZUMA DOBIJA OD DRUGIH kao neko ko mudro zbori.....ali eto...covek rece da se on bori za dobro u sportu i da je us portu ceo svoj zivot i dade si ime..GLAS RAZUMA..

sve bi to bilo dobro i u redu da pomueti forum i sajt nema NEKOG BALAVCA kao administratora.....

pa mozda bi ovome trebalo da se daje ime GLAS NARODA ima teroju da se na forumu SME DA PISE SAMO DA NEMA PSOVANJA...

ali avaj.....NA POMENUTOJ TEMI..NIKO NIKOGA NE PSOVAH....ali je nsertni klinac ipak nasao za shodno da to obrise....TJ DA OBRISE SVE...

pa onda...vidim i jos na nekoliko tema da se ljudi bune...jer ovaj izlgeda kada mu hmm..da ne spominjem..sta....dodje kuci  sto bi se reklo...LAKI JE MALO NERVOZAN..pa onda jedino sto zna je CTRL+ALT+DELETE...i to na body bulidng forumu..

e da.....a sto je najvzanije...momak verovatno nikada i nije usao u teretanu..sto i nije toliko bitno..jer i nas adminsitrator koji savresno obavlja svoj posao ovde i ne vezba..ali momaku nije palo na pamet da otvara teme a jos manje mu nije palo na pamet da ih brise...

ZATO SU TU..CIKA PEKI..BIG VLAD..SALECG....A MR BIG CE DA DOBIJE PO.. :D :D :D

I TAKO,....sve u svemu..momak je ocigledno lak na obracu..gledao mnogo filmova kao sto su GOSPODARI PRSTENOVA...DRUZINA PRSTENCA...uffff..pa gde spomenu bas taj film  ;D ;D ;D ;D..pa tako misli da je britka sablja o oko  sokolovo njegovo vise nego i kvalifikovano za donosnje pravih i pravnih odluka :o :o :o

@GORAN ILIC..

buraz zao mi je sto sam ovo morao da napisem sve ovd..medjutim...stvarno mi je dosta natezanja sa raznim stakicima i glasovima razuma i koje kavim iskomplekisranim likovima jer niti imam vremena niti volje da se nosim sa budaletinima....

kada se pojave i prijave pod punim imenom..i izadju sa argumetovanim stvarima..tipa..da je goran ilic sprotisata..sto i jeste..a ne da su clanovi UO vrhinski sprotisti...da ih sada ne nabrjam jednog po jednog..e onda cu da uvucem rogove i da kazem..OK..BIO SAM U KRIVU.
a dok god jedan klinac koji se od bala jos nezna da obrise brise postove svima i svakome bili oni ovakvi ili onakvi a pri tom da ne razlikuje sta znaci rec BICPES OD RECI BICIKLO....e pa jbg...nije ok.....

nadam se da ces shvaiti kako i ironicni deo ovog posta tako i ozbiljni..JEL IMATE VELIKI I OZBILJAN PROBLEM TAMO...

a o dupliranju NICKOVA da i en govrim... ;D ;D ;D