Septembar 23, 2024, 04:26:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II  (Pročitano 3240 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« poslato: Maj 08, 2008, 12:43:41 posle podne »
Barnett će po drugi put u ring s UFC-ovim veteranom Pedrom Rizzom koji ga je nokautirao 2001 godine. Barnett je na pobjedničkom putu i jedva čeka borbu s Rizzom. Njih dvojica će se boriti na prvom događaju novoosnovane MMA organizacije Affliction. Njihova debitantska priredba održati će se 19. srpnja pod naslovom „Golden Boy Affliction: Banned“ (Zabranjeno) iz razloga što je UFC i EliteXC zabranio borcima da nose odjeću istoimene marke na njihovim priredbama. Na istom eventu kao glavna borba večeri bit će svakako sraz dvojice teškaša, najboljeg MMA borca današnjice Rusa Fedora Emelianenka i bivšeg UFC-ovog prvaka Tima Sylvie.

Barnettov protivnik Pedro Rizzo je brazilski MMA borac i UFC-ov veteran koji iza sebe ima 23 borbe. Za sebe kaže da je stijena, a zadnju borbu je odradio u rujnu prošle godine kada je deklasirao Jeffa Monsona nokautom u trećoj rundi. Rizzova i Barnettova prva borba je završila u korist Rizza kad ga je 30 sekundi prije kraja druge runde poslao na pod nakon čega se Barnett nije digao. Rizzo je i četiri puta bio brazilski muay thai prvak a njegov profesionalni rekord u borbama po K-1 pravilima je iznenađujući, ostvario je čak 31 pobjedu bez poraza s jednim neriješenim ishodom. U 31 pobjedi nokautom je završio čak 30 borbi.

Barnett je već duže vrijeme u iščekivanju ove borbe, uzbuđen je i jedva čeka ulazak u ring. Barnett se prvo mora koncentrirati na borbu s Jeffom Monsonom koja će se održati sljedeću subotu u Japanu na SENGOKU II, a zatim kreće u revanš s Rizzom. „Borit ću se s njim po drugi put i nokautirat ću ga!“ – izjavio je Barnett na radiu MMAWeekley.

Izvor: www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #1 poslato: Maj 08, 2008, 01:03:44 posle podne »
u svako slucaju bit ce to sjajna borilacka  priredba... za razliku od japanski koji mi se u zadnje vrijem sve manje svidjaju...

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #2 poslato: Maj 08, 2008, 03:02:58 posle podne »
uf, jedva cekam ovu borbu...ma ceo ovaj dogadjaj Affliction treba da bude dobar!
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Van mreže rogii

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #3 poslato: Maj 08, 2008, 05:41:30 posle podne »
Barnet se nije borio cele 2007 ,zna neko zasto?sta je u pitanju.inace po meni u top 5 boraca..

Spartak

  • Gost
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #4 poslato: Maj 08, 2008, 06:51:01 posle podne »
svjetska mma scena se raspala proteklih godinu dana!!

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #5 poslato: Maj 09, 2008, 09:38:08 pre podne »
svjetska mma scena se raspala proteklih godinu dana!!
Bogami jeste,a pitanje je kako ce da se sastavi....
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #6 poslato: Maj 09, 2008, 09:44:00 pre podne »
http://youtube.com/watch?v=9yzluG8_Pm4
mislim da ce barnett ovaj put dobiti...

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #7 poslato: Maj 09, 2008, 11:09:58 pre podne »

Spartak

  • Gost
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #8 poslato: Maj 09, 2008, 12:13:50 posle podne »
lijepa li su vremena bila dok je bio pride, svaka 2 mjeseca si mogo da ocekujes neki spektakl ili odlican fightcard, zadnjih godinu ipo ja ne pamtim da sam gledao neki dobar mec

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #9 poslato: Maj 09, 2008, 12:23:56 posle podne »
lijepa li su vremena bila dok je bio pride, svaka 2 mjeseca si mogo da ocekujes neki spektakl ili odlican fightcard, zadnjih godinu ipo ja ne pamtim da sam gledao neki dobar mec

u potpunosti se slazem... borbe u prajdu su mi na nekom vecem nivou bile nego od ufc i zbog boraca i zbog atmosfere i spetkla koja je svaka priredba imala... ufc mi je malo "ofucan"

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #10 poslato: Maj 09, 2008, 03:44:44 posle podne »
lijepa li su vremena bila dok je bio pride, svaka 2 mjeseca si mogo da ocekujes neki spektakl ili odlican fightcard, zadnjih godinu ipo ja ne pamtim da sam gledao neki dobar mec

malo preterujete... bilo je odlicnih borbi u UFC-u tokom 2007.
I ja volim PRIDE vise nego UFC ali kad pogledate realno i nije toliko razlika sto se tice samih borbi, kvalitet je izjednachen, to pokazuju i rezultati.
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #11 poslato: Maj 10, 2008, 07:08:00 posle podne »
....opet epska prica

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #12 poslato: Maj 10, 2008, 10:56:41 posle podne »
Ja sam za Pedra.

....opet epska prica

Dobro je sve dok se biju ;D

Van mreže Losh

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Josh Barnett vs Pedro Rizzo II
« Odgovor #13 poslato: Maj 23, 2008, 03:35:13 posle podne »
Barnett se 2007 godine debilisao u Japanu, nekim njihovim kecerima slicno kao ovo Americko rvanje...Tada me je skroz razocarao....
Pride for life