Septembar 20, 2024, 11:47:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Moze pomoc  (Pročitano 1440 puta)

Van mreže mrav

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Moze pomoc
« poslato: Maj 05, 2008, 11:45:48 posle podne »

 Ovako, u ovome sam nekoliko god. i imam neko solidno znanje o bb.Moj problem je kao i kod vecine sportista,nazalost-povreda..
Tacnije bolovi u donjem dijelu ledja,i u posled.vrijeme se jave i pri laganim treninzima.Vjerovatno blaza diskopatija. Nisam se javljao doktorima,jer ovi ovdje gdje ja zivim,pojma nemaju o tome-provjereno ;)
Zanima me ima li neko iskustva s kortikosteroidima,naravno uzimanje na krace staze,zbog slicnog problema.I da li istovremeno uzimanje kortiko s. i anaboika ima kakve nezeljene efekte.. Trenutno sam na testu i ne bih se skidao s nj. ;) a opet,s druge strane,  tako bih  pokusao rijesiti ovaj problem..
Svaki savjet mi je dobro dosao!
Pozz

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Moze pomoc
« Odgovor #1 poslato: Maj 07, 2008, 09:57:22 posle podne »
Smanji kilaze, ako radish mrtvo dizanje zaobidji ga neko vreme... Ako radish veslanja u preklonu obrati pazhnju na formu izvodjenja, mada bi ja i to batalio jedno vreme i drzao se fiznih sprava koje neopterecjuju donji deo ledja.. Ti imash ovde vishe pitanja za steroide, mozda si tamo to trebao da postujesh... Toliko od mene...

Van mreže mrav

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Moze pomoc
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2008, 09:05:18 posle podne »

 Ok,hvala..