Jul 04, 2024, 02:03:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Konkretna pomoc pls  (Pročitano 1694 puta)

Van mreže goxy990ks

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Konkretna pomoc pls
« poslato: Jun 23, 2008, 08:02:33 posle podne »
Ovako, imam 18 godina, 185cm, 72kg, treniram rugby, igram poziciju krila... Poceo sam da treniram u teretani, ali stalno mi pojedinci namecu svoje treninge tvrdeci da su bolji od ostalih. Molio bih nekog ko je iskusan u treningu za nabacivanje mase da mi posalje ili sastavi neki trening kojim bih povecao masu celokupnog tela , jer su mi i noge jako vazan faktor... (nisam pocetnik, treniram skoro godinu dana, ali sa prekidima).

HVALA UNAPRED

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Konkretna pomoc pls
« Odgovor #1 poslato: Jul 27, 2008, 06:45:29 posle podne »
brate, vidim da imas net, zato odes na google, ukucas training for mass, volume training ili sl, i pogledas sta bi ti najvise odgovaralo. Ja sam siguran da treba da radis osnovne vezbe i to samo njih:  MRTVO DIZANJE, CUCANJ, BENCH PRESS SU NAJVAZNIJE,   a za snagu i masu su do jaja: biceps da radis stojeci sa krivom sipkom:  za triceps potisak sa cela; za ramena naravno isto press vezbe (sa sipkom ili sa bucisama ispred ili iza glave)    ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Konkretna pomoc pls
« Odgovor #2 poslato: Jul 27, 2008, 07:33:37 posle podne »
U sto volim kad se 500 ljudi u teretani pravi trener :D

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Konkretna pomoc pls
« Odgovor #3 poslato: Jul 27, 2008, 09:31:55 posle podne »
Goxi,dobro dosao na forum. Dobro je sto planiras da u teretani vezbas sve misicne partije. Posto si pocetnik,mislim da bi bilo dobro da se neko vreme drzis osnovnih vezbi. Masa dolazi najvecim delom iz tanjira. Napisi nam kako se hranis i koliko puta nedeljno treniras!