Septembar 23, 2024, 06:28:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Strugar vs Zildžić II  (Pročitano 11164 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Strugar vs Zildžić II
« poslato: Maj 03, 2008, 10:03:34 posle podne »
SVJETSKI ŠAMPION IVAN STRUGAR SPREMAN ZA ODBRANU ŠAMPIONSKOG POJASA
Do posljednjeg daha

Meč sa Salkom Zildžićem održaće se u Tuzli 9. maja


PODGORICA - O uspjesima crnogrskih kik-boksera, u amaterskoj i profesionalnoj konkurenciji, mogla bi se napisati podeblja knjiga, ali veći dio nje bio bi posvećen Ivanu Strugaru. Taj momak, kao od stijene odvaljen, godinama već hara evropskim i svjetskim borilištima, a podatak da je vlasnik čak četiri šampionska pojasa u četiri različite kategorije, dovoljno govori o njegovoj veličini.
Ipak, trijumf nad izuzetno neugodnim i kao zvečarka brzim Salkom Zildžićem iz Bosne i Hercegovine, nedavno u bečićkom hotelu "Splendid", predstavlja najljepši dio Strugarove karijere. Bio je to dvoboj dva izuzetna borca, dva prava šampiona, da bi na kraju ipak trijumfovao onaj bolji, kvalitetniji i spremniji Ivan Strugar.
Međutim, došlo je vrijeme za revanš. U petak, 9. maja, u velikoj Sportskoj dvorani u Tuzli, ponovo će se među konopcima naći sadašnji i eks šampion planete. Pojas je jedan, trenutno u vlasništvu Ivana Strugara, ali njega žarko želi Salko Zildžić. Kaže, da se veoma dobro pripremio za ovaj meč, da očekuje podršku čak osam hiljada ljubitelja borilačkih vještina, nada se da će u petak oko ponoći on otvoriti pobjednički šampanjac. Ali, sa riječi treba preći na djelo.

- Biće to borba do posljednjeg daha - kaže Ivan Strugar. - Spremio sam se najbolje što mogu, preko ovoga ne mogu. Uložiću u ovaj meč čitavog sebe, vjerujem da ću i iz ovog okršaja izaći kao pobjednik. Zildžić jeste veliki majstor kik-boksa, zna da vodi borbu, ima iskustvo. Ali, to što će on "raditi" pred svojom publikom, ne znači mu mnogo. Naučio sam na takve atmosfere, imam dovoljno iskustva, nadam se da ću i ovaj meč odraditi najbolje što mogu i da ću ja otvoriti taj pobjednički šampanjac.

U minulih dva mjeseca ništa Ivan Strugar nije htio da prepusti slučaju. Njega, jednostavno, ne treba tjerati na trening. On sam forsira rad, često i više nego što to njegove mogućnosti dozvoljavaju. I ovaj susret shvatio je krajnje ozbiljno, a znajući njegov mentalitet, nema sumnje da će i u Tuzli uložiti maksimum truda i znanja da odbrani titulu.

- Zaista je Ivan izuzetno dobro radio u minulom periodu - kaže njegov trener Predrag Lekić. - Veoma mnogo nam je koristio sparing sa borcima iz Slovenije. To su bili mnogo ozbiljniji dueli nego što ih ima sa takmičarima iz našeg kluba. Sem toga, Strugar ima iskustvo, ima ogromno samopouzdanje i vjeru u sebe, tako da ni jednog trenutka ne razmišlja da će protiv sebe imati i ogromni broj navijača Salka Zildžića. Lično vjerujem da će i ovaj meč odraditi veoma dobro i da ćemo na kraju slaviti još jednu značajnu pobjedu.

Naš šampion sa svojim stručnim štabom kreće za Tuzlu u srijedu, jer je u četvrtak (8. maja) zakazano zvanično mjerenje, a program u Sportskoj dvorani u Tuzli, dan kasnije, počinje u 20 časova.          

Napisao: D. PEROVIĆ
Izvor: www.areancg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #1 poslato: Maj 03, 2008, 10:26:54 posle podne »
TO! Bravo Ivane! Uz njega sam uvijek bio i bicu! Nadam se da ce jos jednom pokazati svoje vrijednosti...
Samo skola i teretana...

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #2 poslato: Maj 04, 2008, 02:33:13 pre podne »
poderace ga Salko...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #3 poslato: Maj 04, 2008, 03:01:03 pre podne »
poderace ga Salko...

Otprilike kao sto ga je poderao prvi put!?  ;D ;D ;D
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #4 poslato: Maj 04, 2008, 05:49:28 pre podne »
poderace ga Salko...

Otprilike kao sto ga je poderao prvi put!?  ;D ;D ;D
KO god je bolji borac neka pobjedi na kraju. Ali Salko je jako dobar momak, a i dugogodisnji prijatelj  :)
Mnogo srece sportske za oba borca 

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #5 poslato: Maj 04, 2008, 11:49:24 pre podne »
Svim srcem uz Ivana...Decko se nebrojeno puta dokazao i kao borac i kao covjek...Samo napred majstore :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #6 poslato: Maj 04, 2008, 11:58:14 pre podne »
poderace ga Salko...

Otprilike kao sto ga je poderao prvi put!?  ;D ;D ;D
KO god je bolji borac neka pobjedi na kraju. Ali Salko je jako dobar momak, a i dugogodisnji prijatelj  :)
Mnogo srece sportske za oba borca 

Apsolutno se slazem, vjerujem da ce biti spektakl, jer su u pitanju vrhunski borci koji ce vrlo je izvjesno u ovom mecu biti jos spremniji nego li u Becicima.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže adnan988

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #7 poslato: Maj 08, 2008, 01:36:17 posle podne »
pozdrav svima...

zelim neshto da kazhem na ovu temu...
ja pratim Ivana Strugara josh kao dijete,znam ga i kao amatera dok je boksovao za Jugoslaviju...on je prejak borac i zaista je nezgodan,iskusan,ma pravi fajter...
a Salko je jedna mashina,on je za svoje godine (1983 godishte) mleo svoje protivnike...2006 je dobio jednu nezgodnu povredu i jedna nezgodna bolest ga je nedugo zatim sprechila da se bavi ovim sportom...prvi mech posle godinu i po dana mu je bio onaj u Budvi protiv Strugara i to treba da se zna...Zato se svima chinilo da se cijelo vrijeme smije za vrijeme borbe,ali nije to bio osmeh,on je bio prehladjen i nije uopshte mogao normalno disati...
ne pokushavam ga opravdati za poraz,niti ga pokushavam sad opravdati,za ono chime se ova dvojica bave zaista treba ogromna kondicija i spremnost,navijam za Salka,ali ne znam koliko je spreman,imunitet mu je opao dosta,nivo gvozdja mu je slab u organizmu i znam da je slabije trenirao...
Da li se u medjuvremenu neshto promenilo ne znam...
nadam se da je spreman,a ako istinski bude spreman i ako to bude onaj Salko iz 2005,2006,Ivane dobio si pravog protivnika...
toliko

Van mreže BIG1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 288
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #8 poslato: Maj 09, 2008, 05:31:24 posle podne »
Potpuno sam siguran u Strugara, kao i svaki put ranije. Zelim mu puno srece, ne sumnjam u pobjedu.
Udri, sampione!

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #9 poslato: Maj 09, 2008, 10:08:12 posle podne »
Je li moze neko live prenos po 2-3 recenice da odradjuje pls... Nemam mogucnosti da pratim uzivo, a nista mi ne znaci da cekam do kraja. Ako neko je pri kompu makar izmedju rundi da ostavi po poruku.,.. hvala u svakom slucaju. ili ako ima na internet nedje da gledam mada cisto sumnjam
Samo skola i teretana...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #10 poslato: Maj 09, 2008, 10:49:24 posle podne »
Sildzic win by KO R 4

Cestitke Salku!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #11 poslato: Maj 09, 2008, 10:52:31 posle podne »
I ja sam upravo iz prve ruke cuo. Takodje cestitke, i za Ivana sam cuo jako lepe stvari, jako dobar momak- kao i sportista   :)

Van mreže donbn

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
  • No weights - No dates
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #12 poslato: Maj 09, 2008, 10:54:17 posle podne »
vidjecemo treci mec pred nasim navijacima... krivo mi je nmrt, ali sport je sport
Samo skola i teretana...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #13 poslato: Maj 09, 2008, 10:57:41 posle podne »
I ja sam upravo iz prve ruke cuo. Takodje cestitke, i za Ivana sam cuo jako lepe stvari, jako dobar momak- kao i sportista   :)


Strugar je odlican sportista i jos bolji momak.

Vjerujem da je Strugar pogrijesio sto je usao u bar fight sa Salkom, u istoj rundi je i Salko bio na podu - nije mu brojano... Tuzlak je cekao priliku da mec rijesi jednim udarcem i to je i docekao, jak lijevi krose iz nekog polu-klinca je bio koban za Strugara - Koji se odmah ustao, medjutim sudija je procijenio da treba mec prekinuti - vjerovatno preuranjeno, ali dobro, ipak u ovim situacijama zdravlje ovih momaka je najvaznije.

Gledacemo znaci i Strugar vs Zildžić III.

Jos jednom cestitke Zildžiću.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Strugar vs Zildžić II
« Odgovor #14 poslato: Maj 09, 2008, 11:02:38 posle podne »
Pobedio Salko :(
U junu revanš, naplatiće mu Strugar ovo
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!