Septembar 20, 2024, 07:37:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: animal cuts i clenbuterol  (Pročitano 2492 puta)

Van mreže Gavrolini

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
animal cuts i clenbuterol
« poslato: Maj 02, 2008, 08:25:01 posle podne »
nisam znao da li ovo da ubacim u suplemente ili steroide ali ne bitno, pitanje je...da li je ok koristiti ih zajedno? s' tim sto bih clebuterol uzimo 2 dana on 2 dana off a AC svaki dan po dva paketa. jel problem piti pre treninga zajdno oba preparata?

Van mreže hazard

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
  • Ohrid - Makedonija...
Odg: animal cuts i clenbuterol
« Odgovor #1 poslato: Maj 02, 2008, 08:37:39 posle podne »
ja trenutno koristim clen.. posto clen ima poluzivot 36 sata, ja uzimam ga ujutro kad ustanem.. celu dozu..drugo, zasto ne bi uzimao ketotifen uz ovo..? tako da uopste ti netreba off day... a i clen deluje ti oko 30-40% bolje uz ketotifen, nego samo clen.... a za AC pojma nemam.. nisam uzimao.. pozz
Don't talk to me.. I'm dieting..
Ohrid - Makedonija

Van mreže Gavrolini

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: animal cuts i clenbuterol
« Odgovor #2 poslato: Maj 02, 2008, 08:47:19 posle podne »
ja trenutno koristim clen.. posto clen ima poluzivot 36 sata, ja uzimam ga ujutro kad ustanem.. celu dozu..drugo, zasto ne bi uzimao ketotifen uz ovo..? tako da uopste ti netreba off day... a i clen deluje ti oko 30-40% bolje uz ketotifen, nego samo clen.... a za AC pojma nemam.. nisam uzimao.. pozz
citao sam na forumu o toj kombinaciji sa  ketotifen-om i ne sumnjam da je ok ali ja sam bio sasvim zadovoljan sa starom varijantom sa 2 dana off. zanima me samo da li iz nekog razloga clen i AC ne idu zajedno

Van mreže hazard

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
  • Ohrid - Makedonija...
Odg: animal cuts i clenbuterol
« Odgovor #3 poslato: Maj 02, 2008, 08:56:34 posle podne »
kad pitas mene, AC ti je bacanje para!!! sredi ishranu, ubaci tu neki HIIT i MALO CLEN-a i ... Off you Gooooo.... Ako vec oces mozes da uzimas i AC, a i nece nesto puno pomoci.. a zasto ne bi isli zajedno?? cepaj...
Don't talk to me.. I'm dieting..
Ohrid - Makedonija