Septembar 19, 2024, 05:52:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: IsoGainer  (Pročitano 2259 puta)

Van mreže sub3r

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
IsoGainer
« poslato: Maj 11, 2008, 05:15:25 posle podne »
E ovako..planiram uzeti ovaj IsoGainer od nutrabolics.Mozete li mi pomoci oko toga..jel dobar sto se dobijanja mase tice i kako se uzima.Nasao sam da je bolje s vodom uzimati..i da je negdje oko 80 KM.Visok sam 189 i imam 71 kg.Stvarno mi treba mase dosta...idem u teretanu 3 mjeseca i samo sam dbio 5 kg bez suplementa...nadam se da mi moze isogainer pomoci u tome......
Koliko moze biti pakovanje od 2.27 kg?Po koliko se puta uzima na dan i koliko  grama.
hvala

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: IsoGainer
« Odgovor #1 poslato: Maj 11, 2008, 06:10:17 posle podne »
super je ,ja sam ga pio jedno vreme.uzima se kao i svi ostali ili u zavisnosti od potreba pojedinca.ja licno pijem 2 merice posle treninga i jednu uzmedju obroka,a onim danima kada ne treniram ne pijem.i da,uzimaj ga sa vodom,ne sa mlekom
Jedi Master

Van mreže sub3r

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: IsoGainer
« Odgovor #2 poslato: Maj 11, 2008, 06:20:17 posle podne »
koliko bi trebao dobiti na masi poslije ovog pakovanja isogainera

Van mreže sub3r

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: IsoGainer
« Odgovor #3 poslato: Maj 11, 2008, 06:41:05 posle podne »
pa da jedem dosta..trening 4 dana u sedmici...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: IsoGainer
« Odgovor #4 poslato: Maj 12, 2008, 01:49:01 posle podne »
Bez puno dobrih kalorija neces napredovati i jedna kanta bilo cega ti nece napraviti ne znam koliko kilograma.

Treba svakoga dana da jedes, jedes i onda jos malo jedes, sto vise crvenog mesa, jaja, ribe, piletine, pirinac, krompir, ovsene... Sve ovo 6-7 puta dnevno, puno dobrog odmora... I tako svakog dana!

Ako ces malo da radis kako treba malo ne onda ti dzabe trud... Moras da budes konstantan, koliko u primjenjivanju osnovnih bodybuilding postulata toliko u daljem edukovanju sebe, posto je evidentno da cim pitas koliko kg ces da dobijes od nekog gainera - ili bilo cega drugog ocito je da nijesi usao dovoljno u materiju.

Prelistaj malo podforum Clanci, pogledaj jelovnike koje su kolege postavljali u dijelu Nutrition, pa kad malo prostudiras onda napravi svoj jelovnik i postavi ga da vidimo mozemo li ti dati jos neku sugestiju, naravno jelovnik mora da bude takav da ces moci da ga ispostujes svakog dana, nemoj da planiras nesto sto ne mozes ispostovati - bilo finansijski ili iz bilo kog drugog razloga.

Posto te zanima koliko se misica moze izgraditi procitaj ovaj clanak...

Koliko mišića zaista možemo izgraditi?
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me