Septembar 21, 2024, 07:20:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem  (Pročitano 8378 puta)

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« poslato: Maj 01, 2008, 04:34:34 posle podne »
imam nesanicu ali kad zaspim nista nemoze da me probudi pa sam umoran i posle sapvanja od nekih 8 sati i to mi se dosta odrazuje na trening pa po nekad zbog tog stalno prisutnog umora nemogu da zavrsim hard trening koji radim vec ga pri kraju isfuserisem i odradim sa manjim kilazama nego obicno dali ima neki lek za spavanje pio sam jedno vreme LENDORMIN od njega sam imao ekstra efekat osim sto sam posle par dana bukvalno postao otporan pa sa morao da povecavam doze i izbio sam na 8 tableta pred spavanje pa sam se jednog dana onesvestio, od BENSEDINA nemam nikakav efekat osim da ustanem umorniji nego sto sam lego, MELATONIN mi je imao efekat kao i lendormin par dana je "radio" posle sve slabije i sad kad ga pijem nista, a od TETRAZEPAMA nisam imao nista pa cak mi nije ublazavao ni upale sto pise da je kao bas za sportiste dajte mi neki savet sta da radim OCAJAN SAM
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #1 poslato: Maj 01, 2008, 05:13:24 posle podne »
Kralju umjesto sto se lupas bendzaminom mozda bi bilo dobro da se preispitas, mozes da budes zrtva ciste pretreniranosti, ili pak necega sto koristis - velike doze cofeina recimo, eff i slicno...

Mozda da uzmes malo vremena OFF, pojacas prehranu, ubacis ZMA prije spavanja, malo jace doze glutamina etc etc... Pa ako to sve ne radi, da uradis malo pretraga i da se konsultujes sa dobrim ljekarom, a ne da ides glavom kroz zid.

Pozz
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #2 poslato: Maj 01, 2008, 05:34:28 posle podne »
neuzimam stimulanse uzimam proteine, glutamin, creatin, take one, dekstrozu ishrana mi je odlicna imam preko 4 grama proteina po kilogramu bez racunanja dotatnog uzimanja proteina. Trening radim hard od kad sam poceo da treniram i to sa ogromnim kilazama, a pauze pravim na svaka 3 meseca po 10 dana ali cak i tada sam ekstra umoran
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #3 poslato: Maj 02, 2008, 08:45:42 posle podne »
Mozda neki problem sa hormonalnim panelom?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dymatize

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #4 poslato: Maj 02, 2008, 08:55:47 posle podne »
vise fizicke aktivnosti (ne mislim na tegove) tj trcanja setanja svezeg vazduha.
sida sida e pa sta je ako je sida nije rak

Van mreže dymatize

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #5 poslato: Maj 02, 2008, 08:59:54 posle podne »
provetravaj sobu i ne jedi meso i tesko svarljivu hranu pred spavanje i ako to ne pomazi onda ti nema pomoci jbg. salim se
sida sida e pa sta je ako je sida nije rak

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #6 poslato: Maj 03, 2008, 11:21:18 pre podne »
ti bi morao da proveris hormonalni status...
mozda si samo pretreniran, mozda treba da napravis pauzu sa teretanom, malo vecu...
licno imao sam slicnih problema , ne toliko sa spavanjem koliko sa konstantim umorom i malaksaloscu, svaki trening mi bio sranje...
resio sam da napravim pauzu od nedelju dana koja se u stvari razvukla na skoro dva meseca :) (hranio sam se za to vreme obicnom hranom, odmarao dosta, i pikao povremeno basket, trcanje)
znaci ne znam sta je bilo to jbg, znam samo da stvarno nisam mogao da dizem tegove a pre toga nisam radio neke hardcore treninge, mozda mi se cak i telo umorilo od takvog tempa, ishrane sa dosta proteina, suplemenata... znam samo da kada sam se vratio (nisam nesto mnogo za ta dva meseca splaso) radio sam normalno, bio sam pun energije , cak nisam za divno cudo smanjivao tezine, ponavljanja, ili menjao sistem treninga - drugim recima ko da sam napunio baterije...
znam jbg nespavanje je zajebana stvar... telo ti se ne odmara kako treba, sigurno si i nervozan jer te to sjebava da radis druge stvari, manja koncetracija itd
znaci mozda bi trebao da napravis pauzu , da se sto vise odmaras, da probas i da spavas malo preko dana ( da nadoknadis ono preko noci), pustis neku laganu muziku , ili neku knjigu pred spavanje- kad god si umoran da pokusas da odspavas - posle treninga takodje itd... jer sto vise budes navikavao telo na spavanje to ce se ono prilagodjavati...
naravno vitaminski suplementi... ali nikako ti ne bi preporucio da gutas bensedine, melatonin itd... jbt jes ti normalan? to su jake stvari, uostalom ne mozes se i ceo zivot kljukati time, vidis da ti se telo prilgodjava na te lekove i trazi vise da bi oni imali dejstvo...
i naravno ako nista od ovoga ne upali- kod doce
poz
« Poslednja izmena: Maj 03, 2008, 11:27:40 pre podne pirat »

Van mreže dymatize

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #7 poslato: Maj 03, 2008, 11:49:22 pre podne »
mozda treba da napravis pauzu sa teretanom, malo vecu...
jes sad pred leto da napravi pauzu, a cele godine se maltretiro u teretani. a ti se setaj malo vise i spavaces ko zaklan.
sida sida e pa sta je ako je sida nije rak

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #8 poslato: Maj 03, 2008, 01:40:44 posle podne »
Meni to isto predstavlja problem, od kad sam krenuo u teretanu, nisam radio sa velikim kilazama ali sam radio dosta ponavljanja.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #9 poslato: Maj 06, 2008, 02:06:59 pre podne »
Jesi li ti posetio nekog lekara pre nego sto si popio pola apoteke da bi se naspavao? :)

Pozzzz

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #10 poslato: Maj 06, 2008, 02:25:18 pre podne »
posetio sam psihijatra i reko mi samo da moram da se kontrolisem i da naucim kontrolisati svoj bes koji je neukrotiv
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #11 poslato: Maj 06, 2008, 02:28:42 pre podne »
ti bi morao da proveris hormonalni status...
mozda si samo pretreniran, mozda treba da napravis pauzu sa teretanom, malo vecu...
licno imao sam slicnih problema , ne toliko sa spavanjem koliko sa konstantim umorom i malaksaloscu, svaki trening mi bio sranje...
resio sam da napravim pauzu od nedelju dana koja se u stvari razvukla na skoro dva meseca :) (hranio sam se za to vreme obicnom hranom, odmarao dosta, i pikao povremeno basket, trcanje)
znaci ne znam sta je bilo to jbg, znam samo da stvarno nisam mogao da dizem tegove a pre toga nisam radio neke hardcore treninge, mozda mi se cak i telo umorilo od takvog tempa, ishrane sa dosta proteina, suplemenata... znam samo da kada sam se vratio (nisam nesto mnogo za ta dva meseca splaso) radio sam normalno, bio sam pun energije , cak nisam za divno cudo smanjivao tezine, ponavljanja, ili menjao sistem treninga - drugim recima ko da sam napunio baterije...
znam jbg nespavanje je zajebana stvar... telo ti se ne odmara kako treba, sigurno si i nervozan jer te to sjebava da radis druge stvari, manja koncetracija itd
znaci mozda bi trebao da napravis pauzu , da se sto vise odmaras, da probas i da spavas malo preko dana ( da nadoknadis ono preko noci), pustis neku laganu muziku , ili neku knjigu pred spavanje- kad god si umoran da pokusas da odspavas - posle treninga takodje itd... jer sto vise budes navikavao telo na spavanje to ce se ono prilagodjavati...
naravno vitaminski suplementi... ali nikako ti ne bi preporucio da gutas bensedine, melatonin itd... jbt jes ti normalan? to su jake stvari, uostalom ne mozes se i ceo zivot kljukati time, vidis da ti se telo prilgodjava na te lekove i trazi vise da bi oni imali dejstvo...
i naravno ako nista od ovoga ne upali- kod doce
poz

hvala na ovako opsirnom obracanju bio sam kod doce, a sto se tice lekova prekidam da ih pijem pa nakon pauze od par dana opet koristim neki period pa opet napravim pauzum, a sto se tice pauze imam problema kad prekinem da treniram duze od 10 dana imam aritmije i gusenje srca i ide mi krv na nos svako jutro kad napravim takvu pauzu i jos pored toga imam pritisak kad netreniram 190/150
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #12 poslato: Maj 06, 2008, 02:30:09 pre podne »
Kakav bre bes?Kako se manifestuje taj "neukrotivi bes"?

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #13 poslato: Maj 06, 2008, 02:45:54 pre podne »
Kakav bre bes?Kako se manifestuje taj "neukrotivi bes"?
kroz agresiju
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: treba mi sto pre neki savet kako bi resio sledeci problem
« Odgovor #14 poslato: Maj 06, 2008, 07:04:14 pre podne »
a da se za pocetak pozabavis malo sa tim pitiskom momcino???

u tvojim godinma da imas takav pritisak..alo???