Septembar 24, 2024, 12:24:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Randy Couture o svojoj buducnosti  (Pročitano 2305 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Randy Couture o svojoj buducnosti
« poslato: Maj 01, 2008, 03:56:50 posle podne »
Randy Duane Couture koji sebe naziva „The Natural“ u nedavnom intervjuu za MMA portal MMAweekley razgovara o svojoj budućnosti u slobodnoj borbi, tužbama s UFC-om, Xtreme Couture teamu i još nekim stvarima.

The Natural, hrvač grčko - rimskim stilom, sada već bivši UFC-ovac, jedan od dvojice na svijetu koju su uspjeli osvojiti naslov prvaka u dvije različite kategorije u UFC-u, teškoj i poluteškoj. Još je to uspjelo i MMA borcu BJ Pennu. Couture je najomiljeniji MMA borac u Americi, pa je tako dobio i drugi nadimak „Capitain America“. Kapetan Amerika trenutno drži pojas svjetskog prvaka u teškoj kategoriji u najvećoj svjetskoj MMA organizaciji UFC-u. U listopadu prošle godine Couture je raskinuo ugovor s istoimenom organizacijom kako kaže zbog njihove nesposobnosti dovođenja najboljeg MMA borca na svijetu, Rusa Fedora Emelianenka. Kao razlog naveo je još i UFC-ovo nepoštivanje njega kao borca, kao i nedovoljne svote novca za odrađene borbe. Otkad je otišao iz UFC-a, Couture je svoju MMA karijeru zamjenio pravnom gdje se na Sudu spori s tom organizacijom.

International Fighting League je početkom 2008 godine najavila kako će Xtreme Couture biti jedan od kampova reorganizirane promocijske kuće, ali je UFC zaustavio planove IFL-a i zabranio korištenje Xtreme Couture brenda.

„Problem je nastao između UFC-a i IFL-a, ali me UFC uvukao u ovu svađu.“ – izjavljuje Couture i dodaje „Tim IFL trenira u mom kampu već dvije godine, od početka Međunarodne borilačke lige. Tim se zvao Anacondas, prvo su trenirali kod mene u LA a onda u Las Vegasu u Xtreme Couture-u. IFL je organizirao priredbu u Las Vegasu, mene su pitali smiju li dečki nastupati pod Xtreme Couture imenom. Odgovorio sam im potvrdno a oni su iskoristili moje ime zbog promocije. UFC se okomio na mene zbog toga umjesto na IFL.“.

I Couture i UFC su održali press konferencije i ispričali svoju stranu priče. „Mislim da me UFC želi dovesti natrag i „zavezati me“ tako da mogu reći „Zabranili smo Coutureu da se bori!“, nadam se da će se sve riješiti ovog mjeseca i da ću biti slobodan do srpnja i naći način da se borba mene i Fedora dogodi!“- izjavio je Couture.

Randy Couture će za 20-tak dana napuniti 45 godina i spreman je opet ući u ring i to protiv najboljeg MMA borca današnjice, Fedora Emelianenka.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže TheNatural

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
  • Randy Couture 4 life
Odg: Randy Couture o svojoj buducnosti
« Odgovor #1 poslato: Maj 01, 2008, 06:42:39 posle podne »
nista novo se ne saznaje iz ovog priloga...
“If he kept standing in front of me like that, I knew that sooner or later I'd catch him. The first jab I hit him with, it wasn't much, but it started to swell his eye.”

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Randy Couture o svojoj buducnosti
« Odgovor #2 poslato: Maj 01, 2008, 06:49:42 posle podne »


Randy Couture će za 20-tak dana napuniti 45 godina i spreman je opet ući u ring i to protiv najboljeg MMA borca današnjice, Fedora Emelianenka.


vidit cemo kako ce izac Capitain America protiv Fedora

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Randy Couture o svojoj buducnosti
« Odgovor #3 poslato: Maj 01, 2008, 07:40:20 posle podne »
45 godina!!!! Iz dana u dan Randy pomera sve granice sporta,jos jedan dokaz da su godine nebitan faktor u njegovom slucaju.

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Randy Couture o svojoj buducnosti
« Odgovor #4 poslato: Maj 02, 2008, 02:27:24 posle podne »
capitain america Vs Ruski parni valjak fedor,obojca su mi omiljeni borci,ali navijao bi za Rusa ipak.. ;D
"ili sa stitom ili na njemu"

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Randy Couture o svojoj buducnosti
« Odgovor #5 poslato: Maj 03, 2008, 03:54:43 posle podne »
fedor se ne moze usporediti s randijem randi je vec padao i dizao se a fedor ne poznaje rijec past.mislim da je fedor bolji za nekih 30 posto od randija

Van mreže klearh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Randy Couture o svojoj buducnosti
« Odgovor #6 poslato: Maj 04, 2008, 12:15:31 pre podne »
Nije vazno kako padas,vazno je koliko brzo ustajes..:)
"ili sa stitom ili na njemu"