Septembar 16, 2024, 09:46:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Suplementi za pocetnike?!  (Pročitano 32088 puta)

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #15 poslato: Jun 13, 2008, 05:00:55 posle podne »
Eh jbg pa kako da odmerim to ;Dne stvarno pitam,a i nema sanse da se sve to rastvori u 3 dl

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #16 poslato: Jun 13, 2008, 05:23:24 posle podne »
Eh jbg pa kako da odmerim to ;Dne stvarno pitam,a i nema sanse da se sve to rastvori u 3 dl
apsolutno je nebitno. kakvo crno merenje....

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #17 poslato: Jun 13, 2008, 07:04:26 posle podne »
Kupio sam whey i kreatin...ako u sejker stavim dve doze whey-a  10 g kreatina i 25 g dextroze,koliko vode treba da stavim da bi se to sve lepo rastvorilo

Uzmes solju od 2 dl..umutis pola doze whey-a, dex-a i kreatina...popijes....nakon toga uzmes iste mere i stvar je gotova  ;)

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #18 poslato: Jun 14, 2008, 11:12:23 posle podne »
Samo, trebao bi da uzmes malo vise dekstroze.Inace ja volim da pijem sa dosta vode tako da napunim do 6dl
ali ja stavljam dosta vise dekstroze, tako da mi je i dosta sladje.Hmm buldog, cek, zasto piti iz dva puta, jel sam nesto propustio, ili je svejedno? (ne znam zasto ali opsednut sam verovatno ne bitnim sitnicama :) )
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #19 poslato: Jun 14, 2008, 11:29:34 posle podne »
.Hmm buldog, cek, zasto piti iz dva puta, jel sam nesto propustio, ili je svejedno? (ne znam zasto ali opsednut sam verovatno ne bitnim sitnicama :) )

Njemu sam napisao cisto da bi lakse razmutio i da ne razmislja o kolicini vode...

A kad vec razmisljas o sitnicama, reci cu ti da i postoje varijante sa ispijanjem PWM iz dva puta, tj. u razmaku od 15-20 minuta...trazi, trazi  ;)

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #20 poslato: Jun 14, 2008, 11:53:48 posle podne »
Hehe, hvala na informaciji, ma cek, morao sam da uzmem pauzu od par dana, oci su mi ispale od citanja topica na ovom forumu, stvarno, neverovatno da postoji ovako koristan forum...mislim da postaje zavistan, kad se ono promenio domain, i ovo postao realx3m forum, a onaj prso, a ja se logovao tamo i pomislio da je sve otislo u k....., uspanicio sam se najstrasnije :)
Da procitah negde da je bolje piti gutljaj po gutljaj(npr. kako ja radim trenutno, pijem ga na putu do kuce sa treninga), nego eksirati ceo sejk, ne znam koliko je to bitno?
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Spartak

  • Gost
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #21 poslato: Jun 15, 2008, 12:41:35 pre podne »
pa npr. ako koristis dextrozu u shejk moze jedino da ti teze padne na stomak ako ga popijes na iskap, tako barem meni, kad ga pijuckam polako onda je sve ok.

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #22 poslato: Jun 15, 2008, 12:46:14 posle podne »
Ja stavljam 2 merice elite whey-a od vanile  25 g dexa i 10 g kreatina....i nekako mi je cak preslatko za moj ukus...

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #23 poslato: Jun 15, 2008, 12:54:49 posle podne »
E pa kroz sta sve moramo da prodjemo sto se tice ishrane, ovo je jos i nista, ja sam se posle tri dana navikao, mada dekstrozu jos drzim na 60g, nekako nikako da povecam na 80, i ovako mi je bas slatko, al dobro, popijes za par minuta, i sta da se radi.
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #24 poslato: Jun 15, 2008, 04:11:43 posle podne »
stavim 2 merice gold whey od cokolade i mericu ipo dekstroze i ubija!
kako to ubija brate, a? ;D

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #25 poslato: Jun 16, 2008, 10:31:10 posle podne »
E pitao me danas lik sta sam uzeo ja rekao elite whey,on rece da sam se grdno zajebao i da nisam to trebao da uzemem  i da meni to nece koristiti kaze bolje bi bilo da sam uzeo neki mas gejner,kao od toga bi dobio vise mase...sad dal je to tacno ili nije...ja mislim da nije...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #26 poslato: Jun 16, 2008, 10:46:22 posle podne »
E pitao me danas lik sta sam uzeo ja rekao elite whey,on rece da sam se grdno zajebao i da nisam to trebao da uzemem  i da meni to nece koristiti kaze bolje bi bilo da sam uzeo neki mas gejner,kao od toga bi dobio vise mase...sad dal je to tacno ili nije...ja mislim da nije...

Pusti budalu....
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže CurvaNord

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #27 poslato: Jun 16, 2008, 10:46:58 posle podne »
Napisano je 100000x puta da su gejneri bacanje para, dobar protein si uzeo, kupi dekstrozu i cepaj. A od mass,mega,ultra,hyper gejnera jedino sto bio dobio je salo.

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #28 poslato: Jun 16, 2008, 10:50:12 posle podne »
znam ljudi milion puta je pisano da su sranje al lik kao kaze trebao si to da uzmes dobio bi neku masu i onda bi tek trebao protein,ja mu jos kazem da su gejneri sranje a on me gleda ono na fazon jesi ti lud....posle treninga cepam 2 doze wheya 25 g dexa 10 g krea to je valjda ok

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Suplementi za pocetnike?!
« Odgovor #29 poslato: Jun 16, 2008, 10:52:19 posle podne »
E pitao me danas lik sta sam uzeo ja rekao elite whey,on rece da sam se grdno zajebao i da nisam to trebao da uzemem  i da meni to nece koristiti kaze bolje bi bilo da sam uzeo neki mas gejner,kao od toga bi dobio vise mase...sad dal je to tacno ili nije...ja mislim da nije...
Hehehe, ako si iscitavao forum, video bih da sam ja imao veoma slicnu situaciju...
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.